Eladó ingatlanok 25 millióig (17492 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 25 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 17 492 db
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (62824863)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 519 m2
Szobaszám: 3
Családi ház a városközpont közelében! Jászberényben eladó egy 45 nm-es családi ház, amelyben előszoba, 2 szoba valamint egy k...
16 200 000 HUF
360 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (99234329)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1809 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicske csendes részén, belterületen 2 szobás 51nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült vegyes(tégla+könnyűszerkeze...
19 900 000 HUF
390 196 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kókai családi ház hirdetés (97319935)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2183 m2
Szobaszám: 2
Kóka frekventált részén felújítandó ház nagy telekkel Eladó Kóka frekventált részén, 2183 nm telken elhelyezkedő, hosszú ideje...
20 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erki üzlethelyiség utcafronton hirdetés (63233375)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 215 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Erk településen kikálló lehetőség Üzlethelyiség vagy akár sport és szabadidős tevékenységre alkalmas. Az épület frekventált h...
9 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi külterületi telek hirdetés (93499253)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4000 m2
Szobaszám: n/a
Termőföld! A telek az állatkert közelében található, az átminősítés a vevőt terheli. Most lehetőség van egyszerre két telket...
4 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (26648346)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicske Sági úton 2 szobás 54nm-es felújítandó ház eladó! Az épület vegyes falazatú fa tetőszerkezettel és cserép fedéssel....
5 900 000 HUF
109 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarnaörsi családi ház hirdetés (36856969)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1025 m2
Szobaszám: 2
Kedves Érdeklődő Tarnaőrs főutcájában eladó egy kedves kis ház. Szerkezete tégla cseréplemez borítással. Szinezett ingatlan ...
17 990 000 HUF
399 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (27314943)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 655 m2
Szobaszám: 4
Eladó Cegléden erősen felújítandó 150nm-s lakóépület 655 nm-s telekkel. Az ingatlan erősen felújítandó. Az ingatlanban villany...
24 000 000 HUF
160 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (25857873)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 2
Kóka nyugodt, rendezett részén kínálok megvételre egy 45 nm alapterületű, vegyes szerkezetű házat! Amely egy 996 nm-es, jól h...
21 900 000 HUF
486 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Farmosi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (71933859)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Saját kis birtok farmoson tér, nyugalom, LEHETŐSÉG Majdnem 3. 000 Nm saját terület. Csend. Levegő. Ha nem egy átlagos hétvégi...
9 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (94717963)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 2471 m2
Szobaszám: 1
Kis házat keres, elérhető áron nagy területtel? Megtalálta! Tápióbicskén kínálok megvételre egy összkomfortos, szoba-konyhás ki...
15 000 000 HUF
384 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (33454157)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1843 m2
Szobaszám: 4
Pilis csendes, nyugodt részén kínálok megvételre egy 73 nm-es, 4 szobás családi házat, amely egy tágas, 1843 nm-es telken helye...
19 900 000 HUF
272 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (86684574)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Életkezdő fiatalok - Befektetők figyelem! Pilisen vált eladóvá, egy 500nm nagyságú, körbekerített, kiemelkedően jó környéken ...
19 500 000 HUF
513 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (69445423)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: 544 m2
Szobaszám: 2
Pilis zártkerti részén eladó 2 szobás kis családi ház bútorozottan - akár azonnali birtokbaadással! Az ingatlan tehermentes! Ve...
15 500 000 HUF
574 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (48716965)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1872 m2
Szobaszám: 2
Pilisen eladó téglaépítésű családi ház! Pilisen kínálunk megvételre egy 61 m²-es, téglaépítésű családi házat, 1872 m²-es, kiv...
19 500 000 HUF
319 672 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (39739627)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 3100 m2
Szobaszám: 3
Eleged van a zajból, a rohanásból és a betonból? Nagykáta külterületen eladó egy 73 nm-es, téglaépítésű ház 3100 nm-es telken...
14 900 000 HUF
206 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserháthalápi családi ház hirdetés (13185373)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1450 m2