Eladó ingatlanok 35 millióig (26104 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 35 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 26 104 db
Eladó Nyíribronyi családi ház hirdetés (35788442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2085 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok Nyíribronyban a Dózsa György utcában egy 80 nm-es felújítandó, szilikátból épült, 3 szoba, konyha+ebdlő, für...
7 990 000 HUF
99 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (17695931)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 2
Eladó 1, 5 szobás családi ház Nyíregyháza- Oroson Megvételre kínálok egy 51 nm-es, 1, 5 szobás családi házat Nyíregyháza Oroson...
23 000 000 HUF
450 980 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kisvárdai családi ház hirdetés (52759848)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 533 m2
Szobaszám: 4
Kisvárdán egy telken belül két családi ház eladó! ! Megvételre kínálok Kisvárdán egy telken két családi házat. Az egyik 1950-b...
29 900 000 HUF
251 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (33653384)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 6
Megvételre kínálok Tokajhoz 4 km-re lévő Rakamazon egy tetőtér beépítéses nagy családi házat. Az 1989-ben szilikátból épült, cs...
29 000 000 HUF
193 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Demecseri családi ház hirdetés (53785536)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1768 m2
Szobaszám: 2
Felújított családi ház eladó, Demecser kedvelt utcájában. Demecserben értékegyeztetéssel nagyobbra, több szobásra cserélhető. M...
17 800 000 HUF
237 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (47396533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 388 m2
Szobaszám: 5
Tiszavasvári központjától 360 nm-es, szintes, nappali + 4 szobás családi ház 388 nm-es telken eladó! Jellemzők:- a ház belül t...
31 900 000 HUF
88 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokaji egyéb telek hirdetés (45223755)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2847 m2
Szobaszám: n/a
Tokaj egyik kedvelt részén vállalkozásra kiválóan alkalmas, 2847 nm-es építési telek Építési övezet: Különleges terület - aqua...
24 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszateleki családi ház hirdetés (22374924)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 2882 m2
Szobaszám: 3
Családi ház üzlethelyiséggel Tiszateleken eladó Megvételre kínálok Tiszatelek-Kétérköz részén egy1976-ban tufából épült családi...
24 500 000 HUF
197 580 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leveleki hétvégi ház hirdetés (53499545)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 768 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálom a leveleki tóhoz közel egy 40 nm-es, szintes, 2 szobás, konyhás, 2 teraszos faházat. Földhivatalnál kert be...
8 900 000 HUF
222 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírturai egyéb telek hirdetés (72878579)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5635 m2
Szobaszám: n/a
Nyírturán, Ószőlődűlőn, zártkerti, 5635 nm2-es telek eladó. Ár: 9 900 000 FtJellemzők:- 2 helyrajzi számon lévő, de egyben elad...
5 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszateleki családi ház hirdetés (46338722)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 8361 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Tiszateleken egy felújítandó, vagy átépítendő családi házat nagy telekkel. Az épület az 1950-es években épü...
4 850 000 HUF
78 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Geszterédi üzlethelyiség udvarban hirdetés (49434673)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó 360 nm-es pékség Geszteréden Megvételre kínálok egy 1990-ben épült, 360 nm-es, 2 szintes, felújítandó állapotú üzletet Ge...
34 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ököritófülpösi családi ház hirdetés (38334726)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 2454 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Ököritófülpösön egy felújítandó családi házat. 1993 Ban épült, cseréppel fedett. Az alsó szinten 2 nagyszoba...
11 500 000 HUF
133 720 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gulácsi családi ház hirdetés (99237442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Gulács településen egy 1979-ben téglából épült családi házat. 2021-Ben felújításra került a konyha és fürdős...
12 000 000 HUF
109 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokaji családi ház hirdetés (53365613)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 839 m2
Szobaszám: 3
Tokaj csendes utcájában 80 nm es családi ház ELADÓ! Ingatlan főbb jellemzői:- építés éve 2000- 80 nm hasznos alapterület- tégl...
35 000 000 HUF
437 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi külterületi telek hirdetés (33955154)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5060 m2
Szobaszám: n/a
Rendkívül kedvező áron Telek eladó! Megvételre kínálok Nyíregyháza és Nagyhalász között félúton egy 5060 m2-es Nyugati fekvésű...
2 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (82693434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 6328 m2
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálok Nyíregyházán  Ókistelekiszőlőben egy 6328 m2-es telket. Kertvárosi lakóövezetben, minden közmű az utcában. Hirdetésem felkeltette érdeklődését kérem hívjon bizalommal. Eladó   telek   Nyíregyháza
7 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi tanya hirdetés (36779397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Csongrád-Csanád vármegyében Csongrád, Bokros központjától 3 percre, könnyen megközelíthető, betonúttól 300 méterre lévő, 86 m2-...
13 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (52169393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes város Ómező településrészén egy 40 m2-es 1 szob...
2 500 000 HUF
55 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (44197239)
6 hónapnál régebbi hirdetés