Eladó ingatlanok 50 millióig (39869 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 869 db
Eladó Harkányi üdülő hirdetés (45539293)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Harkányban az Erkel Ferenc téren 1. emeleti vezetékekig (villany, víz) felújított apartman ELADÓ. Az ingatlan teljes körű fel...
22 990 000 HUF
792 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári egyéb lakás hirdetés (94568346)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kaposvár belvárosában, de mégis csendes, nyugodt részen, a Honvéd utcában, 62 nm-es, 3 szobás, erkélyes, 4/2. emeleti lakás ela...
38 900 000 HUF
627 419 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi egyéb telek hirdetés (33224243)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3199 m2
Szobaszám: n/a
Pécs kedvelt részén a Kispostavölgyi úton eladó egy sík építési telek. Telek nagysága: 3199 nm Beépíthetőség: 30 % Saját magánúttal, nem összközműves. További értékes információkért keressen bizalommal.
22 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb telek hirdetés (93988257)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1051 m2
Szobaszám: n/a
Pécsett Pécsbánya városrészben, Hársfa úthoz közeli részén, az András utcában, csendes, nyugodt, családi házas övezetben, 1051 ...
12 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kacsótai egyéb ház hirdetés (53794576)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 812 m2
Szobaszám: 1
Gyönyörű környezetben Nagyvátyon a Horgásztó partján eladó egy teljesen felújított kisház, 810 nm-es telken, kocsibeállóval és ...
24 900 000 HUF
622 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (64677576)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-Kertvárosban, az Enyezd úton, jó állapotú, 51 nm-es, 2 különnyíló szobás, erkélyes, részben bútorozott és gépesített, 4/4....
42 900 000 HUF
841 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Geresdlaki családi ház hirdetés (97336243)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 675 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Geresdlakon 150 nm-es 5 szobás, kiváló állapotban lévő családi ház ELADÓ. A ház alsó szintjén egy 23 nm-es garázs kapott hely...
44 900 000 HUF
299 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (37536965)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pécsen, az uránvárosi buszvégállomástól pár száz méterre jelenleg üzlethelyiségként működő utcafronti 50 nm-es ingatlan eladó. ...
37 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb telek hirdetés (51437699)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 647 m2
Szobaszám: n/a
Pécs-Újhegy alsó, keleti részén, a Deák Ferenc utcában, belterületi, összközműves, 647 nm-es, sík telek eladó. Közművek a tel...
8 500 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (91871759)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Liget Residence Lakóparkban kínálunk 2 db 28, 4 nm-es új építésű lakást eladásra. Az ingatlan kertkapcsolattal rendelkezik, k...
39 260 000 HUF
1 402 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb telek hirdetés (76329342)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2300 m2
Szobaszám: n/a
Pécs-mecsekoldalon belterületi, építési telek eladó. A telek az Erdész útról nyíló Bükkös-tetőről nyílik. A környék bővül, t...
19 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (77978734)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs–Rózsadombon eladó egy jó elosztású, 2, 5 szobás lakás egy 4 emeletes ház 4. emeletén Az új, műanyag, hőszigetelt, redőnyö...