Eladó ingatlan Vas megye 35 millióig (441 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Vas megye 35 millióig

Rendezés:

Összes találat: 441 db
Eladó Csipkereki családi ház hirdetés (87944934)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1501 m2
Szobaszám: 2
Csendes, nyugodt környezetben, Csipkerek településen kínálom megvételre ezt a jó állapotú családi házat. a Vasi Hegyhát legésza...
24 000 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (91953844)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiadó Szombathelyen, Oladon, 2 szobás, első emeleti, 55 m2-es, erkélyes lakás a Kodály Zoltán utcában. Azonnal költözhető min. 1 Éves szerződés 2 havi kaució Érd. : Béry Attila 30/937-0429
150 000 HUF
2 727 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Vasvári lakóövezeti telek hirdetés (52839183)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1605 m2
Szobaszám: n/a
Ha eleged van a zajból, de nem akarsz a világ végére költözni, akkor ezt a telket neked találták ki. Vasváron, csendes zsákutc...
5 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Répceszentgyörgyi családi ház hirdetés (96783877)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 740 m2
Szobaszám: 2
Répceszentgyörgyön jó állapotú, azonnal beköltözhető családi ház eladó! Elhelyezkedés: Répceszentgyörgy egy csendes, rendezett...
28 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ölbői családi ház hirdetés (64633353)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1585 m2
Szobaszám: 2
Ölbő csendes, barátságos környezetében kínálunk eladásra egy kivételes lehetőséget családosok számára, akik egy olyan otthont k...
15 000 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagysimonyi családi ház hirdetés (12191262)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 806 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Pápa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176667 hivatkozási számú nagysimonyi családi ház. A 120 m2-es házat az 1...
34 900 000 HUF
290 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemenespálfai családi ház hirdetés (39492827)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 6284 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Pápa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177016 hivatkozási számú kemenespálfai családi ház. Kemenespálfa települ...
9 900 000 HUF
110 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szergényi családi ház hirdetés (78263648)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 1593 m2
Szobaszám: 1
Az Openhouse Pápa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #172980 hivatkozási számú szergényi családi ház. Szergény település Celldö...
18 000 000 HUF
428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csákánydoroszlói lakóövezeti telek hirdetés (97384897)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1746 m2
Szobaszám: n/a
Figyelmébe ajánlom ezt a csendes környezetben elhelyezkedő, fantasztikus levegőjű ingatlant. Csákánydoroszló az Őrség kapujáb...
8 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Celldömölki családi ház hirdetés (44794859)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 897 m2
Szobaszám: 2
Celldömölkön-Alsóságon, felújított 82 nm családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra Celldömölk-Alsóságon, csen...
34 500 000 HUF
420 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csepregi családi ház hirdetés (55856647)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 1
Csepregen parasztház eladó Vas vármegyében Büktől 5 km-re, és az osztrák határtól mindössze 15 km-re Csepregen 60 m2-es parasz...
23 500 000 HUF
391 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vasvári lakóövezeti telek hirdetés (29483924)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1950 m2
Szobaszám: n/a
Eladó építési telek Vasváron – 1950 m², gyümölcsfákkal és présházzal. Vasváron eladó egy 1950 m²-es, beépíthető telek csendes...
8 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Körmendi ikerház hirdetés (53534594)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 3
Van egy hely, ami most még nem tökéletes… de pontosan ezért lehet az Öné igazán. Ez az 1978-ban épült, tégla szerkezetű, 100 n...
34 900 000 HUF
258 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csákánydoroszlói családi ház hirdetés (29454672)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1281 m2
Szobaszám: 2
Csendes vidéki otthon lehetősége Csákánydoroszlón. Felújítandó családi ház az osztrák határ közelében. Csákánydoroszló nyugodt...
16 000 000 HUF
228 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csipkereki családi ház hirdetés (43678468)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 3141 m2
Szobaszám: 1
Vasvár vonzáskörzetében, Csipkereken kínálok eladásra egy 3141 nm-es telken található, vegyes falazattal épült, 66 nm-es régi p...
7 000 000 HUF
106 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mikosszéplaki családi ház hirdetés (37999364)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1974 m2
Szobaszám: 3
Csendes környezetben, 6 km - re a szajki - tavaktól vált eladóvá egy 82 m2-es lakóterű tégla családi HÁZ! ZALAEGERSZEGTŐL 29 ...
18 500 000 HUF
225 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Körmendi tégla lakás hirdetés (62997346)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fiatal felnőttek figyelem! Önnek kínáljuk ezt a kivételes lehetőséget Vas vármegyében, Körmend szívében, ahol a modern életstí...
19 900 000 HUF
442 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánosházai családi ház hirdetés (13763323)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 1034 m2
Szobaszám: 3
Jánosházán, kétszintes 97 nm családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Jánosházán található, 97 nm kétszinte...
35 000 000 HUF
360 824 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dukai családi ház hirdetés (96726254)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 1475 m2
Szobaszám: 2
Dukában kétszobás, 84 nm felújítandó családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Dukában található 84 nm szerk...
19 000 000 HUF
226 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oszkói családi ház hirdetés (74323479)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 3021 m2
Szobaszám: 2
Oszkó község Vas vármegyében, a Hegyhát lankái között húzódik. Itt keresi új gazdáját egy jelenleg 61 nm-es ház, aminek lakóte...
10 000 000 HUF
163 934 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Vas megye területén?
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Vas megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal