Eladó ingatlanok 60 millióig (49287 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 287 db
Eladó Vecsési házrész hirdetés (13938275)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 80 m2
Szobaszám: 2
Vecsés kertek alján kínálom megvételre ezt a 3 lakásos udvarban található, 82 nm alapterületű 2 szobás földszinti lakást. Az ép...
59 900 000 HUF
748 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (94659764)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XX. kerületében a Török Flóris utcában, felújított és azonnal költözhető, valóságban 52 nm-es, belső két szintes lakás...
34 900 000 HUF
1 342 307 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (17539936)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 343 m2
Szobaszám: 4
Befektetőknek szóló ajánlat, jelenleg nem beköltözhető HÁZ! Pesterzsébet központjának közelében, 343 nm-es telken álló kétszint...
32 000 000 HUF
237 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szécsényi családi ház hirdetés (24888543)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1266 m2
Szobaszám: 2
Szécsény központjában, frekventált helyen eladó 67 m2-es, vállalkozásra is alkalmas családi ház. Az ingatlan kiváló helyen, a ...
23 000 000 HUF
343 283 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (96828337)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kedvező árú lakás kiváló helyen Havanna lakótelep, Üllői út közelében! Eladó a Havanna lakótelepen, az Üllői út közvetlen szoms...
51 000 000 HUF
1 457 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (57453575)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 46 négyzetméteres, teljesen felújított belső terekkel rendelkező, tégla építésű lakás, mely a város szívében, a közpo...
39 999 999 HUF
869 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi egyéb lakás hirdetés (67761323)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó világos, alacsony rezsijű, 43nm-es, csúsztatott zsalus lakás a Szilas park zöldövezeti részén! A+-os energetikai minősít...
52 900 000 HUF
1 230 232 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi egyéb lakás hirdetés (15279939)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Eladó 2 szobás lakás Pesterzsébet központjában! ***Megvételre kínálok egy 1967-ben épült, 55 négyzetméteres, 3. emeleti, 2 ...
53 990 000 HUF
981 636 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (53291498)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes mellékutcában, eladásra kínálunk egy 30 nm-es, 1 szobás, saját igények szerint alakítható téglalakást, amely rövid időn...
28 900 000 HUF
963 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (74527132)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó másfél szobás lakás az Ond vezér téren, kiváló közlekedéssel! Az Ond vezér téren, az Örs vezér teréhez közel kínálunk e...
56 000 000 HUF
1 217 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Görbeházai egyéb telek hirdetés (89317732)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: n/a
Csendes környezetben építési telek eladó – kiváló lehetőség saját otthon megvalósítására! Eladásra kínálunk egy 550 m²-es épí...
2 490 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (55157845)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 2528 m2
Szobaszám: 1
Nyugalom, lehetőség, saját otthon – Albertirsa kedvelt ZÁRTKERTIRÉSZÉN! Albertirsa egyik csendes, természetközeli, mégis jól me...
16 000 000 HUF
355 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi egyéb telek hirdetés (54334384)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2650 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Pilis belterületén belül egy 2650 m²-es telek, kiváló lehetőségekkel. Ami igazán értékessé teszi: Fúrt kútVillany áram be...
30 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Táborfalvai családi ház hirdetés (99628772)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 2512 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Igényesen felújított családi házat kínálok értékesítésre táborfalván. Az épület a 90-es években épült, beton alapon és vályog /...
55 000 000 HUF
654 761 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (25499984)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lakatos-lakótelepen, a brenner jános park szomszédságában, 2 szobás napfényes, 8. emeleti lakás egyedi mérős távfűtéssel, log...
57 500 000 HUF
1 026 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (24514446)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapesten, a XX. kerületben egy 26 m²-es, földszinti garzonlakás egy 10 lakásos, csendes társasházbÚjdonság! Kattints a ...
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli házrész hirdetés (54483373)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
Gyál szélén, Nagykőrösi út közelében, de mégis csendes mellékutcában saját kerttel! Lakható, tégla építésű 2 szobás házrész vár...
49 900 000 HUF
792 063 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (24358899)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A XVIII. kerületi Havanna lakótelepen kínálok megvételre egy 35 m²-es, másfél szobás, napfényes otthont, amely egy rendezett, h...
49 990 000 HUF
1 428 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43333893)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kis lakás, saját kerttel nyugodt környezetben, a XVIII. kerületbenBudapest XVIII. kerületében, Újpéteritelepen, az Ady Endre Ál...
34 450 000 HUF
1 187 931 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (84345361)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Csili Művelődési Központ mellett Erzsébet központjából, 43 nm-eserkélyes lakás, 5nm-es pincei tárolóval, otthonos, de nagyobb...
48 500 000 HUF
1 127 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal