Eladó ingatlanok 60 millióig (49271 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 271 db
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (13655835)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 2
A szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Újszászon 70 négyzetméteres családi házat! A családi ház jellemzői:  - 1...
27 500 000 HUF
392 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi panel lakás hirdetés (46735413)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szigetszentmiklós központjában, a Józse Attila lakótelepen eladó ez a napfényes, tágas, 56 nm-es, teljesen felújított lakás. ...
55 900 000 HUF
998 214 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szigethalomi ikerház hirdetés (42946942)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 130 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Szigethalom Tököl felőli részén vált eladóvá ez a 2008-ban épült ikerházfél, mely földszint+tetőteres kialakítású, nappali + 3 ...
44 990 000 HUF
737 540 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tanya hirdetés (62477427)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 4500 m2
Szobaszám: n/a
Gazdálkodásra és nyugalomra tervezve – Kétszintes tanya 4500 m2-es telekkel Cegléden! Cegléd csendes külterületi részén eladóv...
25 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (87889893)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Komáromban, a Gábor Áron utcában eladó egy 73 m²-es, 1. emeleti, 3 szobás, nagy erkélyes tégla lakás, szigetelt, 6 lakásos társ...
48 000 000 HUF
657 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (68415158)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sárberki „fehér holló” – az 1. emeleti lakás, ahol nem kell oxigénpalack a bevásárlás FELCIPELÉSÉHEZ! Figyelem! Ha Ön is a né...
39 800 000 HUF
812 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi egyéb üzlethelyiség hirdetés (31439149)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Budapest XX. kerület (Pesterzsébet) frekventált részén, lakótelep mellett eladó egy fél éve teljes körűen felújított, igényesen...
12 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (34853433)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Napfényes, kiváló állapotú, fiatalos, modern lakás Oroszlány központjában ELADÓ! Ez a kiváló állapotú 58 m²-es tégla lakás Or...
38 500 000 HUF
663 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi egyéb telek hirdetés (96838336)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1764 m2
Szobaszám: n/a
Dunaújvárosban, a Táborálláson kínálok megvételre egy 1764 m2-es, ( 176 m x10 m )belterületi, osztatlan közös tulajdonban lévő ...
12 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi panel lakás hirdetés (53742453)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Szigetszentmiklós központjában egy 56 m2-es panellakást. Nagyon jó elhelyezkedésének köszönhetően, boltok, is...
51 500 000 HUF
919 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bodrogkisfaludi családi ház hirdetés (47322839)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 876 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Fedezze fel Bodrogkisfalud báját egy csodálatos családi házban, amely most eladó! Az ingatlan 112 nm fűtött alapterülettel rend...
44 900 000 HUF
400 892 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szajoli hétvégi ház hirdetés (53579835)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 970 m2
Szobaszám: 1
Szajol Holt -Tisza (1-es holtág) részén kínálok eladásra 970 m²-es rendezett telket. Itt a mindennapokat a csend, a természet ...
38 000 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi családi ház hirdetés (44263499)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1077 m2
Szobaszám: n/a
Törökszentmiklós központi részén kínálok eladásra egy  152 m²-es családi házat 1077 m²-es rendezett telken. Az ingatlan 100 év...
44 000 000 HUF
314 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (51473735)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 618 m2
Szobaszám: 4
Békéscsabán, Jaminai városrész kedvelt részén eladó egy azonnali bevételi lehetőséget kínáló családi HÁZ. ___________________...
42 900 000 HUF
369 827 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Béri külterületi telek hirdetés (89589532)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 799 m2
Szobaszám: n/a
Befektetők figyelem! Eladó külterületi telek Bér településen, több telek együtt is megvásárolható! Eladásra kínálunk Bér tele...
1 438 200 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Béri külterületi telek hirdetés (59275239)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 799 m2
Szobaszám: n/a
1 438 200 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (43499698)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy igényesen felújított téglalakás Salgótarjánban a Meredek úton. Az ingatlan 51 nm-es, két szobás és tágas terek jellem...
27 000 000 HUF
529 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (67242742)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy igényesen kialakított téglalakás Bátonyterenye Nagybátony városrészében, melyben mindenki megtalálja a számítását. Az...
17 250 000 HUF
325 471 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somoskőújfalui hétvégi ház hirdetés (54636328)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1189 m2
Szobaszám: 2
Fedezze fel a természet közelségét és a nyugalmat Somoskőújfalu szívében, ahol egy felújítandó nyaraló várja új gazdáját. Az in...
10 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (33944464)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1440 m2
Szobaszám: 2
Bátonyterenye szívében kínáljuk eladásra ezt a hangulatos családi házat, mely ideális választás lehet fiatal párok, családok va...
8 650 000 HUF
346 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal