Eladó ingatlanok 50 millióig (39851 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 851 db
Eladó Füzesgyarmati családi ház hirdetés (94226579)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 2521 m2
Szobaszám: 2
Új tulajdonosát keresi Békés Vármegyében Füzesgyarmaton egy 108, 7 nm-es családi ház, 2521nm-es telekkel. Az ingatlanban kialak...
14 000 000 HUF
129 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Füzesgyarmati családi ház hirdetés (58426656)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 2784 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Hangulatos családi ház Füzesgyarmat főútvonalán. Alapterület: 93, 6 nm. Szobák száma: 2 szoba + 1 félszoba. Telekterület: 27...
19 500 000 HUF
209 677 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szeghalomi családi ház hirdetés (43347996)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1094 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Új tulajdonosát keresi Békés Vármegye Szeghalom városában egy 78, 9 nm alapterületű családi ház! Álmaid otthonát keresed kellem...
13 500 000 HUF
173 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szeghalomi családi ház hirdetés (83249886)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 883 m2
Szobaszám: 2
Eladó bájos, felújított családi ház Szeghalom csendes, barátságos részén! Ár: 18. 500. 000 Ft Ház alapterülete: 95, 9 m2 Szobák...
15 200 000 HUF
160 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunágotai családi ház hirdetés (84783276)
82 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 547 m2
Szobaszám: 5
✨ Kétgenerációs családi ház Kunágota központjában ✨ Kunágota központi részén eladó egy 100 nm alapterületű, szinteltolásos kial...
42 000 000 HUF
420 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (87428461)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ajkán eladó egy szuper, 2 erkélyes lakás – akár 3%-os osp hitelre is! Ha egy jó elhelyezkedésű, saját ízlésedre szabható laká...
35 500 000 HUF
669 811 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (79891489)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 54 nm-es, kétszobás lakás Ajka központjában – tökéletes első otthonnak! Ha fontos számodra, hogy a város szívében lakj,...
41 990 000 HUF
777 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (77456432)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szolnok városban az egyik legkedveltebb zöldövezeti lakótelepen a Tallinn városrészen, megvételre kínálunk egy 42 m2-es 1, 5 sz...
26 990 000 HUF
642 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (34973652)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 2516 m2
Szobaszám: 3
Egyedi lehetőségeket kínáló családi ház eladó Nagykálló kedvelt részén, a Bocskai utcában Nagykálló egyik nyugodt, keresett ut...
45 000 000 HUF
387 931 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakócai családi ház hirdetés (42974847)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 2609 m2
Szobaszám: 2
Oroszlótól 11 kilóméterre Bakócán eladó egy 1970-ben épült családi ház. 2 Szobás, 98 négyzetméter alapterületű, 2609 négyzetmé...
10 500 000 HUF
107 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakócai családi ház hirdetés (23437247)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 620 m2
Szobaszám: 3
Oroszlótól 11 kilóméterre Bakócán eladó egy 1975-ben épült családi ház. Jellegzetes Kádár kocka. Állapota költözhető, de felúj...
15 000 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (17479951)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében. Budapest VII. kerületében eladó egy 31 nm al...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni egyedi garázs hirdetés (37243116)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 14 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Szeretne mindig biztos parkolóhelyet, ahol autója biztonságban és védve várja? Sopron közkedvelt részén, az Aranyhegyen, az Í...
7 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csobádi családi ház hirdetés (74433876)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1223 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csobád csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy nettó 100 négyzetméteres, 2+1 szobás, két éve teljes körűen felújított c...
27 000 000 HUF
270 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (39414483)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc egyik kedvelt, csendes és jól megközelíthető városrészében egy 4 emeletes panelépület 4. emeletén található, 51 m...
29 900 000 HUF
586 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tibolddaróci családi ház hirdetés (45864259)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 827 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A település fő utcáján, mégis nyugodt környezetben található ez a 2+1 szobás, 93 nm-es családi ház, 827 nm-es telken. Két napfé...
19 990 000 HUF
214 946 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szatymazi tanya hirdetés (37633594)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 12600 m2
Szobaszám: n/a
Magad mögött hagyni a rohanó világot – megérkezni egy tudatos, önellátó jövőbe Szeged szomszédságában, Szatymazon, Vilmaszállá...
31 600 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (35768451)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc egyik legkedveltebb és legstabilabb városrészében, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 63 nm-es, 2+1 szobás, felújí...
32 990 000 HUF
523 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi panel lakás hirdetés (44773529)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó igényesen felújított, két szobás, első emeleti lakás Tiszaújváros szívében Tiszaújváros frekventált részén, a buszállomá...
38 900 000 HUF
762 745 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pátkai családi ház hirdetés (95534334)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 2
Pátka – páskom részén | zártkerti kisház eladó 1 439 nm-ES telken | pince + lakószint + beépített PADLÁSTÉR Pátkán, a Páskom r...
14 500 000 HUF
219 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal