Eladó ingatlanok 50 millióig (39869 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 869 db
Eladó Pécsi egyedi garázs hirdetés (58574694)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pécs belvárosának határán, az Ágoston Tér alatt, az Alsóhavi utcában, társasház teremgarázsában, 12 nm-es autóbeállóhely eladó....
5 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pellérdi családi ház hirdetés (27755777)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 863 m2
Szobaszám: 1
Pellérd-Szőlőhegyen, Ördögvölgyben 863 nm-s telek, 30 nm-s házzal és pincével eladó. A ház betonfödémes, jó állapotú, a telek...
7 900 000 HUF
263 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (42366377)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs, Fehérhegy, Pákolitz István utcában – jó állapotú, 54 m²-es lakás eladó! Csendes, parkosított, barátságos környezetben t...
29 900 000 HUF
553 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orfűi egyéb lakás hirdetés (94232954)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécstől 15km-re, Orfűn, a Pécsi tó mellett, a Dollár utca elején, 32 nm-es, 2 szobás, szép állapotú, panorámás kilátással és sa...
49 500 000 HUF
1 546 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Villányi családi ház hirdetés (59763787)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 3
Villányban, városközpontban eladó egy 90 nm-es, 3 szobás, 4 fürdőszobás teljes felújítást igénylő tégla-terméskő és vályogból é...
20 500 000 HUF
227 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Villányi egyéb telek hirdetés (98258715)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 878 m2
Szobaszám: n/a
17 Db telket kínálunk értékesítésre, melyek nagysága 801-878 nm közötti. A villányi elkerülőút közelében épülő Csillagvölgy L...
13 938 250 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyarszéki egyéb telek hirdetés (46371792)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2462 m2
Szobaszám: n/a
Magyarszék újszerű részén, az Erdőalja utca szélén, 2462 nm-es, belterületi, építési telek eladó. Hangulatos, természetközeli ...
12 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb telek hirdetés (41453472)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2019 m2
Szobaszám: n/a
Pécs Aranyhegyen, Cinke dűlőben 2019 nm-es örök panorámás építési telek eladó. A telken egy 30 nm alapterületű felújítást igé...
17 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyarhertelendi egyéb telek hirdetés (47865355)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 571 m2
Szobaszám: n/a
Magyarhertelenden, a fürdőtől 700 méterre, csendes, nyugodt utcában, 571 nm-es belterületi telek, építési engedéllyel eladó. a ...
7 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pogányi egyéb telek hirdetés (91657228)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: n/a
Eladó örökpanorámás telek Pogányban! Természetközeli környezetre, nyugalomra és tágas térre vágyik? Ez a pogányi zártkerti te...
3 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (31616195)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 216 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pécs-belvárosában, a Búza Téren, 216 nm-es, frissen felújított üzlethelyiség/raktár eladó. Az ingatlan 4 egymásba nyíló helyi...
30 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (97564328)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécsett a Magyarürögi út mellett, a Lajkó Közben, kétszintes, 87 nm-es, különálló családi ház eladó. Az alsó szinten préselő,...
33 900 000 HUF
389 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (77739377)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs Kertvárosban a Siklósi úton egy 3. emeleti 57 nm-es jó állapotú panellakás ELADÓ. Helyiséglista: előszoba, nappali, kony...
42 500 000 HUF
745 614 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonkeresztúri egyéb telek hirdetés (35455239)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1511 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Balatonkeresztúron 1500 nm-es 30%-ban beépíthető telek. A part 900 méter sétára található. Komoly vételi szándék esetén a tulajdonos vállalja a közművek bevezetését a telekre. Éttermek, strandok, boltok a közelben megtalálhatóak.
31 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyedi garázs hirdetés (72881857)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pécs-Ledinán, a Zsolnay Negyed mellett, az Endre utcai elején, jó állapotú, 16, 9 nm-es garázs eladó. Pécs-Ledinán, a Zsolnay...
7 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (74323383)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiváló befektetési lehetőség Pécs-belvárosában. Pécs-belvárosában, központi helyen, a Forrás Üzletház földszintjén, 24 nm-es ü...
16 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Túronyi egyéb telek hirdetés (27774328)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4289 m2
Szobaszám: n/a
Túronyban 4289 nm-s, belterületi, építési telek eladó. A telek sík, beépíthetősége 30%, közművek az utcában. További információért hívjon bizalommal!
6 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszántói egyéb telek hirdetés (71243235)
58 napja a megveszLAK-on