Eladó ingatlanok 50 millióig (39692 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 692 db
Eladó Gyöngyösi egyéb lakás hirdetés (43424925)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Gyöngyös belvárosában 1. emeleti, 76m2-es lakás, kivitelezőtől eladó. Az ingatlan kiváló minőségű építőanyagokból, korszerű kiv...
44 240 000 HUF
582 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bükkszéki családi ház hirdetés (53363937)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 808 m2
Szobaszám: 3
Heves vármegyében, a Mátra és a Bükk hegységek között, Egertől 22 km távolságra, az alpesi fekvésű, festői szépségű, fenyves er...
30 000 000 HUF
394 736 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Zalaszentgróti családi ház hirdetés (79254823)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 903 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Zalaszentgróton! Eladásra kínálok egy jó állapotú, stabil szerkezetű, de igény szerint felújítandó családi ...
38 900 000 HUF
389 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Türjei családi ház hirdetés (73444344)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1605 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Türjén lehetőség egy szerethető otthon megteremtésére Van egy ház, amely nem kész megoldás, hanem lehetőség....
25 000 000 HUF
312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lispeszentadorjáni családi ház hirdetés (18754727)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 6964 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújított otthon patakparttal és saját erdőrésszel Lispeszentadorjánban Van egy hely, ahol reggel madárcsicsergésre ébr...
30 500 000 HUF
371 951 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39676759)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerületnek belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 21nm...
44 500 000 HUF
2 119 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24526795)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerületnek belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 26nm...
49 900 000 HUF
1 919 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (51854969)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 1 órára és 75 km-re, Pest vármegyében, Tápiógyörgyénn 60 nm-es, azonnal birtokbavehető, de erősen felújítandó, befe...
14 900 000 HUF
248 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (37231644)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pécs kertvárosban, a Viktória utcában, szigetelt 10 emeletes társasház 7. emeletén, 47 nm-es, 2 szobás, franciaerkélyes lakás e...
35 000 000 HUF
744 680 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (33267932)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 105 m2
Szobaszám: 1
Eladó házrész Pesterzsébet csendes részén, Erzsébetfalván! Budapest XX. kerületében, Erzsébetfalva nyugodt, kertvárosias körn...
49 000 000 HUF
1 139 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39527425)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerületnek belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 24nm...
49 900 000 HUF
2 079 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori egyéb ipari ingatlan hirdetés (44746855)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó tanya Monor külterületén kiváló lehetőség gazdálkodásra vagy befektetésre Monor külterületén, autóút mellett, mégis nyug...
30 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (32773485)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
49 900 000 HUF
1 919 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (33477833)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Pécs Egyetemváros kedvelt részén! Pécs egyik legkeresettebb városrészében, az Egyetemvárosban eladó egy 2 külön n...
46 900 000 HUF
997 872 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45532925)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Állógalériás duplex lakás eladó a Blaha Lujza térnél, kiváló befektetés! (NEM hitelezhető! Ügyvédi megosztással kerül értékesí...
38 600 000 HUF
1 930 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taktaszadai családi ház hirdetés (43815563)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1927 m2
Szobaszám: 2
Taktaszadán, Szerencs városától 3 km-re jó állapotban levő 75 m2-es családi ház eladó. a ház belülről rendben, akár költözhető ...
11 500 000 HUF
143 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (86993576)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a x. Ker. Hang utcában egy 38nm-es, egy szobás, X. emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, . Ház:Az 197...
47 990 000 HUF
1 262 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (46729443)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 90 m2
Szobaszám: 1
Csendes otthon, biztos befektetésEladó alacsony fenntartású házrész Rákospalotán! Eladó a XV. kerületi Palánk utca egyik legnyu...
38 900 000 HUF
1 296 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni külterületi telek hirdetés (94543557)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1328 m2
Szobaszám: n/a
Őrbottyán Hársföldek részén, közvetlenül Csomád és Göd határánál eladó 4 db mezőgazdasági telek egyben, vagy külön-külön is! a ...
6 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi lakóövezeti telek hirdetés (42943854)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 692 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy 692 m2-es építési telek Kerepes egyik csendes, kertvárosias övezetében (Lke-1t besorolás). Főbb jellemzők: - Telek ...
34 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal