Eladó ingatlanok 30 millióig (22231 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 22 231 db
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (14279996)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy 57 nm-es, 2 szobás, 5. emeleti, erkélyes panel lakás. ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megv...
27 800 000 HUF
487 719 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (49632697)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes, 4. emeleti, jó állapotú panel lakás. ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda...
27 990 000 HUF
528 113 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mátraderecskei hétvégi ház hirdetés (84294476)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy 500 nm-es telken elhelyez...
26 500 000 HUF
331 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárkeresztesi családi ház hirdetés (69913279)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: 921 m2
Szobaszám: 1
Sárkeresztes szőlőhegyen – panorámás, tégla ikerház-fél pincével és borospincével, 921 nm-es TELKEN Ha olyan helyet keresel, a...
12 900 000 HUF
496 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38463634)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*****Szuper állapotú, felújítás óta nem lakott, 1+1 szobás ingatlan a VIII. kerületben, a Kálvária térnél! ***** Frissen felúj...
20 500 000 HUF
788 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (89189944)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*****Verhetetlen áron, szuper kialakítású ingatlan a VIII. kerületben a Hidegkúti Nándor Stadionnál! ***** Frissen felújított,...
26 900 000 HUF
867 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (24321342)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc egyik kedvelt, csendes és jól megközelíthető városrészében egy 4 emeletes panelépület 4. emeletén található, 51 m...
29 900 000 HUF
586 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csobádi családi ház hirdetés (44966757)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1223 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csobád csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy nettó 100 négyzetméteres, 2+1 szobás, két éve teljes körűen felújított c...
27 000 000 HUF
270 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkeresztesi tégla lakás hirdetés (79877643)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó lakás mezőkeresztesen! Eladó Mezőkeresztesen egy 80 nm-es, konyha-étkező + nappalis + két félszobás, 2014-ben teljes körű...
26 900 000 HUF
336 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói sorház hirdetés (33593159)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 1088 m2
Szobaszám: 2
Szikszó kiváló részén, a 3-as fő út mellett 77 m2-es családi ház eladó 1088 m2-es telken, 2 szoba, konyha, fürdőszoba, veranda....
29 500 000 HUF
383 116 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajószentpéteri családi ház hirdetés (88924346)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó Sajószentpéteren 100 nm-es, 4 szobás, családi ház, 1000 nm-es telken. Az ingatlan felújítandó, de jó statikai állapotban ...
28 500 000 HUF
285 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csobádi családi ház hirdetés (75924559)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1223 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
27 000 000 HUF
270 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (95324746)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
29 900 000 HUF
586 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistokaji hétvégi ház hirdetés (35263338)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: 1088 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolc és Mályi között, a 3-as főúthoz közel kínálok megvételre egy 1088 m2-es telken lévő 21 m2-es alapterületű vegyes falaza...
9 990 000 HUF
475 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Perei családi ház hirdetés (57427911)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye, Pere település központi részén, 86 nm-es vályog és részben terméskő építésű családi ház, 1000 m2...
9 000 000 HUF
104 651 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőcsáti családi ház hirdetés (48537277)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 879 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Mezőcsát egyik csendes, nyugodt utcájában eladó egy 108 m2-es, kétszintes családi ház 879 m2-es telken-egy igazi lehetőség azok...
19 000 000 HUF
175 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőcsáti családi ház hirdetés (92547632)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 725 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy kivételes lehetőség Mezőcsát szívében, a szociális ellátó és a régi vásártér közvetlen közelében-olyan helyen, ahol m...
30 000 000 HUF
348 837 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalacsébi családi ház hirdetés (96231387)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 3270 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180160 hivatkozási számú zalacsébi családi ház. Zalacsében, Zala...
16 500 000 HUF
235 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (49457144)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 306 m2
Szobaszám: 2
Nagykálló központi részén eladásra kínálok egy 83 m2, kétszobás családi házat, amely egy 306 m2 telken helyezkedik el. Az ingat...
27 000 000 HUF
300 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi családi ház hirdetés (47339447)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már