Eladó ingatlanok 30 millióig (22237 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 22 237 db
Eladó Kiskunhalasi tégla lakás hirdetés (64543934)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ár: 29 600 000 Ft. Bács-Kiskun Vármegye, Kiskunhalas, Esze Tamás lakótelepen, 1976-ban épült, 3 szobás, földszinti, jó állapot...
29 600 000 HUF
469 841 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszalúci családi ház hirdetés (96732949)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1254 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Tiszalúc csendes, nyugodt utcájában egy 75 nm-es, 2+1 szobás, jól átgondolt elrendezésű családi ház, 1200 nm-es, rendezet...
13 490 000 HUF
179 866 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Zalaszabari egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (33724394)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 2782 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Zalaszabar csendes, nyugodt részén egy 2 782 m? 2-Es zárkerti ingatlan, csodálatos panorámával a környező hegyekre. a ter...
3 600 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (25448446)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 862 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmártonban, csendes utcában egy 96 m2-es, 3 szobás, tágas családi házat...
8 750 000 HUF
91 145 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Iregszemcsei családi ház hirdetés (31843614)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 605 m2
Szobaszám: 3
Iregszemcsén eladó egy 86 m2 alapterületű, felújított családi ház, amely egy 605 m2-es telken helyezkedik el, mindössze 28 km-r...
28 900 000 HUF
336 046 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi lakóövezeti telek hirdetés (48257335)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 617 m2
Szobaszám: n/a
Szigetszentmiklóson, Czuczor szigeten, Czuczor szigeti úton, Duna parthoz közeli, 617 nm-es, belterületi, üres telek eladó. Üd...
29 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Újudvari lakóövezeti telek hirdetés (84235973)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1041 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Újudvar külterületén, a Dalos-hegyen található, 1041 m² alapterületű zártkerti ingatlan, „szőlő és gazdasági épület” megn...
2 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Zánkai erdő hirdetés (54386289)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 11965 m2
Szobaszám: n/a
CasaNetWork Balatonfüredi irodája eladásra kínálja az alábbiakban részletezett erdőt Zánkán. SZÁNTÓ a BALATONNÁL! - 11 965 m2...
9 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsóörsi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (83664923)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1154 m2
Szobaszám: n/a
A CasaNetWork Balatonfüredi irodája eladásra kínálja a sok lehetőséget rejtő 1857-es számú szőlőt Alsóörsön. SZŐLŐBIRTOK a BAL...
3 462 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csolnoki pince, présház hirdetés (78933421)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 14 m2
Szobaszám: n/a
A Lux Ingatlaniroda Csolnok kínálatából az ingatlantárban 182501722 számon eladó Csolnok, présház jellemzői: Csolnok csendes, n...
12 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Egerszóláti családi ház hirdetés (54733323)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1802 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Az Egertől 12 km távolságra, a közkedvelt Egerszalók szomszédságában fekvő Egerszóláton kínálunk eladásra egy 1802 nm-es telken...
29 900 000 HUF
373 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (82334797)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 139 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 5
Két ingatlan egy áráért vízpart közelében, DÖMSÖDÖN! ! ! Eladó két ingatlan egy telken, Dömsöd központi, vízpart közeli részé...
24 700 000 HUF
177 697 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (98579836)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 639 m2
Szobaszám: 3
Jó elosztású téglaház keres? Ezt nézze meg! Sarkadon 80nm-es, felújított családi ház eladó A 3 szobás ház minden szobája kül...
19 000 000 HUF
237 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi lakóövezeti telek hirdetés (37442757)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2396 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Szeged Szőreg városrészében, a közkedvelt Selmeczki Cukrászda mögött egy 2396 m²-es, zártkerti besorolású telek. Főbb jel...
26 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (44547934)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolcon, a közkedvelt Petneházy utcában eladó egy teljeskörűen, 2025-ben felújított, 34 nm-es, 3. emeleti 1 szobás álomotthon...
26 900 000 HUF
791 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alattyáni családi ház hirdetés (34849778)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 954 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Alattyánon egy tégla falazatú családi házat 954 nm-es telken! a 97, 8 nm-es h...
22 000 000 HUF
226 804 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászladányi családi ház hirdetés (25773759)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 1713 m2
Szobaszám: 4
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászladány egyik csendes utcájában eladó egy 114 nm-es családi ház. Az 1713 nm-es, tágas tele...
26 990 000 HUF
236 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (75749634)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 11293 m2
Szobaszám: 1
Eladó Ház Nagykálló-Ludastó Szívében. Egyedülálló Lehetőség Természetközeli Életre! Irányár: 12 500 000 Ft Alapterület: 50 nm ...
12 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (72574251)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 9403 m2
Szobaszám: 3
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye, Balkány, 100 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan központban található, 9403 nm gazdálkodásra ...
23 900 000 HUF
239 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (61435674)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 357 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy 1963-ban épült, vályog falazatú, összkomfortos ingatlant, amely ideális választás lehet mindazok számára,...
28 000 000 HUF
417 910 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal