Eladó ingatlanok 50 millióig (40056 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 40 056 db
Eladó Gávavencsellői családi ház hirdetés (37478622)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1275 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi HÁZ ******************** Kiváló lehetőség Gávavencsellőn – felújítás alatt álló családi ház rendkívül kedvező áro...
11 900 000 HUF
158 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (37347385)
4 hónapja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
🏘️Eladásra kínálok egy 30 m²-es, teljeskörű felújításra szoruló, de remek adottságú garzonlakást Sopron hangulatos, történelmi...
18 500 000 HUF
616 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagykanizsai panel lakás hirdetés (57586233)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagykanizsán a Tesco közelében kínálom megvételre ezt az akadálymentesített, liftes 54 m2-es lakást. Az ingatlan kiváló, közpo...
38 900 000 HUF
720 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (19343537)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúszoboszló központjában 2 szobás lakás eladó! Jellemzői: - 54 nm-es - 1. emeleti - 2 szoba, étkező, konyha, spajz, kádas...
47 900 000 HUF
887 037 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalakarosi hétvégi ház hirdetés (42986748)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 646 m2
Szobaszám: 1
Eladó egy 115 éves, valódi különlegességnek számító, felújítandó gazdasági épület zalakaroson. Egyedül irodánknál elérhető ez a...
16 230 150 HUF
135 251 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (91583435)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán az Érkert peremén, az Aldi közelében, eladó egy földszinti 71 nm-es, 2 szobás jó állapotú tégla ( szigetelt ) fala...
31 990 000 HUF
450 563 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi zártkert hirdetés (78934533)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2377 m2
Szobaszám: n/a
Eladóvá, feleslegessé vált a családban, egy terület, Zalaegerszeg, Gógánhegyen, jogilag: „ Zártkerti művelés alól kivett terüle...
14 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dányi hétvégi ház hirdetés (64343793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Dányi horgásztó mellett, tóra nyíló faház eladó! A ház alatt 35 nm-es betonozott pince található, melyből fel lehet jutni belü...
24 500 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (84463537)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-Érkert övezetében a Deák Ferenc utcán, eladó egy 3. emeleti 55 nm-es, 2 szobás, tégla ( szigetelt ) falazatú lakás....
36 990 000 HUF
672 545 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kéki családi ház hirdetés (72623992)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1158 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk  Kéken egy  szilikát építésű, 70 m² alapterületű, 3 szobás családi házat. Az ingatlan kettős fűtésrendszerrel...
26 500 000 HUF
378 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (52853223)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza frekventált, mégis csendes mellékutcájában megkezdődött egy modern, mindössze 10 lakásos társasház építése és érték...
40 590 000 HUF
1 068 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (25758788)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás téglalakás Gyöngyös szívében: Gyöngyös belvárosának egyik legkedveltebb részén, a buszpályaudvar közvetlen közel...
49 900 000 HUF
779 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyedi garázs hirdetés (84365374)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Debrecen Egyetemvárosban, az Egyetem sugárúton eladó egy társasház zárt udvarában található külön garázssoron 19, 5 nm-es, önál...
12 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (63394891)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben a Biczó István kertben eladó egy 62nm nagyságú, földszintes 2 szoba + nappalis zártkerti ház. Az ingatlan egy oszta...
36 900 000 HUF
595 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tótvázsonyi lakóövezeti telek hirdetés (23468473)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2600 m2
Szobaszám: n/a
Tótvázsonyban eladó egy gyönyörű belterületi jelenleg beépítetlen telek gip besorolással érvényes építési engedéllyel 4 db csar...
44 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Fertődi lakóövezeti telek hirdetés (31319274)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: n/a
Fertődön a Pamhageni határ felé vezető út mellett a Thermál lakóparkban, belterületi, 800 nm-es, 30% beépíthető, szabályos alak...
10 800 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (87934244)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Sopronban a történelmi belvároshoz közel, földszinti, 43 nm-es, külön étkezős, elektromos fűtőpaneles lakás eladó. Saját udvari tároló. Közelben üzletek, iskolák. Az elkerülő is pár perc alatt elérhető. a lakás azonnal költözhető. Irányár: 37, 78 M Ft +36 (20) 9397 745
37 780 000 HUF
878 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni külterületi telek hirdetés (36733723)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1560 m2
Szobaszám: n/a
Sopronban az új inkubátorház közelében, 2 helyrajzi számon található, 14 méter széles, körbekerített, 3 méteres kapuval, 1560 n...
15 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni külterületi telek hirdetés (74813792)
4 hónapja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 10000 m2
Szobaszám: n/a
Sopronban az m85 gyorsforgalmi út közelében, erdővel határos, három helyrazi számon fekvő 10. 000 Nm-es külterületi telek eladó. Ár: 1. 000 Ft/nm. Érd: 06 20 939 7745
10 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (59339379)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Sopronban a belváros közelében, rendezett udvarban, földszinti, 54 nm-es, átlagos állapotú, tágas szobával rendelkező, külön ko...
42 900 000 HUF
794 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal