Eladó ingatlan Vas megye 40 millióig (526 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Vas megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 526 db
Eladó Rábahídvégi családi ház hirdetés (29275317)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1039 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180087 hivatkozási számú rábahídvégi családi ház. Zalaegerszeg és...
27 000 000 HUF
450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (35798726)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: n/a
Eladó kertek a Parkerdei büfé után. 500 Nm / db víz, villany elérhető 1 db ára 8 M Ft 3 db ára egyben 21 M Ft Érd. : Béry Attila ingatlan értékbecslő 30/937-0429
7 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gersekaráti családi ház hirdetés (54742732)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2188 m2
Szobaszám: 3
Gersekaráton egy rohamosan fejlődő kis faluban Vasvár mellett 12 km-re egy csodálatos kis tó közelében eladó egy 80nm-es felújí...
21 900 000 HUF
273 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vasszécsenyi családi ház hirdetés (54639593)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 139 m2
Telekterület: 992 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy felújítandó családi házat a gyönyörű és békés Vasszécsenyben, melynek infrastruktúrája kiváló, közelben m...
15 000 000 HUF
107 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rábagyarmati családi ház hirdetés (85586733)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1955 m2
Szobaszám: 3
Őrségi nyugalom, hatalmas telek, rengeteg lehetőség. Rábagyarmaton felújítandó családi ház eladó! Az Őrségi Nemzeti Park ölelés...
22 900 000 HUF
279 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Peresznyei családi ház hirdetés (42542246)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2712 m2
Szobaszám: 5
Eladó Peresznyén egy 120 nm-es, 5 szobás ingatlan 2712 nm-es telekkel. Az összközműves ingatlan a település központjában fekszi...
38 300 000 HUF
319 166 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (79323394)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a Széll Kálmán utcában egy 53 nm-es, kétszobás, déli fekvésű, erkélyes téglalakás a harmadik emeleten. a lakás átlagos ál...
35 400 000 HUF
667 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi egyedi garázs hirdetés (77753294)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180012 hivatkozási számú szombathelyi garázs. Eladó egy 15 m2-es,...
8 750 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápoci családi ház hirdetés (95452651)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Pápocon! Kiváló lehetőség az osztrák határ közelében! Pápoc településen kínálunk megvételre egy folyamatosan...
14 900 000 HUF
346 511 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi pince, présház hirdetés (78738785)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
68 Nm-es raktár/tároló eladó újépítésű lakópark pince (-1 )SZINTJÉN! Szombathely belvárosától pár percre, Kámon határában, az...
11 560 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi pince, présház hirdetés (99882937)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
66 Nm-es raktár/tároló eladó újépítésű lakópark pince (-1 )SZINTJÉN! Szombathely belvárosától pár percre, Kámon határában, az...
11 220 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi pince, présház hirdetés (83344723)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
47 Nm-es raktár/tároló eladó újépítésű lakópark pince (-1 )SZINTJÉN! Szombathely belvárosától pár percre, Kámon határában, az...
7 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi pince, présház hirdetés (92973734)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
7 Nm-es raktár/tároló eladó újépítésű lakópark pince (-1 )SZINTJÉN! Szombathely belvárosától pár percre, Kámon határában, az ...
1 190 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi pince, présház hirdetés (23433679)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
188 Nm-es raktár/tároló eladó újépítésű lakópark pince (-1 )SZINTJÉN! Szombathely belvárosától pár percre, Kámon határában, a...
31 960 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisrákosi családi ház hirdetés (94337635)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 231 m2
Telekterület: 1209 m2
Szobaszám: 3
Kisrákos a Denke patak két partján terül el. Nevét is ennek az egykor rákban gazdag pataknak köszönheti. Szép fekvésű falu, ame...
35 000 000 HUF
151 515 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borgátai lakóövezeti telek hirdetés (76276699)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5792 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Borgátán a Kossuth Lajos utcában egy 5. 792 m2-es, belterületi telek. Beépíthetősége 30 %. Villany és víz a telken, csatorna és a gáz az utcában. a fürdő 1 km-re található. Az ingatlan bekerített. Szép, napos telek. 19900000 Ft Referencia szám: m322698
19 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pankaszi családi ház hirdetés (44672775)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 599 m2
Szobaszám: 3
Kivételes lehetőséget kínálok Vas vármegye szívében, Pankaszon, ahol egy felújítandó ház várja új tulajdonosát! a település az ...
11 900 000 HUF
163 013 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sorkifaludi családi ház hirdetés (39434389)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 952 m2
Szobaszám: 2
Sorkifalud -Szentléránt-on eladó egy 65 nm-es ház! a ~1950-es években épült vegyesfalazatú ház a falu szélén helyezkedik el. Az...
10 000 000 HUF
153 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (97535951)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szombathely egyik kedvelt városrészén, a Derkovits ltp. -En kínálunk eladásra egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást. Az ing...
37 900 000 HUF
689 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári tégla lakás hirdetés (83442834)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179811 hivatkozási számú sárvári társasházi lakás. Sárváron csalá...
29 900 000 HUF
808 108 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Vas megye területén?
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Vas megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal