Eladó ingatlanok 60 millióig (49271 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 271 db
Eladó Újszilvási lakóövezeti telek hirdetés (98453499)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1266 m2
Szobaszám: n/a
Újszilvás közkedvelt részén  eladó egy 1266 m²-es építési telek, amely két utcáról is megközelíthető – kiváló lehetőség akár ép...
3 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (58324931)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2. emeleti 2 szobás napfényes, erkélyes, lakás. a lakás teljesen felújítandó, üres állapotban megtekinthető Kecskemét, Árpád krt.
37 900 000 HUF
758 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (77957844)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 3
Kaposvár nyugodt, csendes utcájában, a belvárostól 10 percre gyalogosan eladó 3 szobás ház, önálló telken, garázzsal. Az inga...
56 500 000 HUF
724 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (44954852)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc Bulgárföldön, Fazola Henrik utcában, garzon eladó! Miskolc Bulgárföld városrészen, a Fazola Henrik utcában 4 emeletes...
16 700 000 HUF
618 518 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárbogárdi tégla lakás hirdetés (55451445)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Szeretne egy minőségi, jól megépített lakásba költözni, ahol alacsony fenntartási költségek és kellemes lakóövezet van? Akko...
51 450 000 HUF
1 008 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bujáki családi ház hirdetés (56593571)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 896 m2
Szobaszám: 3
Keresed az ideális otthont a családod számára? Akkor ne hagyd ki ezt a remek lehetőséget! Eladó egy modern, frissen felújítot...
29 990 000 HUF
319 042 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Adácsi családi ház hirdetés (74695533)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1287 m2
Szobaszám: 3
Gyöngyöshöz közel, Adács településén eladásra kínálok egy 112 nm-es, komfortos, tehermentes, vályogból épült, 3 szobás családi ...
26 900 000 HUF
240 178 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dányi családi ház hirdetés (35337948)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1147 m2
Szobaszám: 2
Pest vármegye, Dány településén eladásra kínálok egy 95 nm-es, komfortos, tehermentes, 2 szobás családi házat! Az ingatlan nagy...
39 500 000 HUF
415 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bujáki családi ház hirdetés (46831513)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1696 m2
Szobaszám: 5
ÁRCSÖKKENÉS! ! ! Ha családosként egy igazán különleges otthont keresel, ami nemcsak kényelmet, hanem nyugalmat is nyújt a min...
44 000 000 HUF
258 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csányi külterületi telek hirdetés (67347467)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 6339 m2
Szobaszám: n/a
Befektetők figyelem! Kivételes lehetőség kínálkozik Heves megyében, Csány településén, ahol egy 6339 nm nagyságú külterületi te...
5 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztamonostori családi ház hirdetés (44267371)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 5952 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Fiatal felnőttek figyelem! Ha egy igazán különleges otthont keresel, ami nemcsak kényelmes, hanem a gazdálkodásra alkalmas mére...
34 990 000 HUF
349 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bujáki családi ház hirdetés (34436471)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 1088 m2
Szobaszám: 2
Buják csendes, barátságos utcájában kínálunk eladásra egy vegyes falazatból épült családi házat, amely ideális lehet középkorúa...
16 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apci családi ház hirdetés (55512449)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 3472 m2
Szobaszám: 3
Bármely korosztály számára ajánlott! Heves vármegye, Apc településén eladó egy 79 nm-es, komfortos, tehermentes, vegyes építésű...
14 000 000 HUF
177 215 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Karácsondi családi ház hirdetés (75973269)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Heves vármegye, Karácsond egyik legjobb részén eladásra kínálok egy 64 nm-es, vegyes építésű családi házat! a keleti fekvésű in...
12 500 000 HUF
195 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rózsaszentmártoni családi ház hirdetés (14378989)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 656 m2
Szobaszám: 5
Szeretne egy olyan ingatlant a hegyekhez közel, ahová csak be kell költöznie? Akkor ezt a házat Önnek találták ki! Heves vármeg...
57 500 000 HUF
370 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani iroda irodaházban hirdetés (98371919)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó üzlethelyiség a Gabisoron, 3-as fő út mellett, lakótelepek közvetlen szomszédságában. Kiváló lehetőség befektetés vagy új...
45 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani családi ház hirdetés (84575124)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1503 m2
Szobaszám: 1
Szeretne egy csendes helyen lakni, mégis a városban? Akkor ez az ingatlan Önre vár! Hatvan külterületi részén eladásra kínálok ...
11 200 000 HUF
280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfibányai tégla lakás hirdetés (97773243)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Az első lakásvásárlók számára tökéletes lehetőség vár rád Petőfibányán, a Sport utcában! Ideális otthon egy szobával, megfiz...
19 000 000 HUF
463 414 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (17573822)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 3
Befektetőknek, nagycsaládosoknak, külön generációknak is ajánlott! a Zsóry fürdőhöz közel, Mezőkövesd központjában eladásra kín...
19 900 000 HUF
242 682 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Horti családi ház hirdetés (34238284)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 3073 m2
Szobaszám: 4
Heves vármegye Hort településén eladásra kínálok egy 144 nm-es, összkomfortos, salakból épült, 4 szobás családi házat! a déli f...
42 990 000 HUF
298 541 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal