Eladó ingatlanok 30 millióig (22231 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 22 231 db
Eladó Lábatlani tégla lakás hirdetés (97745941)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Lábatlanon! Eladásra kínálok Lábatlanon a Cementgyári lakótelepen egy 2. emeleti, 46 m²-es, 2 szobás lakást! Ez...
27 750 000 HUF
603 260 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Lábatlani tégla lakás hirdetés (71474834)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy 46 m²-es, 1, 5 szobás, 2. emeleti lakást Lábatlan egyik kedvelt részén, a Cementgyári lakótelepen. A la...
27 750 000 HUF
603 260 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Esztergomi külterületi telek hirdetés (97474471)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3617 m2
Szobaszám: n/a
Eladó zártkerti ingatlan Esztergomban – lakhatásra is alkalmas, kiváló adottságokkal Esztergom belterületének határában, a heg...
28 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui külterületi telek hirdetés (45854934)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1899 m2
Szobaszám: n/a
Zártkerti telek eladó panorámás környezetben Nyergesújfalun – a Németvölgy felett Eladásra kínálunk Nyergesújfalu csendes, ter...
4 100 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszilvási családi ház hirdetés (72155598)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 4735 m2
Szobaszám: 4
Eladó Újszilvás csendes, központhoz közeli részén egy 4735 nm es telken elhelyezkedő 88 nm es családi ház. Vegyes falazatú, lak...
27 500 000 HUF
312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csemői tanya hirdetés (65974329)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Pest-vármegyében, Csemő település külterületi részén egy 4996 nm es telken elterülő 80 nm családi ház. Ha madárcsicsergés...
30 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszalúci családi ház hirdetés (88376777)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 1
Tiszalúc csendes, rendezett utcájában, a falu központjához közel eladó egy felújítandó parasztház. Az ingatlan egy közel 1000...
3 500 000 HUF
70 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (93896947)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Tatabánya Gál István lakótelepen egy különleges egy szobás lakás. Az ingatlan egy társasház földszintjén került kialakítá...
27 800 000 HUF
958 620 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (43494554)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy 50 nm-es, 2 szobás, erkélyes, 6. emeleti, átlagos állapotú panel lakás. ÁlomOtthon Ingatlan és Hitel...
29 000 000 HUF
580 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (53946128)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Dunaújvárosban egy 35 nm-es, 1 szoba + étkezős, 4. emeleti, jó állapotú, azonnal költözhető panel lakás. ÁlomOtthon Ing...
26 900 000 HUF
768 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi sorház hirdetés (19257546)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: 58 m2
Szobaszám: 1
Befektetésnek is kiváló kis sorházi lakás a XV. kerület csendes részén Budapest XV. kerületének csendes, kertvárosias részén k...
29 900 000 HUF
879 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (45937374)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nem beköltözhető - haszonélvezeti joggal terhelt lakás! Xx. kerületben Kosssuthfalván, befektetni vágyóknak szóló 27 nm nagyság...
15 900 000 HUF
588 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (79448717)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 307 m2
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten a Rávágy tér közvetlen közelében található, önálló, felújított családi HÁZ! Az ingatlan 2 külön nyíló szobá...
28 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőberényi családi ház hirdetés (49245322)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1147 m2
Szobaszám: 2
Egy új kezdethez minden adott! Békés vármegye egyik legélhetőbb, legpolgáribb településén Mezőberény városában eladásra kínál...
10 500 000 HUF
131 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési családi ház hirdetés (42218293)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1326 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Békésen egy csendes környéken található 75 nm-es, 1+1 szobás, vegyes falazatú családi ház. Az ingatlan nyílászárói műanya...
24 900 000 HUF
332 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (99554264)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 1518 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Orosháza, Gyökeres részen egy 1518 négyzetméter telken elhelyezkedő, 66 négyzetméter alapterületű, vegyes fala...
3 300 000 HUF
50 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőberényi hétvégi ház hirdetés (58563376)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 975 m2
Szobaszám: 1
Eladó Mezőberény külterületén Boldisháton, a Kettős-Körös holtágán egy hétvégi házas nyaraló! A nyaraló közvetlen a víz mellet...
13 600 000 HUF
485 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dobozi családi ház hirdetés (16383476)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 567 m2
Szobaszám: 2
Árcsökkenés! Békés megye Doboz településen családi házat kínálok eladásra, akár falusi CSOK igénybevételével is! Doboz Békéscsa...
18 000 000 HUF
189 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési hétvégi ház hirdetés (36418673)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 7 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
Horgászok figyelem! Horgászhely egy kis téglaházzal, saját stéggel eladó Békés-Borosgyán területén! a házba a villany bekötésre...
7 200 000 HUF
1 028 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőberényi családi ház hirdetés (44622648)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 457 m2