Eladó ingatlan Zala megye (4107 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 107 db
Eladó Beleznai családi ház hirdetés (96533773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 4000 m2
Szobaszám: 3
Beleznán családi ház. Teljesen közművesítve víz, villany, gáz, szennyvíz, klíma, központi fűtés plusz cserépkályha fűtéssel, k...
45 000 000 HUF
450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsópáhoki családi ház hirdetés (54777537)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 820 m2
Szobaszám: 4
Mesés otthon a nyugalom és természet szerelmeseinek – 3 külön lakrésszel a Balaton közelében! A Balaton szívéhez közel, Keszt...
76 000 000 HUF
380 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (47332959)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 5301 m2
Szobaszám: 5
Eladó nappali+4 szobás családi ház Zalaegerszeg zöldövezetében – tiszta panoráma, zavartalan pihenés Elhelyezkedés & telek Cs...
89 900 000 HUF
299 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (73456936)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 2093 m2
Szobaszám: 3
Zalaegerszegen, a belvárostól 10 percre, mégis békés, idilli környezetben eladó családi ház! Könnyen, takarékosan üzemeltethe...
95 000 000 HUF
896 226 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Novai családi ház hirdetés (74745394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1462 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk Zalaegerszegtől csupán 27 km-re, Nován egy 1400 négyzetméteres telken lévő, tégla falazatú, 80 négyzetméteres...
26 000 000 HUF
325 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyenesdiási üzlethelyiség utcafronton hirdetés (26845343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 311 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Gyenesdiás településen, közvetlenül a főút mellett, eladó vagy kiadó egy 311 m2-s üzlethelyiség, amelyhez saját parkoló tartozi...
84 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyenesdiási családi ház hirdetés (27735938)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Gyenesdiáson eladó teljes körűen felújított családi ház, balatoni panorámával! Gyenesdiás településen csendes, nyugodt melléku...
139 000 000 HUF
926 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi pince, présház hirdetés (88939963)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: n/a
Zalaegerszeg, Bozsoki hegyen kétszintes hétvégi ház gyümölcsössel eladó. Villany van. Aszfaltos úton megközelíthető.
10 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalakarosi egyéb lakás hirdetés (85369377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zalakaros lakóövezetében lévő 74 nm-es lakás jellemzői: -42 nm alapterületű, földszinten nappali-konyha-étkező-fürdőszoba, -te...
49 500 000 HUF
668 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi egyéb telek hirdetés (36625442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1610 m2
Szobaszám: n/a
Zala vármegyében, Zalaegerszeg zártkertben található, 1610 m2-es, erdős terület eladó. Az ingatlan a Cimpóhegyen helyezkedik el...
4 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bocföldei egyéb telek hirdetés (35549353)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5984 m2
Szobaszám: n/a
Zala vármegyében, Bocföldén, zártkertben 5984 m2-es telek eladó. Az ingatlan a Kökényes szőlőhegyen helyezkedik el, aszfaltos ú...
27 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bocföldei egyéb telek hirdetés (42454274)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2182 m2
Szobaszám: n/a
Zala vármegyében Bocföldén zártkertben 2182 m2-es terület eladó. Az ingatlan a Kökényes szőlőhegyen helyezkedik el, aszfaltos ú...
12 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hévízi családi ház hirdetés (15244777)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 570 m2
Szobaszám: 10
Remek befektetés***eladó ház Hévíz központjában! ! Egyedi lehetőség! Többcélú hasznosításra alkalmas, bővíthető, 3 szintes é...
450 000 000 HUF
1 607 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalakarosi egyéb nyaraló hirdetés (93427956)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 2650 m2
Telekterület: 6482 m2
Szobaszám: 44