Eladó ingatlanok 50 millióig (39869 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 869 db
Eladó Abonyi lakóövezeti telek hirdetés (54143546)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2265 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok csendes utcában, jó környéken lévő Telket! Telek méret: 2265m2 Közüzemek közül a csatorna található meg a te...
5 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tapolcai panel lakás hirdetés (19377856)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiemelt megbízás az otthon centrum KÍNÁLATÁBAN Tapolca egyik közkedvelt, rendezett társasházában kínálunk megvételre egy 42 m²...
29 900 000 HUF
711 904 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Görcsönydobokai családi ház hirdetés (63445343)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 4057 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Görcsönydobokán, jó infrastruktúrával rendelkező sváb településen! Görcsönydoboka rendezett, hangulatos tel...
5 900 000 HUF
65 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (84343232)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Frissen felújítva eladó! ! ! Komlón, a Belvárosban egy teljes körűen felújított, 3/3. Em-i, bruttó 54 nm-es, 2 szobás téglalaká...
29 900 000 HUF
553 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Záhonyi panel lakás hirdetés (77348833)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Záhonyban, központban, egy első emeleti egy, plusz két félszobás, jó állapotú társas házi lakást. Az ingatla...
20 900 000 HUF
387 037 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pacsai családi ház hirdetés (63485246)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 808 m2
Szobaszám: 2
Festői szépségű Pacsa településen kínálunk megvételre egy 90 nm-es, tégla építésű, klasszikus KÁDÁR-kocka jellegű családi házat...
42 900 000 HUF
366 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pázmándi hétvégi ház hirdetés (36657733)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: 509 m2
Szobaszám: + 2 fél
Naplemente a teraszról a Szerelemvölgyre – romantikus présház szőlővel. Pázmánd egyik hangulatos részén, közvetlenül a Szerel...
9 000 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi egyéb telek hirdetés (27564317)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 665 m2
Szobaszám: n/a
Eladó telek Gárdony szívében - Építsd meg álmaid otthonát! A legjobb választás, ha egy központi fekvésű helyet keresel, ahol ...
35 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (43446994)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 4121 m2
Szobaszám: 5
Kétgenerációs családi fészek hatalmas telekkel – Ózd-Uraj legjaván! ✅Eladásra kínálunk Ózd kedvelt, nyugodt városrészében, Ura...
36 900 000 HUF
160 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (37543377)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Stadion utcában eladásra kínálok egy 54m2-es, 2 szobás, teljeskörűen felújított, loggiás lakást! További jellemző...
46 900 000 HUF
868 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (87329624)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza - Jósaváros, 62 nm-es, 1+2 szobás lakás, szigetelt, liftes társasház 5. emeletén jó állapotban eladó! Főbb paramét...
49 900 000 HUF
804 838 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (35872347)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-  Malomkert, Kórház közvetlen közelében, 55 nm-es nappali + 1 szobás felújított lakás, szigetelt, téglaépítésű társ...
49 900 000 HUF
907 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (35895552)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs Budai városrészében kínálunk megvételre egy 52 nm-es, két szobás, erkélyes lakást, amely egy szigetelt, rendezett tégla tá...
27 980 000 HUF
538 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali tégla lakás hirdetés (19453444)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Somogy vármegye, Marcaliban eladásra kínálom az alábbi ingatlant. Ingatlan típusa: társasházi lakás Szint száma: első emeleti ...
39 000 000 HUF
672 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali családi ház hirdetés (23578779)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: 638 m2
Szobaszám: 5
Somogy vármegye, Marcali városközpontban eladásra kínálom az alábbi ingatlant. Ingatlan típusa: családi ház Szintek száma: föl...
29 900 000 HUF
159 893 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (89783356)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs-Budai városrészen, a Komlói út elején 68 nm-es 3/3. emeleti 3 szobás duplaerkélyes téglalakás eladó. A társasház tiszta,...
42 900 000 HUF
630 882 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (31997724)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Praktikus elosztás, földszinti kényelem! Pécs közkedvelt részén, a Nagy Imre úton eladó egy 3 szobás, szép állapotú lakás, há...
48 900 000 HUF
788 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (46654345)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc, Győri kapuban, 10 emeletes társasházban 9 emeleti, 2 szobás, lomkamrás, felújítandó lakás, kulturált lakóközösségben e...
24 800 000 HUF
486 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bogádi családi ház hirdetés (24876368)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 694 m2
Szobaszám: 3
Pécstől 5km-re Bogádon, a Virág utcában, 92 nm-es, egyszintes, különálló családi ház eladó. A ház két részből áll (72 nm és 2...
44 900 000 HUF
488 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (86327764)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Befektetők figyelem – ritka lehetőség az Orvosi Egyetem közvetlen közelében! Pécsett, a Szigeti úton, a pte Orvosi Karától mi...
42 900 000 HUF
997 674 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal