Eladó ingatlan Vas megye (1308 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 308 db
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (45484541)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok egy 136 nm-es polgári stílusú lakást a belváros közelében. Ez a kényelmes otthon ideális irodának, rendelőnek,...
69 000 000 HUF
507 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (26454587)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szombathelyen a Fő tér közelében eladó egy 112 nm-es, 4 szobás polgári jellegű szép nagy lakás. Tégla épületben 1. emeleten tal...
69 000 000 HUF
616 071 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kőszegi egyéb lakás hirdetés (39389565)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 370 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 10
Az ingatlan két korábbi önálló épület egyesítéséből született, társasházzá szervezve, mindhárom albetétnek külön bejárata, külö...
275 000 000 HUF
743 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámoscsaládi családi ház hirdetés (79983533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2323 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #173864 hivatkozási számú vámoscsaládi családi ház. Eladó felújíta...
17 000 000 HUF
283 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári hotel, szálloda, panzió hirdetés (79379469)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiváló befektetési lehetőséget keres Sárváron, a Gyógyfürdő közelében? Bejáratott, működő hotel Sárvár legfrekventáltabb helyé...
450 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánosházai egyéb ipari ingatlan hirdetés (74438347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 780 m2
Telekterület: 1212 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse pápai irodája eladásra kínálja a 25850.Sz. Jánosházi, jó állapotú üzleti ingatlant. Jánosházán kínálom ezt a reme...