Eladó ingatlanok 50 millióig (40322 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 40 322 db
Eladó Nábrádi családi ház hirdetés (27391441)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó tágas családi ház Nábrádon! Csendes mellékutcában, mégis kiváló lokációval kínálok megvételre egy 120 m² nettó fűthető a...
22 390 000 HUF
186 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csengeri családi ház hirdetés (39844747)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház + építési telek Csengerben! Csendes, nyugodt utcában kínálok megvételre egy tágas családi házat, hozzá tarto...
25 000 000 HUF
208 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Fehérgyarmati családi ház hirdetés (73333676)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tágas családi ház Fehérgyarmat kertvárosi részén – ahol a nyugalom és a kényelem találkozik! Szeretne egy helyet, ahol a város...
37 990 000 HUF
253 266 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rábaszentandrási családi ház hirdetés (85545332)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 1651 m2
Szobaszám: 3
Felújítandó, tágas családi ház nagy telekkel eladó Rábaszentandráson! Ideális választás azoknak, akik saját ízlés szerint ala...
32 000 000 HUF
273 504 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vezsenyi családi ház hirdetés (41394439)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 740 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok megyében, Vezsenyen, modern, igényesen felújított, bővíthető, 55 nm-es otthon eladó! Az ingatlan tégla fa...
28 000 000 HUF
509 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csikóstőttősi családi ház hirdetés (73396627)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1838 m2
Szobaszám: 3
Eladó Tolna megyében, Dombóvár mellett, Csikóstőttősön egy 3 szobás családi ház nagy telekkel. Nyugodt település, erdős vidék -...
14 900 000 HUF
119 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (52445256)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó lakás Csepelen, rendezett, csendes udvarban! Csepelen, nyugodt környezetben eladó egy 44 m²-es, 2 szobás la...
34 900 000 HUF
793 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (57379975)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó 60 m2-es üzlethelyiség az Andrássy úton az Oktogonhoz közel! Legyen saját vállakozása Budapest méltán egyik leghíresebb h...
49 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (56538747)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igényesen, teljeskörűen felújított lakás a XXI. kerületben kiváló elrendezéssel és szuper lokációval! ! ! ! Eladásra kínálok eg...
43 500 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35638755)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
VIII. kerület Kálvária tér szomszédságában, a Dankó utcában, rendezett polgári társasház 1. emeletén eladó egy 41m2-es, 1 szoba...
49 900 000 HUF
1 217 073 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49599785)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Palotanegyed szívében sokoldalú, frissen felújított ingatlan ELADÓ! AZONNAL költözhető, tehermentes, üzleti célra is ALKALMAS...
39 990 000 HUF
1 025 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (83594652)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Debrecen, Faraktár utcán! Debrecen egyik kedvelt részén, a Faraktár utcán eladó egy 56 nm-es, 4. emeleti,...
42 900 000 HUF
766 071 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (83178533)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen Fészek lakóparkban, csendes helyen lévő 39 nm-es garzonlakás eladó! Jellemzői: * 2005-ben épült, tégla falazatú társ...
48 500 000 HUF
1 243 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (77149639)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Kecskemét – Széchenyiváros, Szimferopol tér 63 nm-es, 2, 5 szobás, erkélyes lakás várja új tulajdonosát a Széchenyi...
50 000 000 HUF
793 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi egyéb telek hirdetés (55978629)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1453 m2
Szobaszám: n/a
Eladó zártkert Szeged Baktón – kiváló lehetőség saját ízlés szerint befejezhető épülettel! Szeged kedvelt, kertvárosias részé...
30 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tanya hirdetés (62443392)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó családi ház Hetényegyházán, Szarkásban 110 m² hasznos alapterület 1477 m² telek Főbb jellemzők: nappali 4 hálószoba tá...
44 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai tégla lakás hirdetés (72167248)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Gyula városának csendesebb környékén, a Belső Törökzug részen egy 4. emeleti, 2 szobás, 59 m2-es lakás. Nagyon jó elhelye...
30 090 000 HUF
510 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (26333388)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 159 m2
Telekterület: 477 m2
Szobaszám: 4
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászberényben Budapesttől 86 km-re egy 477 nm-es telken egy 159 nm-es családi ház eladó! a há...
42 500 000 HUF
267 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Létavértesi családi ház hirdetés (43764353)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1135 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
Eladó Ház Létavértes szélén Alapterület: 70 m2 Szobák száma: 2 Szint: 1 Telek hossza: Utca fronti hosszúság 15 m, tolókapu 4 m,...
21 900 000 HUF
243 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apagyi lakóövezeti telek hirdetés (93318454)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1069 m2
Szobaszám: n/a
Apagy belterületén 1069 nm területű, kiváló adottságokkal rendelkező építési telek eladó! A telek Apagy csendes, nyugodt rész...
5 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal