Eladó ingatlanok 50 millióig (40058 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 40 058 db
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (43478558)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított lakás, akár befektetésnek vagy első lakásnak készpénzes vevőknek! Budapest 21. kerületének frekventált részén találh...
24 900 000 HUF
996 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (42871379)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 2
Monoron közel a Péteri úti m4 felhajtóhoz, barátságos utcában eladó 52 m2-es, önálló családi ház 539 m2-es telken. A ház a 70...
47 990 000 HUF
940 980 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szekszárdi egyéb lakás hirdetés (58243783)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Szekszárd központ közelében eladó 51 nm-es, 2. emeleti, felújítandó lakás. Benne 2 szoba, konyha, kamra, fürdő,...
31 900 000 HUF
625 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi egyéb lakás hirdetés (93344362)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
31 900 000 HUF
625 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfőkajári egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (63296829)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Veszprém megye, Balatonfőkajár, szántó és gazdasági épület eladó! a hangulatos település szőlőhegyén található ez az 1661 négyz...
10 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Epöli családi ház hirdetés (57375999)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1345 m2
Szobaszám: 4
Eladó a falu központjában elhelyezkedő, 90 nm-es lakótérrel rendelkező autentikus, gangos parasztház Epölön, 1100 nm-es telke...
27 900 000 HUF
310 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi hétvégi ház hirdetés (73937745)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 210 m2
Szobaszám: 4
Gárdonyban a tóparthoz közeli utcában ikerházrész eladó! a kettő szintes nyaraló hasznos alapterülete 63 m2. Helyiségei: Földsz...
39 000 000 HUF
557 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykarácsonyi családi ház hirdetés (39637575)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1979 m2
Szobaszám: 3
Nagykarácsony, átmenő forgalom mentes, csendes utcájában, 112 nm-es hasznos alapterületű családi ház, 1979 nm-es telken eladó! ...
34 900 000 HUF
311 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Demecseri családi ház hirdetés (72443934)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Demecserben azonnal költözhető családi ház eladó! Megvételre kinálok Demecserben egy szilikátból épült családi házat. a közel ...
15 600 000 HUF
195 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Tatai üdülőövezeti telek hirdetés (63946274)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1211 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Komárom Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179556 hivatkozási számú tatai zárt kert. Eladó Egres dűlőben lakóing...
28 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (59397353)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Az Openhouse Komárom Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179426 hivatkozási számú komáromi társasházi lakás. Leírás Ritkaság ...
44 900 000 HUF
916 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Segesdi családi ház hirdetés (89393319)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 3141 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179264 hivatkozási számú segesdi családi ház. Költözz be új otthonod...
29 900 000 HUF
398 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (38732453)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma