Eladó ingatlanok 60 millióig (49587 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 587 db
Eladó Szigethalomi sorház hirdetés (37837443)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Szigethalom, csendes, kertvárosi részén, sorházi ingatlan eladó. a jó állapotban lévő, folyamatosan karbantartott, könnyűszerke...
54 900 000 HUF
762 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadegyházai családi ház hirdetés (36374811)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 884 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Fejér vármegye, Szabadegyháza központi részén, új építésű ytong falazatú önálló családi ház eladó. a telek területe 1022 nm. Az...
58 000 000 HUF
557 692 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (13149482)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szolnok városban az egyik legkedveltebb zöldövezeti lakótelepen a Tallinn városrészen, megvételre kínálunk egy 42 m2-es 1, 5 sz...
26 990 000 HUF
642 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (74321151)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szolnok városban a Kassai lakótelepen, megvételre kínálunk egy tégla építésű 2 szobás 54m2 es lakást. Az ingatlan egy 4 emelete...
35 900 000 HUF
664 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (15342593)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 943 m2
Szobaszám: n/a
Eladó építési telek Borbányán, a Vércse utcában, kiváló befektetési lehetőség! Borbánya egyik csendes, folyamatosan fejlődő r...
22 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (97899785)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ingatlan leírása: Eladásra kínálunk egy teljes körűen felújított, földszinti, kertkapcsolatos társasházi lakást Paks közkedvel...
59 900 000 HUF
748 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (46259755)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Pécsett-Rózsadombon a Fagyöngy u-ban egy 3. emeleti, 74nm-es, erkélyes, (3, 5 szobás átalakított) 3 külön nyíló szobás pa...
59 900 000 HUF
809 459 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci hétvégi ház hirdetés (43952732)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 2410 m2
Szobaszám: 2
Eladó, kiterjesztett nyaraló tágas telekkel MISKOLC-TAPOLCÁN! Eladó egy jó állapotú nyaraló Miskolc-Tapolca csendes, zöldövez...
25 000 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (34669471)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc, Jókai lakótelep, Laborfalvi Róza utca! Sokak örömére elérhetővé vált egy teljeskörűen felújított lakás teljes bútorza...
55 490 000 HUF
880 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi tégla lakás hirdetés (33244334)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Mezőkövesden egy 1 emeleti, felújított, 2 szobás lakás. Az ingatlan alapterülete 53 m2, jó elosztású, világos belső ter...
40 000 000 HUF
754 716 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (68449464)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (31425363)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Miskolc belvárosának egyik legkedveltebb részén kínálunk megvételre egy 83 nm alapterületű, három tágas szobával rendelkező lak...
59 900 000 HUF
721 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (74483756)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc kedvelt városrészében, Dél-Kiliánban eladó egy 7. emeleti, tehermentes 57 m2-es 2 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan á...
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (39372626)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Rendkívüli, kihagyhatatlan lehetőség Miskolcon: 4 szobás, tágas otthon eladó a Bárczay utcában! Otthon start program! Misko...
39 000 000 HUF
582 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (27937973)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon, a Fazola Henrik utcában 4 emeletes tégla építésű társasház 4. emeletén 54 m2-es két szobás, erkélyes lakás eladó! A...
28 500 000 HUF
527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (79196435)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy lakás, ami nem felújított hanem újragondolt és most pont úgy fejezheti be, ahogy mindig is szerette volna! Eladó Újdiósgyő...
17 800 000 HUF
468 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (92243857)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó panorámás, dupla fürdőszobás lakás miskolcon -árpád ÚTON! Miskolcon, az Árpád úton, kiváló elhelyezkedéssel eladó egy 2...
57 900 000 HUF
579 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (78342293)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (32758437)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 2528 m2
Szobaszám: 2
Mezőkövesden kínálok megvételre egy 84 m2-es családi házat, amely egy rendkívül tágas, 2529 m2-es telken helyezkedik el. Az ing...
21 900 000 HUF
260 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (59284539)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 532 m2
Szobaszám: 4
Eladó felújítandó családi ház Debrecen Júliakert városrészében. A ház Debrecen egyik legkedveltebb és legdinamikusabban fejlő...
59 900 000 HUF
525 438 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal