Eladó ingatlanok 50 millióig (39868 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 868 db
Eladó Békési családi ház hirdetés (51649463)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 4568 m2
Szobaszám: 2
Békés külterületén, Malomasszonykertben vált eladóvá egy 4568 m2-es zártkerti telken fekvő, akácossal és vízparttal rendelkező ...
26 900 000 HUF
413 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (38784549)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 582 m2
Szobaszám: 2
Eladó Gyula Románváros részén egy 50 nm-es, kétszobás, vegyes falazatú ház, mely egy 582 nm-es sarki telken található! Az ingat...
34 900 000 HUF
698 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gyulai hétvégi ház hirdetés (71793337)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a Gyula városához tartozó Városerdő üdülőtelepen egy összesen 62 m2 alapterületű, tetőteres nyaraló, egy hangulatos, park...
29 900 000 HUF
575 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (47349431)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 952 m2
Szobaszám: 2
Eladó Sarkadon egy 83m2-es családi ház! Az ingatlan 952m2 telken fekszik, minden jelentős közmű (víz, gáz, villany, szennyvíz) ...
16 500 000 HUF
198 795 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri lakóövezeti telek hirdetés (84397538)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: n/a
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Heves megye, Eger, Berva lakótelepen eladó egy 1000 m2-es építési telek, amely kivál...
22 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (36849624)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Csákány utca, 48 nm-es lakás eladó! Az ingatlan, egy tégla épület 4. emeletén, rendezett lépcsőházban találh...
40 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szomolyai családi ház hirdetés (46442637)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 906 m2
Szobaszám: 2
Eladó tufából épült családi ház Szomolyán, 906 m2-es telken! Szomolya szívében, csendes, barátságos környezetben kínáljuk ela...
19 900 000 HUF
265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (41794343)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kunszentmárton központjában egy teljes felújításra váró, tágas, 2 szobás lakás. a központ közelében, csendes utcában talá...
7 500 000 HUF
83 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maroslelei családi ház hirdetés (32895314)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 768 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csongrád - Csanád vármegye, Maroslele településen 2, 5 szobás családi ház eladó! a 65 nm vegyes falazatú ház, szépen karbantart...
28 900 000 HUF
444 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai családi ház hirdetés (83452379)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 798 m2
Szobaszám: 4
Kórházdombon Ajkán eladóvá vált egy 170 m2-es, 5 szobás családi ház. A telek természetes lejtésének köszönhetően minden emelet...
49 900 000 HUF
293 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni egyéb lakás hirdetés (49444383)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó részben felújított, 51 nm-es, 2 szobás lakás Salgótarján szívéhez közel! Salgótarján egyik kedvelt részén, a Vásártéren...
19 900 000 HUF
390 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (59342839)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1518 m2
Szobaszám: 4
Nógrád megye, Salgótarján Pálfalva városrészében kínálunk megvételre egy 105 m2-es, egyszintes családi házat, amely egy tágas, ...
38 900 000 HUF
370 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni panel lakás hirdetés (42774163)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított, amerikai konyhás lakás Salgótarján kedvelt városrészében, Besztercén! Salgótarján Beszterce városrészében e...
21 900 000 HUF
391 071 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (59734574)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás Nyíregyháza város szívében, kiváló befektetési lehetőség, akár Otthon Start Hitellel is megvásárolható! Eladásra ...
37 400 000 HUF
869 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rétközberencsi lakóövezeti telek hirdetés (51321419)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 6616 m2
Szobaszám: n/a
Rétközberencs belterületén 6616 nm területű, kiváló adottságokkal rendelkező építési telek eladó! A telek Rétközberencs csende...
11 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (42456547)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 962 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Nagyhalász nyugodt, csendes kis utcájában! Az ingatlan 131 nm, mely egy 962 nm-es sarok telken helyezkedik ...
12 600 000 HUF
96 183 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (78652215)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Csili Művelődési Központ mellett Erzsébet központjából, 43 nm-eserkélyes lakás, 5nm-es pincei tárolóval, otthonos, de nagyobb...
48 500 000 HUF
1 127 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (33245424)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1180 m2
Szobaszám: 2
Békés vármegye, Békéscsaba, 100 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlan, az északi városrészben, 1130 nm-es telken ...
28 000 000 HUF
280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bagodi lakóövezeti telek hirdetés (93784347)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1235 m2
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálok egy 1235 nm-es sík telket Zalaegerszegtől 10 percre, Bagodban. A telken áram, szennyvíz és gáz megtalálható...
4 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (29593349)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Kazincbarcika frekventált és közkedvelt részén, a Pollack Mihály úton egy kiváló adottságokkal rendelkező, 42 négyzetméte...
17 700 000 HUF
421 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal