Eladó ingatlanok 40 millióig (30982 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 30 982 db
Eladó Siófoki külterületi telek hirdetés (53229295)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5574 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Siófok-Kilitin, 5574 nm külterületi szántó besorolású telek, a Tesco és autópálya közelében. A rendezési terven Mk-á/L b...
29 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ságvári külterületi telek hirdetés (89497796)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 992 m2
Szobaszám: n/a
Ságvári szőlőhegyen eladásra kínálom ezt a tájpanorámás, 992 nm-es, kivett zártkerti ingatlant, mely hobbi kertként funkcionálh...
5 500 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pincehelyi családi ház hirdetés (59432743)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 4081 m2
Szobaszám: 2
Pincehelyen eladó egy vegyes falazatú, 50 nm-es parasztház, 4080 négyzetméteres, belterületi telekkel. a ház felújítandó állapo...
8 900 000 HUF
178 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ságvári lakóövezeti telek hirdetés (13339587)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5041 m2
Szobaszám: n/a
Ságvár központjához közel eladó egy 5. 041 Négyzetméteres belterületi, két utcára nyíló telek! a telek szomszédságában lakóháza...
32 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ádándi külterületi telek hirdetés (36489431)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 8052 m2
Szobaszám: n/a
A Balatontól 13 km távolságra található Ádándon eladóvá vált egy 8052 négyzetméteren fekvő nemes Diófa ültetvény. a fák 14 éve ...
8 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kereki hétvégi ház hirdetés (42557978)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 977 m2
Szobaszám: 1
Eladó Kerekiben 977 nm-es, zártkerti telek, felújított gazdasági épülettel, ami aszfaltos úton közelíthető meg. Balatontól 7 ki...
36 250 000 HUF
929 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszabadi lakóövezeti telek hirdetés (76263585)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4000 m2
Szobaszám: n/a
Balatonszabadin, belterületi, 4000 nm-es telek eladó! Az ingatlan sok lehetőséget rejt magában. Gazdálkodásra, melegházi - k...
37 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kereki külterületi telek hirdetés (39449831)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 839 m2
Szobaszám: n/a
Kerekiben, a Balatontól 7 kilométerre eladó 839 négyzetméteres, kordonos szőlővel beültetett zártkerti ingatlan. a telek aszfal...
6 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonendrédi hétvégi ház hirdetés (63474358)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1421 m2
Szobaszám: 2
Balatonendréden eladó egy 50 nm-es, teljes felújításon átesett, tégla építésű hétvégi ház. Az épület 1421 nm-es telken helyezk...
35 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zicsi családi ház hirdetés (82549454)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2095 m2
Szobaszám: 4
Zics községben Tabtól mindösszesen 8 km távolságra eladó egyszintes, önálló 75 nm-es családi ház. Az 1958-ban épült vegyes fala...
15 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztaszemesi családi ház hirdetés (59353744)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 3845 m2
Szobaszám: 1
Pusztaszemesen eladó egy családi ház. a 3845 nm -es telken elhelyezkedő, 1970-es években épült ház 70 nm alapterületű. Az inga...
19 900 000 HUF
284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Igali hétvégi ház hirdetés (99523734)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 313 m2
Szobaszám: 3
Igal belterületén, felújított, 45 m²-es lakóház / nyaraló 313 m²-es telekkel azonnal költözhető állapotban. Eladásra kínálok Ig...
34 900 000 HUF
775 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Iregszemcsei családi ház hirdetés (73545562)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 869 m2
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy 74 m²-es családi ház Iregszemcsén, egy nyugodt, kis utcában. Vegyes falazattal (tömés + tégla). Tehermentes, ...
13 400 000 HUF
181 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Iregszemcsei családi ház hirdetés (44635454)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 1317 m2
Szobaszám: 3
Tolna megye egyik kedves, barátságos településén, Iregszemcsén eladó, egyszintes, felújított, barátságos parasztház. Az 1950-e...
24 800 000 HUF
326 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kányai családi ház hirdetés (34538919)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1606 m2
Szobaszám: 2
Önfenntartó életmódot kedvelők részére a gyönyörű somogyi dombságban, Kánya településen eladó ingatlan! A családi ház mérete 7...
33 900 000 HUF
521 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (25547337)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a