Eladó ingatlanok 50 millióig (40123 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 40 123 db
Eladó Prügyi családi ház hirdetés (33336354)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2275 m2
Szobaszám: 2
Eladó Prügy csendes utcájában egy 75 m2 alapterületű, 2 szoba, nappali, folyosó, konyha, kamra, fürdőszoba kialakítású, felújít...
13 990 000 HUF
186 533 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Karancsaljai családi ház hirdetés (29343947)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 1
Karancsalján eladó egy családi ház, mely remek lehetőséget kínál azok számára, akik saját ízlésük szerint szeretnék megvalósíta...
6 600 000 HUF
146 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Vigántpetendi családi ház hirdetés (39299774)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1410 m2
Szobaszám: 2
A casanetwork Veszprém Ingatlaniroda eladásra kínálja a 2445. Referenciaszámú vigántpetendi családi házat a következő paraméter...
39 500 000 HUF
637 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Besenyszögi tanya hirdetés (74845757)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 14130 m2
Szobaszám: n/a
A szolnoki CasaNetWork Ingatlaniroda eladásra kínál egy Besenyszög-Doba pusztai tanyát. A tanya jellemzői: - Közvetlenül a Tis...
16 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmártoni egyéb telek hirdetés (42937839)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1250 m2
Szobaszám: n/a
Eladó építési telek Szigetszentmártonban – 150 méterre a Dunától! Szigetszentmárton egyik legszebb részén, a Duna-parttól min...
25 000 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szatymazi hétvégi ház hirdetés (33894324)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 3
Természetközeli zártkert Szatymaz kedvelt részén – akár állandó otthonnak, akár hétvégi pihenőháznak Szatymaz közkedvelt kiske...
27 800 000 HUF
463 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Körmendi tégla lakás hirdetés (78838227)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ausztria határtól 20 km re, Körmenden, 2013- ban épült 3 szintes 26- lakásos Társasház, Észak - Nyugati fekvésű, 2- ik emeleti ...
45 500 000 HUF
842 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Négyesi családi ház hirdetés (36373543)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház csendes nyugodt környezetben Hatalmas kert több mellék épület istálló Teljes összkomfortos víz Gáz fűtés
14 000 000 HUF
140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (44948344)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Dobozi lakótelepen, Gáborjáni Szabó Kálmán utcán 4 emeletes társasházban eladó 3. emeleti, 53 nm-es, 2 szobás, gáz ci...
49 900 000 HUF
941 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kónyi lakóövezeti telek hirdetés (64447774)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3902 m2
Szobaszám: n/a
Kivételes lehetőség Kóny szívében! Eladásra kínálunk Kóny központjában egy 3902 m²-es, sík területű telket, amely ideális válas...
26 270 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bőnyi családi ház hirdetés (39466734)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1130 m2
Szobaszám: 2
Eladó hangulatos parasztház Bőnyön, határ közeli elhelyezkedésselBőny csendes, nyugodt részén eladásra kínálunk egy 50 m²-es, h...
18 900 000 HUF
378 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (33222278)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Polgári hangulat a belváros szívében lehetőségekkel teli otthon Szombathelyen! Főtér közelében kínálunk eladásra egy két nagy...
42 800 000 HUF
602 816 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dévaványai családi ház hirdetés (57896493)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 691 m2
Szobaszám: 3
Szeretne egy nyugodt, csendes környezetben élni, ahol minden adott a kényelmes mindennapokhoz? Most eladóvá vált Dévaványán egy...
21 700 000 HUF
187 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytályai családi ház hirdetés (23912618)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1492 m2
Szobaszám: 2
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Heves megyében, Nagytálya csendes, jól megközelíthető részén eladásra kínálunk egy...
34 900 000 HUF
430 864 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentlőrinci tégla lakás hirdetés (49242223)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó lakás Szentlőrinc egyik legkedveltebb részén! Csendes, nyugodt környezetben, fiatal társasházban eladó egy 58 nm-es, föl...
45 000 000 HUF
775 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kacsótai családi ház hirdetés (83942939)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 4169 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kacsótán eladó egy 68 m2-es, belülről felújított családi ház, amely 2 és fél szobával, amerikai konyhás nappalival rendelkezik,...
15 900 000 HUF
233 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentlőrinci tégla lakás hirdetés (59866753)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
45 000 000 HUF
775 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (38684558)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított lakás, akár befektetésnek vagy első lakásnak készpénzes vevőknek! Budapest 21. kerületének frekventált részén találh...
27 900 000 HUF
1 268 181 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (55498347)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XX. Ker. Kispesten főútvonalon utcai bejáratú felújított 46 nm-es-es lakás besorolású üzlethelység eladó. Kiváló lokác...
33 990 000 HUF
738 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarcali családi ház hirdetés (63393293)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 581 m2
Szobaszám: 1
Eladó lakhatásra, valamint családi vállalkozásra is alkalmas ház Tarcal központi utcájában A 44 nm alapterületű, kőből épült h...
13 500 000 HUF
306 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal