Eladó ingatlan Vas megye (1308 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 308 db
youtube videó Eladó Sárvári hotel, szálloda, panzió hirdetés (93884437)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 1000 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Elegáns, magas minőségben épült és karbantartott, működő 19 szobás hotel – étterem – kávézó – lakás és 420 m2 parkoló vált elér...
490 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (53483935)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 619 m2
Szobaszám: 5
Szombathely belvárosához közel, csendes utcában, egyedülálló adottságú családi ház eladó! Szombathely központjától mindössze 10...
98 000 000 HUF
612 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Séi családi ház hirdetés (33555395)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 533 m2
Szobaszám: 4
Beleszeretős családi ház, magas műszaki tartalommal párosítva! ! Szombathely közvetlen szomszédságában, az osztrák határtól pár...
129 990 000 HUF
999 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ivánci családi ház hirdetés (73278274)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1047 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy karbantartott vályogház IváncOn mely a vidéki nyugalom tökéletes otthona Ivánc csendes, békés településén kínálunk e...
13 500 000 HUF
207 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csipkereki családi ház hirdetés (54782887)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1350 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kizárólag a duna house KÍNÁLATÁBAN! IGÉNYESEN és ízlésesen felújított nappali + 2 szobás családi ház, hatalmas TERASSZAL! C...
57 900 000 HUF
603 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári családi ház hirdetés (47528929)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 974 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180111 hivatkozási számú sárvári családi ház. Egy otthon, ahol a ...
119 500 000 HUF
1 039 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári panel lakás hirdetés (32216477)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180090 hivatkozási számú sárvári társasházi lakás. Sárvár szívébe...
45 900 000 HUF
777 966 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (58579869)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
Új és szép, nagy teraszos, tetőtér beépítéses családi ház eladó, Szombathelyen az Oladi dombon, csendes utcában. - Kert: 350 ...
94 000 000 HUF
783 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (73354316)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó Szombathelyen a Király utcában, egy második emeleti, belső kétszintes, nettó 117 nm-es (bruttó: 130 nm-es) lakás, 2 fürdő...
69 000 000 HUF
589 743 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Séi családi ház hirdetés (94339265)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 380 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 7
Megvételre kínálok egy csodálatos, panorámás, 2002-ban épült családi házat, csendes utcában, Szombathely mellett SÉ-ben. TELE...
250 000 000 HUF
657 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (43158377)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 358 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Szombathelyen a Belváros peremén, csendes mellékutcában, családi házas övezetben, 348 nm-es saroktelken egy 300 nm-es ing...
120 600 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Büki tégla lakás hirdetés (69431552)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Bükön, központi helyen 4 szobás lakás garázzsal kedvező áron eladó! Bükön központi helyen, mégis csendes környezetben, kiváló...
59 900 000 HUF
399 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Toronyi lakóövezeti telek hirdetés (95955412)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 1 m2
Telekterület: 770 m2
Szobaszám: n/a
770 Nm-es közműves építési telek eladó Szombathelytől 5 percre, Torony-ban az Ojtózi utca 23. Sz. Alatt. Téglalap alakú, szép ...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (36484182)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 273 m2
Szobaszám: 3
3 Szobás, folyamatosan szépen karbantartott 82 nm-es, családi ház, 273 nm-es telken eladó Szombathely Éhen Gyula lakótelepen. ...
63 000 000 HUF
768 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári családi ház hirdetés (56438843)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 693 m2
Szobaszám: 3
Sárváron kertvárosias környezetben, családi ház eladó. A 111 m2-es ingatlanban 3 szoba, konyha+étkező, kamra. Fürdőszoba, wc, ...
66 000 000 HUF
594 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemenesmagasi családi ház hirdetés (25737366)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 662 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kemenesmagasiban, 75 nm felújítandó kettő és fél szobás ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra Kemenesmagasiban, c...
13 990 000 HUF
186 533 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegi tégla lakás hirdetés (24615696)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kőszegen a lakótelep csendes övezetében 2 szobás tégla építésű lakás eladó. 300 M-en belül található óvoda, iskola, egészségház, gyógyszertár, Coop élelmiszerbolt, dohánybolt. Az épület előtt helyközi buszmegálló. Az ingatlan részben felújítandó, azonnal költözhető.
36 000 000 HUF
720 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegi tégla lakás hirdetés (34594328)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kivételes lehetőséget kínálunk családosok, párok, vagy akár befektetők számára is, ezzel frissen felújított ingatlannal, amely ...
69 000 000 HUF
862 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Répceszentgyörgyi családi ház hirdetés (85532453)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 837 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag a duna house KÍNÁLATÁBAN! 3 Szobás családi ház RÉPCESZENTGYÖRGY Répceszentgyörgy csendes környezettel rendelkező k...
36 500 000 HUF
388 297 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Rábahídvégi családi ház hirdetés (29275317)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1039 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180087 hivatkozási számú rábahídvégi családi ház. Zalaegerszeg és...
27 000 000 HUF
450 000 Ft / m2