Eladó ingatlanok 50 millióig (40323 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 40 323 db
Eladó Balatonföldvári lakóövezeti telek hirdetés (63177796)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: n/a
Befektetők kivitelezők figyelemébe ajánlom az alábbi balatonföldvári telket! AZONNAL kezdhető 4 lakásos sorház, jogerős építés...
39 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszárszói zártkert hirdetés (33538312)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1141 m2
Szobaszám: n/a
Balatonszárszón, 2 km-nyire a Balatontól eladó egy 1141 m2-es, három oldalról bekerített zártkerti ingatlan. Murvás úton megköz...
19 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (44965733)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A lido home ingatlaniroda eladásra kínál egy kaposvári társasházi LAKÁSÁT. A lido home ingatlaniroda által kínált kaposvári tá...
49 600 000 HUF
679 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bágyogszováti családi ház hirdetés (71563743)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 6064 m2
Szobaszám: 4
A lido home győri irodája eladásra kínálja ezt a bágyogszováti családi HÁZAT! Bágyogszovát Győr központjától 30 km távolságra ...
27 000 000 HUF
225 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bári családi ház hirdetés (34624895)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 2723 m2
Szobaszám: 4
Bárban, Mohácstól mindössze 7 km-re kiváló állapotú, folyamatosan karbantartott, tágas családi ház garázzsal eladó! Baranya m...
35 000 000 HUF
230 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi hétvégi ház hirdetés (93918234)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 1
A Mátra hegység északi oldalán, turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, a festői szépségű zsákfaluban, Parádóhután elhelyezkedő...
29 900 000 HUF
1 495 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pátyi egyéb telek hirdetés (44763939)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 877 m2
Szobaszám: n/a
Eladó zártkerti telek Pátyon, a közkedvelt Mézeshegyen – 877 m², bekerített, közművek az utcában Páty a Zsámbéki-medence egyik...
11 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Poroszlói családi ház hirdetés (94363152)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 4
Poroszló központi részén eladó egy 100 nm-es ház, hozzá körülbelül 600 nm-es telekkel. Kiváló elhelyezkedésének köszönhetően tö...
34 900 000 HUF
349 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabolcsi családi ház hirdetés (59834744)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1280 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Megvásárolható egy Sz. -Sz. -Bereg vármegye - Szabolcs községi befektetési vagy üzleti célra alkalmas ingatlan, mely a Tisza fo...
79 000 EUR
246 574 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (93169314)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepelen várja új tulajdonosát egy 36 nm-es teljesen felújított, nappali + félszobás, magasföldszintes lakás. A felújítás sor...
44 200 000 HUF
1 339 393 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kányai családi ház hirdetés (17767961)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 741 m2
Szobaszám: 2
Kánya csendes, mégis könnyen megközelíthető részén kínáljuk eladásra ezt a 70 négyzetméteres, felújítandó házat, amely ideális ...
12 900 000 HUF
184 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csemői egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (93344745)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 33125 m2
Szobaszám: n/a
Csemőben, a Mikebudai úton két helyrajzi számon nyilvántartott, összesen 33. 125 M²-es, mezőgazdasági besorolású terület eladó....
30 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni külterületi telek hirdetés (66836433)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1153 m2
Szobaszám: n/a
Debrecen csendes, fejlődő részén, közvetlen a hamarosan épülő Keleti elkerülő mellett eladó egy 1152 m2-es terület! A telek u...
7 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszafüredi étterem, vendéglő hirdetés (65972438)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 761 m2
Szobaszám: n/a
Keresed a tökéletes helyszínt üzleti vállalkozásod számára? Fedezd fel ezt a kiváló lehetőséget Tiszafüreden, Jász-Nagykun-Szol...
21 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei egyéb telek hirdetés (74724631)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: n/a
Tiszakécske kerekdombi üdülőterületén, a Kerekdombi termálfürdőtől 400 méterre az alábbi paraméterekkel rendelkező ingatlant aj...
3 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (33273496)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínáljuk a Diósgyőri Városközpontban a Kuruc utcából nyíló Törökverő utcában újonnan épült, zárt udvaros, gondozott ke...
28 000 000 HUF
823 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi zártkert hirdetés (94461389)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 992 m2
Szobaszám: n/a
Telket keres? Hétvégi ház építésére alkalmas, Gárdonyban egy 992 nm zártkerti telek keresi új tulajdonosát. Tégla lap alakú, ...
13 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Lepsényi családi ház hirdetés (53967877)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Balaton közeli kis tégla ház gondozott nagy kerttel, igényesen FELÚJíTVA, Lepsény csendes belterületi, kertvárosi részén, átmen...
31 000 000 HUF
673 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb iroda hirdetés (34637567)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Debreceni Déli ipari parktól 5 percre, kiváló lehetőségeket kínáló ingatlan eladó! Kérem keressen hétköznap 9 és 17 óra között...
300 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti üdülő hirdetés (84772323)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó üdülő övezetben csendes nyugodt részen 42nm es téliesített házikó.
15 900 000 HUF
378 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal