Eladó ingatlanok 25 millióig (17504 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 25 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 17 504 db
Eladó Nagykanizsai családi ház hirdetés (55237385)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nagykanizsa belvárosához közel, eladó felújítandó, 50 nm-es ház. Az ingatlan 3 házrészből álló, osztatlan közös udvarral rendel...
12 000 000 HUF
240 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bagaméri családi ház hirdetés (77835454)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1185 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bagamérban eladó egy 65 nm-es ház, 1185 nm-es, gazdálkodásra alkalmas telken. a vegyes falazatú ingatlan 2+1 szobával rendelkez...
6 550 000 HUF
100 769 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni külterületi telek hirdetés (25584574)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1080 m2
Szobaszám: n/a
Debrecenben, a Susz park közelségében eladó egy 1080 m2 zártkrti telek. A közművek közül csak az áram volt bevezetve, egy 30 m...
10 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunmajsai családi ház hirdetés (43312431)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 898 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun vármegye, Kiskunmajsán 125 m2-es családi ház 898 m2 telken melléképülettel eladó! Az ingatlanban 4 szoba, nappali, ...
17 500 000 HUF
140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mérki családi ház hirdetés (35821458)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1345 m2
Szobaszám: 3
Eladó Mérk egyik csendes, nyugodt utcájában egy kb. : 1970-Ben épült családi ház. Az ingatlan kb. : 90 Nm, tartozik hozzá egy ...
22 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (73793589)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy lakás, ami nem felújított hanem újragondolt és most pont úgy fejezheti be, ahogy mindig is szerette volna! Eladó Újdiósgyő...
17 800 000 HUF
468 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tardi családi ház hirdetés (26433879)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 4463 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Bogács és Mezőkövesd közvetlen közelében, a Bükk hegység lábánál Tard településen egy 4463 nm-es telken elhelyezkedő, két...
24 990 000 HUF
277 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rásonysápberencsi családi ház hirdetés (64762939)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2247 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Rásonysápberencsen, az M30-as autópályától 10 km-re családi ház jó állapotban eladó, nagy kerttel. Sok gyümölcsfa, gazdálkodásr...
21 500 000 HUF
165 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ivánci családi ház hirdetés (41284759)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1138 m2
Szobaszám: 2
Eladó ház az Őrségben, Iváncon! Eladásra kínálok egy 63 m²-es, 2 szobás, vegyes falazatú családi házat az Őrségben, 1138 m²-e...
19 900 000 HUF
315 873 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajoskomáromi családi ház hirdetés (34637258)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1370 m2
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, jó állapotú ház, jó helyen! Lajoskomáromban minden lehetőség adott egy nyugodt, kellemes élethez, és most ...
22 000 000 HUF
323 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (34536444)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 1102 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180280 hivatkozási számú dombóvári családi ház. Dombóvári Polgári El...
23 500 000 HUF
207 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (34498725)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 1102 m2
Szobaszám: 3
23 500 000 HUF
207 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori lakóövezeti telek hirdetés (52852234)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk egy összközműves, 901 négyzetméter alapterületű telket, amely tökéletes választás lehet azok számára, akik ál...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogházai családi ház hirdetés (12937333)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2463 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház nagy telekkel Dorogházán! Eladó a csendes, nyugodt környezetben található Dorogházán egy 75 m²-es, 2 szobás...
10 000 000 HUF
133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyszénási egyéb lakás hirdetés (86766148)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Békés vármegyében, Nagyszénás központjában egy 3 szoba, előszoba/közlekedő, kis előszoba, konyha, kamra, fürdőszoba és wc...
4 500 000 HUF
46 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi hétvégi ház hirdetés (59494995)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: 1140 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád egyik legcsendesebb részén egy hangulatos 21 nm-es tanya! a felújí...
3 300 000 HUF
157 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (84754345)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1074 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Jászkiséren! Falusi CSOK-ra alkalmas! Jászkisér város szélén eladó egy 1074 m2-es telken fekvő, 69, 5 m2 ala...
9 500 000 HUF
137 681 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkovácsházai családi ház hirdetés (43474874)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1764 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Mezőkovácsháza város csendes környékén egy 2 szobás remek állapotú családi házat. Az ingatlanban az elmúlt öt...
15 700 000 HUF
196 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkovácsházai családi ház hirdetés (97394436)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1759 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Mezőkovácsháza városában egy nagy telekkel rendelkező 2+1 félszobás ingatlant. Az ingatlan klasszikus paraszt...
3 000 000 HUF
36 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (47334483)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 722 m2
Szobaszám: 2
Szentes csendes részén eladó egy lehetőségekkel teli, felújítandó családi ház, a központ közelében! *** Csak az OTP ingatlanpon...
19 000 000 HUF
327 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?