Eladó ingatlanok 50 millióig (40123 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 40 123 db
Eladó Nágocsi családi ház hirdetés (33424812)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 1872 m2
Szobaszám: 2
A Somogyi-dombság területén, festői faluban, 26 km-re Balatontól kinálunk eladásra gazdáslkodásra is alkalmas területtel, felúj...
25 900 000 HUF
336 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soponyai családi ház hirdetés (93875389)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2188 m2
Szobaszám: 4
Konyha-nappali + 3 szobás, jó elosztású családi ház Soponyán – Ideális otthon családoknak! Eladó Soponyán (Székesfehérvártól ...
20 900 000 HUF
261 250 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kulcsi hétvégi ház hirdetés (39868346)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 487 m2
Szobaszám: 1
Idilli, csendes környezetben, a Dunához közel panorámás faház nyaraló ELADÓ! Eladásra kínálunk egy 25nm-es kis faház nyaralót...
8 500 000 HUF
340 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykörűi családi ház hirdetés (74285351)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 553 m2
Szobaszám: 2
A home Property kínálatában (#810225): Nagykörű, központi elhelyezkedésű, 553 m2 telek, 37 m2-es vályog falazatú ház, 2 szobás,...
9 990 000 HUF
270 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (45778593)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 849 m2
Szobaszám: 3
Délegyházán, az Árpád utca egyik csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy felújítandó, könnyűszerkezetes lakóházat, amel...
40 000 000 HUF
1 111 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (56997717)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Joskar-Ola lakótelepen vált eladóvá egy azonnal költözhető 2 szobás lakás! a 3 emeleti erkélyes lakás 60 nm-es, nyugati tájolás...
43 900 000 HUF
731 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (43347658)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy 35 négyzetméteres, jól kihasznált alapterületű, 10. emeleti lakást Miskolcon, a közkedvelt Vászonfehérítő ...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Feldebrői családi ház hirdetés (87931443)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 713 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeretne a Mátra alján, egy csendes borvidéki faluban élni? Eladóvá vált Feldebrő egyik legcsendesebb pontján, egy zsákutca vég...
26 000 000 HUF
313 253 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytályai családi ház hirdetés (71744734)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1492 m2
Szobaszám: 2
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Heves megyében, Nagytálya csendes, jól megközelíthető részén eladásra kínálunk egy...
34 900 000 HUF
430 864 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (35875743)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Miskolc belvárosában egy páratlan hangulatú, felújított, 2 és fél szobás, 63 m-es társasházi lakás, amely ideális választ...
39 900 000 HUF
633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Várpalotai tégla lakás hirdetés (75399697)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kizárólag a Duna House kínálatában! Eladó tégla építésű lakás Várpalota központjában, 2 szoba, konyha, fürdő+wc egy helyiségben...
36 500 000 HUF
744 897 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Biharugrai családi ház hirdetés (44859429)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1078 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy 94 m2-es, 3 szobás családi házat Biharugrán! A családi ház egy csendes és rendezett utcában található e...
13 900 000 HUF
147 872 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (45454949)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1299 m2
Szobaszám: 3
Sarkad központ közeli, mégis nyugodt utcájában kínálunk megvételre egy kiváló szerkezeti állapotú, szépen felújított, 93 m2-es,...
29 900 000 HUF
321 505 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somogyszobi családi ház hirdetés (82379446)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 698 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178914 hivatkozási számú somogyszobi családi ház. Váltsd valóra álma...
21 990 000 HUF
241 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Harsányi családi ház hirdetés (63424493)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 7
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176944 hivatkozási számú harsányi családi ház. Az ela...
44 990 000 HUF
281 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi házrész hirdetés (79336849)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! Eladó Csongrád-Csanád vármegyében, Szentesen, egy nagyon jó állapotú utcafronti házrés...
17 000 000 HUF
354 166 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (46523333)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 1
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Szentes egyik legnyugodtabb környékén egy kedves, 25 nm-es zártkerti ingatl...
4 999 999 HUF
199 999 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi egyéb lakás hirdetés (44492744)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy lehetőségekben gazdag, 81 nm-es felújítandó lakás...
23 000 000 HUF
283 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi tanya hirdetés (54441578)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálunk Csongrád-Csanád vármegyében, Magyartés csendes, természetközeli ré...
18 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi házrész hirdetés (39346858)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 2
17 000 000 HUF
354 166 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal