Eladó ingatlanok 35 millióig (26104 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 35 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 26 104 db
Eladó Gégényi családi ház hirdetés (77244393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 2240 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Gégényben a Petőfi utcában egy vályogból épült, felújítandó 67 nm-es, 2 szoba, nappali, konyha, kamra, elosz...
5 500 000 HUF
82 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaeszlári családi ház hirdetés (47243774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2136 m2
Szobaszám: 3
Tiszaeszlár, Rákóczi utcájában, 120 nm-es, 3 szobás, közepes állapotú családi ház 2509 nm-es telken eladó! Jellemzők:- 1982-be...
26 000 000 HUF
216 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (57742798)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1527 m2
Szobaszám: 2
Eladó kis családi ház Balkányban! Megvételre kínálok egy vályogból épült, cseréppel fedett kis családi házat Balkányban. a köze...
17 000 000 HUF
340 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőladányi családi ház hirdetés (62793722)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 2442 m2
Szobaszám: 6
Nagy családnak, vagy két generációnak is alkalmas családi ház eladó Mezőladányban Megvételre kínálok Mezőladányban egy nagy csa...
19 500 000 HUF
139 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúhadházi családi ház hirdetés (57583537)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 879 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Hajdúhadházon a Pallagi utcában egy akár kétgenerációnak is kialakítható nagy családi házat. Az 1986-ban tég...
29 000 000 HUF
210 144 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (81323342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1071 m2
Szobaszám: n/a
Eladó telek Nyíregyházán Megvételre kínálok egy aszfaltút mellett lévő háromszög alakú telket ami 1071m2-es. Jelenleg zártkert,...
5 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai külterületi telek hirdetés (34959443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1669 m2
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálok Nyíregyháza- Sóstóhegyen, forgalmas bevezető út melletti 1669 m2-es telket akár szigetelt faházzal is. Az in...
16 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (47243993)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1209 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Rakamaz fő utcájához közel egy vegyes falazatú ( Bodrogkeresztúri blokk, vályog), cseréppel fedett családi h...
17 900 000 HUF
162 727 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszateleki erdő hirdetés (68434646)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálok Tiszatelek üdülőövezeti részén egy közel 1 hektáros területet. a töltés lejáratához pár méterre lévő ingatla...
7 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gávavencsellői családi ház hirdetés (47312192)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 910 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Gávavencsellőn 90 nm-es, nagyon jó állapotú családi házat. A vegyes falazatú (vályog, tégla), szigetelt épü...
16 500 000 HUF
179 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gávavencsellői ikerház hirdetés (93323339)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1040 m2
Szobaszám: 4
Eladó, vagy nyíregyházi 2 szobás lakásra cserélhető ikerház Gávavencsellőn. Megvételre kínálok Gávavencsellő központi részén eg...
35 000 000 HUF
388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Demecseri családi ház hirdetés (29553859)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 3163 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Szabolcs-Szatmár Bereg Vármegyében, Demecserben csendes nyugodt környezetben egy 102 nm-es 4 szoba, konyha, ...
12 990 000 HUF
119 174 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári üzlethelyiség utcafronton hirdetés (35491474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 303 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Tiszavasvári legfrekventáltabb részén eladó üzletház! Tiszavasvári központjában 967 nm telken 303 nm ingatlan keresi új tulajdo...
34 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Újdombrádi családi ház hirdetés (29237429)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 2695 m2
Szobaszám: 3
Újdombrád központjához közel eladó egy 82 nm-es, nappali+2 szobás, konyha-étkezős felújított családi ház 2 695 nm-es telken! A...
22 900 000 HUF
279 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (48535393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Befektetőknek, vállalkozóknak remek lehetőség. Megvételre kínálok Nagyhalászban egy az 1930-as években kisméretű téglából épül...
8 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Geszterédi egyéb ipari ingatlan hirdetés (53912572)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó 360 nm-es pékség Geszteréden Megvételre kínálok egy 1990-ben épült, 360 nm-es, 2 szintes, felújítandó állapotú üzletet Ge...
34 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajaki családi ház hirdetés (42434734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1053 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Ajakon egy 65 nm-es, vályogból épült, 2 szoba, konyha, közlekedő, kamra elosztású, teljesen felújítandó csal...
7 990 000 HUF
122 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Urai családi ház hirdetés (12627577)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 3645 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk Urán egy 2022-ben felújított családi házat, 3645 m2 méretű telken. Az elektromos vezetékek cserélve lettek,...
16 900 000 HUF
241 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tunyogmatolcsi lakóövezeti telek hirdetés (36355359)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2300 m2
Szobaszám: n/a
Megvételre Kínálok Tunyogmatolcs belterületén egy kb. 2300 m2-es építési telket! Teljesen közművesített ingatlanon 12 db milot...
11 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (87565632)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2179 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Nyíregyházához 20 km-re található Nagyhalászban, egy 75 nm-es családi házat. Az ingatlanban 2 szoba, előtér,...
18 900 000 HUF
252 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal