Eladó ingatlanok 30 millióig (22231 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 22 231 db
Eladó Pellérdi családi ház hirdetés (24743769)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 841 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Pellérd Szőlőhegyen egy - 2024-ben épült, - 35nm-es, - könnyűszerkezetes és tégla falazatú, - szigetelt, ...
29 990 000 HUF
856 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajószentpéteri családi ház hirdetés (56995823)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó Sajószentpéteren 100 nm-es, 4 szobás, családi ház, 1000 nm-es telken. Az ingatlan felújítandó, de jó statikai állapotban ...
28 500 000 HUF
285 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (45124557)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc Bulgárföld városrészében a Fazola Henrik utcán egy 54 nm-es, 2 szobás, jó állapotú 1. emeleti lakás 4 emeletes té...
27 900 000 HUF
516 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyigmándi családi ház hirdetés (94374343)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 737 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy felújított, 57 négyzetméteres lakóingatlant, a vételár pedig 23 900 000 Ft. Az otthon melegét konvektoro...
23 900 000 HUF
419 298 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskédi zártkert hirdetés (99822972)
77 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1806 m2
Szobaszám: n/a
Kizárólag a BI-Home Ingatlan és Hiteliroda kínálatából eladó 2 db egymás mellett lévő füves, rendezett zártkert Kecskéden! Fő...
17 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi zártkert hirdetés (79762585)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 10 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: n/a
6375/23 Hrsz 53-As főúthoz 500 méterre, Sóstó tó vízhez 200 méterre, sok körte fával, bekerítve, egy kis ól van, fúrót kút, jók a szomszédok! Az ára megegyezés szerint.
2 600 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai ikerház hirdetés (32646975)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 2
Eladó házrész Gyulán, a Németváros városrészben Gyulán, a Németváros városrészben eladó egy 1950-ben épült, tégla szerkezetű, ...
16 900 000 HUF
338 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai lakóövezeti telek hirdetés (72234443)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 956 m2
Szobaszám: n/a
Gyulaváriban, csendes, frissen aszfaltozott utcában 956 m²-es, szabályos téglalap alakú építési telek eladó! A telek rendezett...
7 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári egyedi garázs hirdetés (99323579)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kaposváron, a Gróf Apponyi utca elején kínáljuk megvételre ezt a biztonságos, zárt udvarban épült garázssoron lévő önálló garáz...
5 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (54469355)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1058 m2
Szobaszám: n/a
Mezőtúron kiváló helyen, eladó 94 nm - es 3 szobás családi ház, 1058 nm -es telken! Előkertes, parasztház típusú vályog falaz...
14 200 000 HUF
151 063 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti iroda irodaházban hirdetés (54633524)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Kecskemét belvárosában, a Cifrapalota közelében egy teljes irodaszintet az épület negyedik emeletén. Az ing...
22 100 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti iroda irodaházban hirdetés (45937743)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
24 050 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti iroda irodaházban hirdetés (13457547)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
22 750 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti iroda irodaházban hirdetés (55324644)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
22 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Koroncói lakóövezeti telek hirdetés (13939718)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1805 m2
Szobaszám: n/a
Koroncón remek tájolású 1805nm-es építési telek eladó Győrtől DNy-i irányba a 83-as gyorsforgalmi úton megközelítve negyed óra...
21 999 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai egyéb üzlethelyiség hirdetés (85873223)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Tatabányán a színház mellett kínálunk megvételre két darab, külön helyrajzi számon nyilvántartott, egymás mellett elhelyezkedő ...
18 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tari családi ház hirdetés (54879321)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Tar – 2 ház 1 áráért a Mátra lábánál!
20 000 000 HUF
153 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somoskőújfalui családi ház hirdetés (45743657)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy különleges lehetőség Somoskőújfaluban, ahol a kreatív kezeknek és a felújításra vágyóknak kedvező ajánlat várja új la...
14 900 000 HUF
169 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csávolyi családi ház hirdetés (54232284)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 274 m2
Telekterület: 2911 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Csávoly, központjában elhelyezkedő, teljesen felújítandó, 274 nm-es nagypolgári családi ház eladó. a vegyes f...
8 499 000 HUF
31 018 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (45697367)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 433 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, központi részén jó állapotú, azonnal költözhető, 85 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan a '60-as...
25 000 000 HUF
294 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal