Eladó ingatlanok 50 millióig (39691 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 691 db
Eladó Délegyházai lakóövezeti telek hirdetés (53452322)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: n/a
Álmodott már egy nyugodt, természet közeli helyről, mégis elérhető áron? Most megtalálta! Délegyháza közkedvelt Széchényi tel...
9 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (39242975)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza-Kistelekiszőlő övezetében, 3 szobás kb. 100 Nm-es 2 generációs családi ház eladó! - Nyíregyháza központjától egy ...
25 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (63841778)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 3275 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyházán, a Tokaji út övezetében, ipari és kereskedelmi, valamint vállalkozásra is alkalmas helyen fekvő, 2+1 szobás, kb. 9...
45 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (42476469)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1110 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-Oros övezetében, eladó egy 2 szobás vályog falazatú családi ház. A ház alapterülete, kb. 51 Nm, vályog falazatú, h...
23 000 000 HUF
450 980 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (45936456)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 890 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-Borbánya övezetében, 2 szobás szilikát falazatú, 71 nm. -Es Yamina cseréptetős, átlagos állapotú családi ház eladó!...
44 000 000 HUF
619 718 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori családi ház hirdetés (78448434)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 1709 m2
Szobaszám: 2
Napkoron, a központtól nem messze, vegyes falazatú ( vályog+tégla) 71 nm-es, 2 szobás családi ház eladó! a telek mérete:1709 nm...
38 800 000 HUF
546 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (75381392)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok, Miskolc, Szentpéteri kapuban, a Katowice utcában, 4 emeletes rendezett társasház földszintjén, 40 nm alapterü...
28 990 000 HUF
724 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (99274635)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított tégla lakás eladó Pécsen – Pákolitz István utcában! Pécs kedvelt részén kínálunk megvételre egy 35 m²-es, 1 szobás...
24 900 000 HUF
711 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi üdülőövezeti telek hirdetés (52398685)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 811 m2
Szobaszám: n/a
Szeged-baktón széles utcában építési telek ELADÓ! Szegeden, a baktói városrészben eladásra kínáljuk ezt a kiváló elhelyezkedé...
24 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi ikerház hirdetés (55899432)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 710 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy vegyes falazatú családi házat, amely külsőleg javításra szorul, de belülről lakható állapotban van. Az in...
43 000 000 HUF
1 228 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (77638447)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 818 m2
Szobaszám: 3
Eladó ingatlan Gyömrőn, a madár csicsergős környezetben. Az ingatlan távol a város zajától ám mégis kiváló megközelítési lehető...
39 990 000 HUF
370 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kondorosi családi ház hirdetés (33931394)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 859 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél