Eladó ingatlanok 50 millióig (39848 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 848 db
Eladó Únyi egyéb lakás hirdetés (94994373)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Úny egy csendes, barátságos falu a Gerecse lábánál, gyönyörű természeti környezetben. a település ideális választás azok számár...
46 000 000 HUF
836 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai egyéb lakás hirdetés (76762346)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tatabánya Sárberek városrésze igazi otthonos hangulatot kínál: zöld, fás környezet, csendes utcák, rendezett társasházak és bar...
43 900 000 HUF
708 064 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tatabányai termőföld, szántó hirdetés (57343724)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3591 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy 3591 m²-es, gondozott gyümölcsös, amely igazi kincset rejt a természetkedvelők számára. a telken számos gyümölcsfa te...
11 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Almásfüzitői egyéb lakás hirdetés (37749597)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Almásfüzítő csendes, zöldövezeti részén, egy kulturált lakóház 1. emeletén eladó egy 2, 5 szobás, 70 nm-es, erkélyes lakás. A...
41 500 000 HUF
592 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szomódi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (59348676)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 16019 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Szomódon 4 helyrajzi számon található, összesen 16019 nm zártkerti telekegyüttes. a vadhálóval körbekerített és fákkal kö...
28 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai egyéb lakás hirdetés (98663221)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabánya a Vértes és a Gerecse hegység között, festői völgyben fekvő, dinamikusan fejlődő város. Kiváló közlekedési adottságai...
34 990 000 HUF
971 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Héregi üdülő hirdetés (84544317)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1618 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Igazi kis „ékszerdoboz” a Feel-Ing Ingatlaniroda kínálatából! Egy hangulatos, szépen felújított, rendezett kerttel körülvett ki...
29 900 000 HUF
427 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tállyai egyéb ház hirdetés (54196943)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 174 m2
Telekterület: 967 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy egyedi hangulatú, lakóházzá nyilvánított kúria jellegű ingatlant Tállya községben! Tállya minden szempon...
49 900 000 HUF
286 781 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári panel lakás hirdetés (32356478)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL real estate AGENCY bemutatja: Igényesen felújított, esztétikus lakást kínálunk eladásra a ...
29 900 000 HUF
598 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi házrész hirdetés (44234722)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 1
Kiskőrös központjában eladásra kínálok egy 35 m2-es, jó adottságokkal rendelkező házrészt, amely kiváló lehetőség első lakásnak...
14 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (34786627)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpesten, a Bródy Imre Gimnázium közelében, csendes mellékutcában, 5 lakásos udvarban, újépítésű, 23 nm-es, 1 szoba+álló galéri...
39 900 000 HUF
1 734 782 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (78825134)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpesten, a Bródy Imre Gimnázium közelében, csendes mellékutcában, 5 lakásos udvarban, újépítésű, 31 nm-es, amerikai konyhás na...
49 900 000 HUF
1 609 677 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Helvéciai családi ház hirdetés (85492442)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 370 m2
Szobaszám: 2
Otthonok és megoldások! Helvécián belterületi aszfaltos utcában, 340 nm telken, új építésű könnyűszerkezetes építési móddal, 4...
49 900 000 HUF
1 018 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Helvéciai családi ház hirdetés (21658623)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 370 m2
Szobaszám: 2
49 900 000 HUF
1 018 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi ikerház hirdetés (95246354)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 254 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Dömsöd kedvelt részén, a Dömsödi-Holt-Duna közvetlen partján kínálunk megvételre egy 61 m²-es, kétszintes, 2+2 félszobás ikerhá...
49 900 000 HUF
818 032 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Városföldi tanya hirdetés (32497884)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 2887 m2
Szobaszám: n/a
Kecskemét mellett, a Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. Közvetlen szomszédságában eladó egy sokoldalú lehetőségeket rejtő...
42 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Városföldi tanya hirdetés (59794352)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2