Eladó ingatlanok 60 millióig (49587 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 587 db
Eladó Nagykanizsai egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (41343546)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: 2416 m2
Szobaszám: n/a
Panorámás zártkert eladó nagykanizsán – a förhénci HEGYEN Nagykanizsa kedvelt zártkerti övezetében, a Förhénci hegyen kínálok ...
5 490 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csobánkai egyéb telek hirdetés (23955599)
65 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: n/a
Eladó, Csobánka, irányár: 23 000 000 Ft
23 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hajdúböszörményi tégla lakás hirdetés (43741555)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű lakás eladó hajdúböszörményben – jókai U-BAN 47, 49 m²-es modern földszinti nappali + 1 szobás lakás leköthető. Vá...
51 900 000 HUF
1 104 255 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (92588557)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Jó helyen lévő, erkélyes panellakás, garzonárban VESZPRÉMBEN! Veszprémben, a Március 15. Utcában, felújítandó, erkélyes panel...
38 700 000 HUF
921 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (35771871)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, loggiás lakás eladó Halásztelek központi, mégis csendes lakóparkjábanEladásra kínálunk Halásztelek közkedvelt, közpo...
49 900 000 HUF
831 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi hétvégi ház hirdetés (62562922)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: 138 m2
Szobaszám: 2
Angulatos nyaraló a nyugalom szigetén különleges lehetőség a természet szerelmeseinek! Szigetszentmiklóson, a festői Kavicsbá...
15 000 000 HUF
652 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bőnyi sorház hirdetés (48993533)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1470 m2
Szobaszám: 3
Sorházi lakás eladó Bőnyön - Győr közvetlen közelében, nagy kerttel! Bőny településen, Győrtől mindössze 10 perc autóútra kíná...
37 800 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (69688468)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kedvező árú lakás kiváló helyen Havanna lakótelep, Üllői út közelében! Eladó a Havanna lakótelepen, az Üllői út közvetlen szo...
51 000 000 HUF
1 457 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (39336874)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, loggiás panellakás Debrecen Újkert városrészében Debrecen közkedvelt részén, Újkertben, a Doberdó buszforduló ...
52 300 000 HUF
1 025 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (52214958)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, loggiás lakás eladó Halásztelek központi, mégis csendes lakóparkjában Eladásra kínálunk Halásztelek közkedvelt, köz...
49 900 000 HUF
831 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (96174995)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Minigarzon eladó! 7. kerületben, Szinva utcában, rendezett társasház magasföldszintjén, 89 nm alapterület + 46 nm ingatlan, 5 l...
59 800 000 HUF
1 616 216 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (23736492)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 4214 m2
Szobaszám: 4
Azonnal birtokba vehető kádár-kocka, 4214 nm - es telekkel! Tápiószecsőn eladó, összközműves, 3 szobás kádár-kocka, dupla gar...
54 900 000 HUF
560 204 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kardosi tanya hirdetés (29191449)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kardos település külterületi tanyás részén kínálok megvételre egy régi építésű parasztházat. A település a 44-es főút mellett ...
11 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyomaendrődi hétvégi ház hirdetés (28887639)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Gyomaendrődön egy a Hármas-Körös holtága melletti ingatlant kínálok megvételre. Ez a kis nyaraló Gyomaendrőd központjától 7, 5...
29 900 000 HUF
610 204 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bőnyi sorház hirdetés (43779868)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1470 m2
Szobaszám: 3
37 800 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pocsaji családi ház hirdetés (96124641)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 1064 m2
Szobaszám: 2
Felújított vályogház eladó nagy telekkel Pocsajon, jó elhelyezkedéssel! Eladó Pocsaj csendes, aszfaltozott utcájában egy 1950...
13 200 000 HUF
286 956 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (54753232)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, napfényes otthon liftes, csendes házban. 1. Ingatlan helyszíne, LOKÁCIÓ - Veszprémben, a közkedvelt Jutasi úti la...
59 990 000 HUF
967 580 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (35647684)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest III. kerületében eladó egy 52 nm-es, 2 szobás, világos 3-ik emeleti lakás. Az ingatlan nyugati fekvésű, ablakai a hegy...
59 900 000 HUF
1 151 923 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztazámori családi ház hirdetés (49933721)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 313 m2
Szobaszám: 3
Eladó Budapest agglomerációjának festői környezetében, Pusztazámoron egy bűbájos parasztház. a közelmúltban teljeskörűen felújí...
49 990 000 HUF
833 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki házrész hirdetés (32993575)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Tárnok központjában, csendes, privát hátsó házrész eladó, azonnal költözhető Tárnok központi, mégis nyugodt részén eladásra kí...
45 000 000 HUF
775 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal