Eladó ingatlanok 50 millióig (39757 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 757 db
Eladó Pécsi lakóövezeti telek hirdetés (35237386)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1183 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Pécs Kispostavölgyben egy 1183nm-es belterületi összközműves telek. a telken található egy 50nm-es tégla építésű kisház. ...
16 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti egyéb telek hirdetés (39499444)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1207 m2
Szobaszám: n/a
Fót Öreghegyen, csendes, zöldövezeti környezetben eladásra kínálunk egy panorámás, 1207 m2-es zártkerti telket, rajta egy 1980-...
30 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Téglási tégla lakás hirdetés (35373633)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium kategóriás tégla társasházi lakás eladó Tégláson! Kínálatunkban eladó egy 14 lakásos exkluzív társasház harmadik emel...
49 900 000 HUF
779 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai panel lakás hirdetés (53749376)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Lakás Békéscsaba Lencsési! Ezt az ingatlant fiatal pároknak ajánlom, vagy befektetési célra is kiváló! A negyedik emel...
28 900 000 HUF
498 275 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (54894447)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárd Palánkon eladó sorház szélső háza. a 41 nm-es tégla ház 685 nm területen fekszik. Benne 1 szoba, kony...
12 500 000 HUF
304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szakályi családi ház hirdetés (37348117)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1275 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tolna Vármegyében Szakályban 1275 négyzetméteren, egy 90 négyzetméteres felújítandó családi ház. Az ingatlanhoz egy különálló nyári konyha is tartozik. Az udvaron pince, a hátulsó telekrészen müvelésre alkalmas kiskert várja kertészét.
7 900 000 HUF
87 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Decsi családi ház hirdetés (74468477)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 664 m2
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Decs központjában eladó 664 nm területen 84 nm-es vegyes falazatú családi ház. Benne 2 szoba, konyha, fürdő wc-...
19 000 000 HUF
226 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kondói családi ház hirdetés (34278453)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 715 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház Kondón! Kondó csendes, nyugodt településén eladó egy 80 nm-es, 3 + 1 szobás családi ház, 715 nm-es rendezett...
17 900 000 HUF
223 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Putnoki családi ház hirdetés (43247524)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 2
Putnokon, frekventált helyen, a Péczeli Általános Iskola, Óvoda és Uszoda közelében eladó egy 2 szobás, 80 nm lakóterű családi ...
27 000 000 HUF
337 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi tégla lakás hirdetés (43512859)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Nidum lakópark Kozármislenyben, a József Attila utcában valósul meg, csendes, mégis jól megközelíthető környezetben; a terüle...
34 324 500 HUF
1 225 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (82343529)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Praktikusan, igényesen kialakított minilakás az Óbudai Egyetem szomszédságában! Eladó egy igényesen felújított kis minilakás az...
30 900 000 HUF
1 817 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi panel lakás hirdetés (99979876)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Dorogon, a közkedvelt Hám Kálmán lakótelepen egy 2. emeleti, 52 m²-es, kétszobás lakást! Az ingatlan kivál...
39 980 346 HUF
768 852 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi tégla lakás hirdetés (64195848)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújítandó, 3 szobás lakás eladó Dorog központi részén – kiváló lehetőség! Dorog egyik kedvelt, központi elhelyezkedésű rész...
42 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (97394565)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180832 hivatkozási számú szombathelyi társasházi lakás. Szombathe...
41 600 000 HUF
848 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi pince, présház hirdetés (27244934)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
XIII. kerületben, a Dózsa György úti metró, Lehel Piac közelében eladó egy 28 m2-es, jelenleg lakhatásra, üzleti célra kialakít...
27 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Murakeresztúri családi ház hirdetés (84943739)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 1196 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180437 hivatkozási számú murakeresztúri családi ház. -Murakereszt...
4 500 000 HUF
102 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (95398443)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó tetőtéri lakás garázzsal! Eladásra kínálunk egy 36 m? -Es, tetőtéri lakást, 2004-ben épült, tégla szerkezetű társasházb...
42 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi tanya hirdetés (92637348)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Csongrád városától mindössze kb. 2 Km-re, nyugodt, természetközeli környezetben kínálunk megvételre egy igazi vidéki hangulatot...
25 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (39136362)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! ! Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes város központjához közel, egy többlakásos társas...
5 900 000 HUF
137 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (63894928)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 349 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád szívében egy 101 nm-es, teljes körűen felújított ingatlan, amely m...
43 500 000 HUF
430 693 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal