Eladó ingatlanok 50 millióig (40058 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 40 058 db
Eladó Tóalmási lakóövezeti telek hirdetés (58535498)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1548 m2
Szobaszám: n/a
Tóalmás csendes, zöld övezetében kínálunk eladásra egy nagyméretű építési telket, ideális helyszínt álmai otthonának megvalósít...
17 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (58572534)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1395 m2
Szobaszám: 3
Eladó Tóalmáson egy belterületi, felújított, tehermentes, tégla falazatú családi ház nagy telekkel! A 61 m²-es, szigetelt lak...
49 990 000 HUF
819 508 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (84445451)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 2169 m2
Szobaszám: 2
Tápiószelén a központtól 10 perces kényelmes sétányira eladó felúítás alatt lévő, 2 nagy szobás családi ház. A telken találha...
25 000 000 HUF
342 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Úri családi ház hirdetés (93451392)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
A község szélében, a csend és nyugalom paradicsomában vált eladóvá ez a 2005-ben épült 78m2-es tégla ház. Az ingatlan háta mö...
49 900 000 HUF
648 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi lakóövezeti telek hirdetés (86327649)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 605 m2
Szobaszám: n/a
Sülysáp belterület! Eladó egy építési telek 605m2 Murvás utcában, közművek nélkül! A közművek bevezetése az új tulajdonos fe...
13 990 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (44257855)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 401 m2
Szobaszám: 3
Eladó panorámás családi ház Sülysáp központjában! Sülysáp frekventált, mégis csendes részén kínáljuk eladásra ezt a felújítan...
38 990 000 HUF
519 866 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (78323836)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 418 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy egyedi elrendezésű 3 szobás ingatlan, mely két külön lakrésszel rendelkezik, de a jövőben akár egybe nyithatóvá is te...
38 500 000 HUF
493 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (34347224)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 247 m2
Szobaszám: 2
Tóalmáson felújított könnyűszerkezetes nyaraló eladó! Eladásra kínálok egy 23, 5 m²-es könnyűszerkezetes nyaralót, amelyhez e...
18 900 000 HUF
630 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (54237328)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 247 m2
Szobaszám: 2
18 900 000 HUF
630 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (94643933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 912 m2
Szobaszám: 4
Kedves Érdeklődő Nagykátán a Havaskert részén kínáok eladásra egy ingatlant! A tartó szerkezet készen van. Önnek már csak a...
39 900 000 HUF
221 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisoroszi családi ház hirdetés (44571292)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 132 m2
Szobaszám: 2
Kisoroszi egy igazi gyöngyszem Pest megyében, ahol a természet és a kultúra találkozik. Tökéletes helyszín azok számára, akik e...
41 000 000 HUF
310 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri családi ház hirdetés (94747945)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 556 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Eger belvárosának szívében, pár perc sétára a Dobó tértől! Eger egyik legkedveltebb, történelmi hangulatú r...
44 000 000 HUF
647 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonypéterdi családi ház hirdetés (75495843)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 2769 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó Bakonypéterden, nagy telekkel, melléképületekkel. Győr-Moson-Sopron vármegyében, Bakonypéterd településen el...
39 800 000 HUF
432 608 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bábolnai panel lakás hirdetés (35526793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 78 nm-es, 3 szobás lakás zöld övezetben, közel a központhoz Eladó egy 78 nm alapterületű, 3 szobás, jó állapotú lakás. A...
43 900 000 HUF
562 820 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tényői családi ház hirdetés (81482332)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1074 m2
Szobaszám: 3
Felújítható családi ház eladó Tényőn - lakható állapottal! Tényő településen eladó egy 3 szobás, 105 m2-es családi ház 1074 m2...
34 800 000 HUF
331 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápateszéri családi ház hirdetés (27665734)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 323 m2
Szobaszám: 3
Eladó Veszprém vármegyében, Pápateszér csendes utcájában egy 1962-ben téglából épült, jelenleg 2 szoba + nappalis részben felúj...
19 990 000 HUF
175 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (72342247)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1282 m2
Szobaszám: 1
Pest vármegye, Cegléd Öregszőlőben befejezésre váró családi ház Alapvető paraméterek: -Hasznos alapterület: 81 m2 -Telekméret:...
39 900 000 HUF
492 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavecsei családi ház hirdetés (55893454)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1597 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Dunavecsén, nagy telekkel! Dunavecsén, egy 1597 m²-es, tágas telken áll ez a 110 m² alapterületű, vegyes fala...
37 000 000 HUF
336 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (88974244)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2