Eladó ingatlanok 35 millióig (26106 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 35 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 26 106 db
Eladó Demjéni lakóövezeti telek hirdetés (64342745)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1640 m2
Szobaszám: n/a
Kiváló befektetés a gyógyvízek völgyében! ! ! Eladó egy 1. 640m2-es belterületi telek a demjéni Termál völgy üdülő övezetében, ...
8 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (47455943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Eger Felsőváros városrészén egy részben felújított, első emeleti, 2 szobás, erkélyes lakás! a lakás helységlistája: két t...
32 900 000 HUF
598 181 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Egeri panel lakás hirdetés (63833443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Heves vármegye, Eger, Lajosváros, csendes környéken, 55 nm-es lakás eladó. Az ingatlan egy csúsztatott zsalus szerkezetű, négye...
33 900 000 HUF
616 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (25445296)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, belvárostól sétatávolságra, jó állapotú, 45/52 nm-es lakás eladó. Az ingatlan egy téglából épült, négylakáso...
35 000 000 HUF
673 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Demjéni családi ház hirdetés (74593344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1039 m2
Szobaszám: 3
Heves vármegye, Demjénben eladásra kínálunk egy 80 m2-es, tégla falazatú, keménykő lábazattal rendelkező, átlagos állapotú csal...
28 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Demjéni lakóövezeti telek hirdetés (49491423)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1453 m2
Szobaszám: n/a
Kiváló befektetés a gyógyvízek völgyében! ! ! Eladó egy 1. 453 m2-es belterületi telek a demjéni Termál völgy üdülő övezetében,...
7 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Egeri panel lakás hirdetés (73524436)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Heves vármegye, Eger, Felsőváros csendes környéken, 35m2-es lakás eladó. Az ingatla...
33 000 000 HUF
942 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Egeri panel lakás hirdetés (86789224)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 55 m2-es erkélyes lakás Eger felsővárosában! Eger közkedvelt felsővárosi részén, rendezett társasházban kínálunk eladás...
28 900 000 HUF
525 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Bükkszéki családi ház hirdetés (16339412)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 473 m2
Szobaszám: 3
Heves megyében, a Mátra és a Bükk hegységek között, Egertől 22 km távolságra, az alpesi fekvésű, festői szépségű, fenyves erdőv...
13 900 000 HUF
182 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Demjéni lakóövezeti telek hirdetés (44714842)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1472 m2
Szobaszám: n/a
Kiváló befektetés a gyógyvízek völgyében! ! ! Eladó egy 1. 472 m2-es belterületi telek a demjéni Termál völgy üdülő övezetében,...
7 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösoroszi családi ház hirdetés (57397482)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1681 m2
Szobaszám: 2
Gyöngyösorosziban 110 m2-es családi ház eladó. a Mátra lábánál fekvő település rendezett, orvosi rendelő, óvoda a közelben. Gyö...
19 990 000 HUF
181 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi családi ház hirdetés (89653467)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 2300 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
A Mátra északi oldalán, Parád központjában 127 nm- jó adottságú, felújított családi ház eladó! Az épületben nappali, 2 szoba, ...
29 500 000 HUF
232 283 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karácsondi családi ház hirdetés (94866933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1217 m2
Szobaszám: 3
Heves megye, Karácsond. Gyöngyöstől 10 km-re a Mátra lábánál, az autópályához közel, tégla falazatú stabil családi ház eladó. ...
29 500 000 HUF
335 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi családi ház hirdetés (44937433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 384 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Mátrafüred Pálosvörösmart felőli részén ikerházrész eladó. A házban 2 szoba, konyha, fürdőszoba és közlekedő kapott helyet. A...
28 500 000 HUF
459 677 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyöstarjáni családi ház hirdetés (87867425)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 803 m2
Szobaszám: 3
Heves megye, Gyöngyöstől 8 km-re, csendes, nyugodt zsákfaluban, Gyöngyöstarjánban, pár percre a központtól kínálok eladásra egy...
23 900 000 HUF
246 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Viszneki lakóövezeti telek hirdetés (33433382)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1313 m2
Szobaszám: n/a
Heves megye, Visznek csendes utcájában ( Zrinyi Miklós) eladásra kínálunk egyben 3 db 1300 m2-es belterületi telket. a telkek k...
1 600 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi családi ház hirdetés (44742669)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 4000 m2
Szobaszám: 7
A Mátra hegység északi oldalán, a turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, Parád központhoz közeli helyen kínálunk eladásra befe...
15 000 000 HUF
115 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karácsondi családi ház hirdetés (63342765)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 753 m2
Szobaszám: 3
Gyöngyöstől 10 km-re Karácsond központhoz közeli utcájában, 85 nm hasznos alapterületű, jó állapotú, tégla építésű családi ház ...
24 900 000 HUF
292 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai egyéb lakás hirdetés (69859347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pápa Belvárosában Eladó egy Kivételes Lakás! Pápa történelmi belvárosában, egy hangulatos társasházban kínálunk eladásra egy ...
31 900 000 HUF
218 493 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vitnyédi külterületi telek hirdetés (93348412)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2877 m2
Szobaszám: n/a
Győr-Moson-Sopron Vármegyében, Kapuvár városától 5 percre, Vitnyédhez közeli, Csermajorban közvetlenül a Tejipari Szakiskola me...
15 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal