Eladó ingatlanok 40 millióig (30982 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 30 982 db
Eladó Pándi családi ház hirdetés (73851725)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 974 m2
Szobaszám: 2
Vidéki nyugalomra vágyik? Elérhető árú, felújított családházat keres ahonnan Budapest alig több, mint fél óra alatt elérhető? M...
31 500 000 HUF
403 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi lakóövezeti telek hirdetés (27337934)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: n/a
Eladó telek Dömsödön, a Dabi-szigeten könnyűszerkezetes házzal! ! Eladó Dömsöd kedvelt részén, a Dabi-szigeten egy 2107 nm-es...
34 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (44965564)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécs- kertvárosban egy 3. emeleti, 1, 5 szobás panellakás! a lakás praktikus elrendezésű, két külön nyíló szobával rendel...
32 500 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Encsi tégla lakás hirdetés (38128524)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladásra kínálunk Encs főutcáján, a Petőfi utcán egy 131 nm-es, nappali + 3 szobás, 2. emeleti társasházi lakást közvetlenül az...
35 000 000 HUF
267 175 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci ikerház hirdetés (73659756)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 466 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc-Vasgyár csendes, családi házas övezetében eladó egy jó állapotú, részben felújított, összkomfortos ikerház, amely kivál...
24 500 000 HUF
371 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (25737994)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 443 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó felújításra váró ingatlan, Miskolc közkedvelt részén-martinkertvárosban-a Gvadányi utcában. Felújítandó? Igen! Lesz vel...
29 900 000 HUF
271 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (48836348)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca végén, egy 51 nm-es, részben felújított, 2 szobás lakást, 9 e...
28 500 000 HUF
558 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Emődi családi ház hirdetés (31949935)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Emőd | Alkalmi vétel! Részben felújított családi ház eladó Emőd egyik csendes utcájában. a felújítási munká...
13 890 000 HUF
198 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói sorház hirdetés (58463374)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 1088 m2
Szobaszám: 2
Szikszó kiváló részén, a 3-as fő út mellett 77 m2-es családi ház eladó 1088 m2-es telken, 2 szoba, konyha, fürdőszoba, veranda....
29 500 000 HUF
383 116 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (48614773)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolcon, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy 4 emeletes panel építésű társasház 4...
25 900 000 HUF
488 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Encsi tégla lakás hirdetés (27225752)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
35 000 000 HUF
267 175 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Domonyi egyéb telek hirdetés (22457449)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1440 m2
Szobaszám: n/a
Eladó telek Domonyban, nyugodt, természetközeli környezetben! Legelő besorolás A telek Üh-2 jelű hétvégi házas építési övezetbe...
12 700 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (98373444)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*****Kiváló ár/érték arányú frissen felújított 26nm-es házrész/lakás eladó Rákospalotán saját kis kertrésszel! **** 1 Szobás, ...
29 900 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újiregi családi ház hirdetés (84353663)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1377 m2
Szobaszám: 3
Eleged van a városi zajból, de a madárcsicsergést még nem töltötted le appból? Akkor figyelj! Újiregen, ebben a csendes kis z...
15 000 000 HUF
208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szóládi üdülőövezeti telek hirdetés (73473743)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 832 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Balatontól 6 kilométerre, Szóládon a Robiniaparkban lévő építési telek. A parkban túlnyomó részben holland tulajdonosok ...
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szóládi üdülőövezeti telek hirdetés (54323333)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 829 m2
Szobaszám: n/a
16 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szóládi üdülőövezeti telek hirdetés (94476831)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 825 m2
Szobaszám: n/a
16 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki üzlethelyiség utcafronton hirdetés (59885711)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Siófokon eladó egy földszinti, 42 négyzetméteres üzlethelyiség, ami 30 nm-es eladótérből és raktárból, vizesblokkból és közleke...