Eladó ingatlanok 60 millióig (49288 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 288 db
Eladó Ajkai családi ház hirdetés (37585438)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 798 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Ajkán, a Kórházdombon – panorámával és hatalmas terekkel! Ajka egyik legkedveltebb, csendes városrészében, ...
49 900 000 HUF
293 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (79373535)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy felújított, berendezett lakás Ajkán, amely azonnal költözhető! Ajka Csinger városrészében kínálok megvételre egy 39...
14 900 000 HUF
382 051 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (18743711)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 732 m2
Szobaszám: 4
Többgenerációs családi ház eladó Nagykátán, Budapesttől mintegy 50 percre, mindössze 50 km-re! Pest vármegye egyik legkedvelt...
44 900 000 HUF
444 554 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (91536539)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 851 m2
Szobaszám: 3
Budapesttől kb. 80 Km-re, 1 órára, Pest vármegyében, Tápiógyörgye településen kétgenerációs, teljesen felújított családi ház el...
34 900 000 HUF
471 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszilvási családi ház hirdetés (29383461)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 8500 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Budapesttől 70 km-re, Pest vármegye, Újszilvás településen több épületből álló, azonnal birtokbavehető tanya eladó. A vegyes ...
23 000 000 HUF
230 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (39575964)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1392 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 1 órányi autóútra és 65 km-re, Pest vármegyében, Tápiószelén eladó egy részben felújított, 51 nm-es családi ház. ...
15 900 000 HUF
311 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (19495142)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 2192 m2
Szobaszám: 3
Budapesttől kb. 1 Órára, 70 km-re, Pest vármegyében, Tápiószele városában eladó egy részben felújított, 101 nm-es családi ház. ...
29 900 000 HUF
296 039 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karancskeszi családi ház hirdetés (44183474)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 1343 m2
Szobaszám: 4
Nógrád vármegye, Karancskeszi településén 122 nm-es, két szintes, azonnal birtokbavehető, de felújitandó ház eladó. Az ingatl...
13 500 000 HUF
110 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (93577283)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől kb. 1 Órára, 75 km-re, Pest vármegyében, Tápiógyörgyén kínálok megvételre egy 63 nm-es, felújítandó családi házat, ...
8 500 000 HUF
134 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (94243944)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Nyíregyháza Nyíregyháza belvárosában igényes, azonnal költözhető 2 szobás lakás zárt udvari parkolóval eladó. Nyí...
52 900 000 HUF
961 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (17381397)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza eladó lakás. Nyíregyháza belvárosban modern, fiatalos, minőségi és kényelmes lakás eladó! Akár azonnal is költöz...
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (38479574)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó tetőtéri lakás Nyíregyháza kedvelt részén Nyíregyháza egyik népszerű, jól megközelíthető, mégis csendes részén kínálunk m...
60 000 000 HUF
909 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (56388783)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 825 m2
Szobaszám: 2
Eladó ház Nyíregyháza Azonnal költözhető, tehermentes családi ház Rozsrétszőlő kedvelt részén! Eladásra kínálunk Nyíregyháza-R...
51 999 000 HUF
666 653 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Verőcei családi ház hirdetés (35356461)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 835 m2
Szobaszám: 3
Verőcén, egy panorámával rendelkező, teljesen felújítandó családi ház eladó, amely kiváló alapot kínál értéknövelő beruházásra ...
33 900 000 HUF
605 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (79477579)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest 18. kerületében a Havanna lakótelepen, 11 emeletes panelház 2. emeletén, egy 59 nm-es, 1+2 félszobás lakás, új a...
59 900 000 HUF
1 015 254 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (97373287)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 1
Eladó lakás rendezett társasházban azonnal költözhető! a hétlakásos, rendezett udvarral rendelkező társasház 5-ös számú lakása ...
29 999 999 HUF
937 499 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (84443288)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 359 m2
Szobaszám: 2
Tehermentes, 3 gyermekre felvehető CSOK Pluszra is, Otthon Startra is hitelezhető és azonnal költözhető kertes házat keres egy ...
49 500 000 HUF
738 805 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (96976192)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 2
Gyálon kertvárosi hangulatú kis ház eladó nagy telekkel, felújítási lehetőséggelGyál egyik csendes, aszfaltozott utcájában, a k...
59 900 000 HUF
998 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (44434992)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XX. kerületében, Pesterzsébet csendes, nyugodt részén, a Pacsirtatelepeneladó egy 1. emeleti garzonlakás, egy kis léts...
29 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (24697367)
24 napja a megveszLAK-on