Eladó ingatlanok 50 millióig (39848 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 848 db
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (37445945)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr-Moson-Sopron vármegyében, Levélen, modern lakások átgondolt műszaki tartalommal, jó minőségű beépített anyagokkal, új épít...
35 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (98445812)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó praktikus és kényelmes lakás Adyváros szívében! Az ingatlan 55 nm-es, 2+1 félszobás elrendezéssel kiváló lehetőséget kí...
47 900 000 HUF
870 909 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Jánossomorjai családi ház hirdetés (76529762)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 557 m2
Szobaszám: 3
Jánossomorja csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 100 m2-es, jól karbantartott családi házat, 557 m2-es telken. Főb...
50 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tényői családi ház hirdetés (64899364)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1074 m2
Szobaszám: 3
Felújítható családi ház eladó Tényőn - lakható állapottal! Tényő településen eladó egy 3 szobás, 105 m2-es családi ház 1074 m2...
34 800 000 HUF
331 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bábolnai panel lakás hirdetés (63246371)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 78 nm-es, 3 szobás lakás zöld övezetben, közel a központhoz Eladó egy 78 nm alapterületű, 3 szobás, jó állapotú lakás. A...
43 900 000 HUF
562 820 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ásványrárói családi ház hirdetés (52459162)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1284 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Ásványrárón nagy telekkel, remek lehetőségekkel! Ásványráró központi részén, Győrhöz és a főúthoz közel, ela...
38 800 000 HUF
517 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési családi ház hirdetés (56227653)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 3
ÁRCSÖKKENÉS! ! Földszinti Társasházi Lakás Eladó Békésen, a Belváros és Kertváros Határán, Hatalmas Udvarral! Keres egy felú...
28 500 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési családi ház hirdetés (46444543)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1116 m2
Szobaszám: 5
Békés vármegye, Békés városban, csendes kertvárosias környezetben, téglából épült, 180 m2 alapterületű, 2 külön lakrésszel rend...
45 000 000 HUF
264 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési családi ház hirdetés (77435349)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 488 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Kétszintes Családi Ház Békésen! Akár kétgeneráció részére is ideális! Békés Malomvég városrészének csendes, jó környéké...
45 000 000 HUF
416 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Algyői panel lakás hirdetés (98763643)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Algyőn, kiváló elhelyezkedésű, loggiás lakás saját garázzsal eladó! Eladásra kínálunk egy 2. emeleti, loggiás lakást Algyő sz...
47 500 000 HUF
879 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai családi ház hirdetés (54584964)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 490 m2
Szobaszám: 2
Ajka-Padragkúton eladóvá vált egy 65 m2-es kétszobás családi ház. Az ingatlan a település egyik csendes utcájában található, a...
28 900 000 HUF
444 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei tanya hirdetés (72947464)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Tiszakécske tanya eladó kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Bács-Kiskun vármegyében, Tiszakécske és Nagykőrös között el...
29 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tunyogmatolcsi családi ház hirdetés (45944593)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 3
Eladó Tunyogmatolcs egyik csendes, nyugodt utcájában egy kb. : 1979-Ben épült családi ház. Az ingatlan kb. : 120 Nm, tartozik ...
26 000 000 HUF
216 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (26374229)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy jó állapotú, 47 nm alapterületű, 2 szobás, erkélyes panellakás Pécs, Uránváros részén amely kiváló lehetőséget kínál ...
49 900 000 HUF
1 061 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43239345)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében. Budapest VII. kerületében eladó egy 31 nm al...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33476978)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, teljeskörűen felújított lakás a Corvin negyed szívében? Kiváló befektetés és otthon! Eladó a VIII. kerüle...
49 900 000 HUF
1 160 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39841557)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Világos, felújítást igénylő lakás frekventált helyen *** Eladó Budapest belvárosában, a 8. kerületben, a Horváth Mihály tér...
49 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (57742587)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 840 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladásra kínálok Baja egyik legkedveltebb részén, Alvégen egy belső kétszintes családi házat! Eladó családi ház Baja, Alvég (...
33 900 000 HUF
423 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (77883484)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető, erkélyes, 1+2 félszobás lakás eladó! Zalaegerszeg landorhegyi városrészén nyugodt környezetben 6. emeleti, ...
37 900 000 HUF
676 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (97721694)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
13