Eladó ingatlan Vecsés környékén (28664 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 664 db
Eladó Budapest XXII. kerületi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (12457933)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1958 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Budapest XXII. kerület nagytétényi részen, Diósd és Budatétény között egy 1958nm-es körbekerített zártkert (kertes, mezőg...
39 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (56345743)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Budapesti 5 szobás lakás Lipótvárosban - nagycsaládosok, befektetők, figyelem! Szuper nagypolgári, sokszobás eladó lakást aján...
248 000 000 HUF
1 355 191 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (38479963)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 6
Az ingatlan, bemutató videóanyaggal rendelkezik, kérésére szívesen elküldöm a linket… Amennyiben úgy gondolja, hogy nem tudná ...
153 900 000 HUF
831 891 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (97952354)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1446 m2
Szobaszám: 3
Kényelmes, Tágas Családi Ház, További Építési Területtel (Ketté Osztható Nagy Telekkel) Eladó! Ócsán, a központtól séta távol...
69 900 000 HUF
794 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (59765354)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A The Hunters ingatlaniroda kínálatában! Megvételre kínálunk egy új építésű társasházi lakást, Budapest XIV. kerületében, a Bos...
129 990 000 HUF
2 321 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (62241841)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 44 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek ...
34 990 000 HUF
795 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (23214597)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 40 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek ...
31 990 000 HUF
799 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (44174333)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 35nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek i...
28 990 000 HUF
828 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (54345455)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 14. kerületben, Zuglóban, a Füredi lakótelepen, a Csertő park 2. Szám alatti 15 emeletes panelházban, egy 6. emeleti, p...
67 400 000 HUF
1 225 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (43443333)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 4 fél
Engedje meg, hogy elkalauzoljam Budapest szívébe egy olyan lakáshoz, amely könnyen lehet az Ön következő otthona vagy legjobb b...
88 400 000 HUF
1 880 851 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (76343364)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Különleges, galériás otthon Budapest szívében – több tér, mint gondolná, több hangulat, mint várná Van az a lakás, amelybe bel...
67 600 000 HUF
2 048 484 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94518866)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
✨ Exkluzív, kulcsrakész otthon a belváros szívében – ne maradj le! ✨ Budapest pezsgő központjában, a Dohány utca egyik legkeres...
159 000 000 HUF
2 271 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (77145996)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Exkluzív otthon a belváros szívében – Rózsa utca Budapest egyik legkedveltebb belvárosi részén, a Teréz körút közelében, a Róz...
149 900 000 HUF
2 053 424 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (74978773)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 862 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk egy 2003-ban épült, tégla szerkezetű, 280 m²-es, klimatizált családi házat, amely egy igényes, modern otthont...
199 900 000 HUF
713 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői tégla lakás hirdetés (36283145)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Cirkófűtéses, alacsony rezsis, napfényes, duplakomfortos, klímás, szigetelt, redőnyös, szúnyoghálós, thermo ablakos, 3 szobás, ...
84 990 000 HUF
923 804 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (17452443)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a x. Ker. Hang utcában egy 38nm-es, egy szobás, X. emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, . Ház:Az 197...
47 990 000 HUF
1 262 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi házrész hirdetés (33396145)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 256 m2
Szobaszám: 3
Budapest 18. kerületében a Béke tér közelében 1 szintes, 64nm-es, pincés, házrész eladó. Telek:256 nm-es telekrész tartozik ehh...
84 900 000 HUF
1 326 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (43737927)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 6
Kivételes Családi Ház Eladó az Akadémiaújtelep KözpontjábanBudapest XVII. kerületében, az Akadémiaújtelep szívében kínálok megv...
127 900 000 HUF
639 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (12244421)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 263 m2
Telekterület: 444 m2
Szobaszám: 5
Eladó Dunaharasztiban egy szinteltolásos családi ház, jellemzői között szerepel a jó fényviszony, a központi elhelyezkedés, val...
139 000 000 HUF
528 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői ikerház hirdetés (96174557)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 325 m2
Szobaszám: 4
Üüllő legjobb környékén eladó új építésű ikerházfél magas műszaki TARTALOMMAL! 2026 Tavasszal KÖLTÖZHETŐ! 15%-Al FOGLALÓZHAT...
120 000 000 HUF
1 263 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Vecsés környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal