Eladó ingatlanok 60 millióig (49264 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 264 db
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (49426349)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A városközpontban ritkán elérhető, valóban frekventált elhelyezkedésű lakás keresi új tulajdonosát! Ez az 55 nm-es, 2. emeleti ...
30 400 000 HUF
552 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Letenyei lakóövezeti telek hirdetés (51382131)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1788 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy 1788 nm-es, sík fekvésű, teljesen körbekerített építési telek Letenye egyik nyugodt, csendes mellékutcájában. a telek...
10 500 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gyékényesi családi ház hirdetés (49247254)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 4031 m2
Szobaszám: 4
Gyékényes családi házas központi részén ajánljuk leendő otthonukat keresők figyelmébe, ezt a 120 nm-es, tágas, kétszintes, 1977...
41 990 000 HUF
349 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (93791229)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Kisfaludy Sándor utca frekventált részén, a belváros közvetlen közelében eladó egy tágas, világos, nagy belmagasságú (3, 5 m)...
43 500 000 HUF
564 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miháldi családi ház hirdetés (33534533)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 3346 m2
Szobaszám: 3
A Zala megyei Miháldon eladó, egy minimális rezsiköltségű, felújított családi ház! A 132 nm-es, szigetelt, 34 db napelemmel f...
43 900 000 HUF
332 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai családi ház hirdetés (25499977)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 4
Nagyobb család /többgeneráció/, befektetésnek, vagy vállalkozás részére kiváló lehetőségként ajánljuk ezt a 2 darab azonnal köl...
49 000 000 HUF
550 561 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Eszteregnyei külterületi telek hirdetés (34381687)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1538 m2
Szobaszám: n/a
Eszteregnye Tikhegyi utcában eladó egy 1538 m² szántó besorolású zártkerti ingatlan, melyen egy lakható lakókocsi található. Villany a telekhatárnál, víz, gáz és csatorna nincs az utcában. További információkért keressen telefonon! Referencia szám: hk-4613072-ml
1 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bocskai egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (39733476)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladóvá vált a Bocskai hegyen egy téglából megépített jó állapotú, kétszintes 40 m2 hegyi ház, áramellátottan, páratlan panorám...
5 600 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Petriventei családi ház hirdetés (53357199)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1347 m2
Szobaszám: 5
Eladóvá vált Nagykanizsától 15 km-re Petriventén kétszintes, téglából épült, energetikai felújításon átesett 125 m-es 5 szobás ...
24 000 000 HUF
192 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai családi ház hirdetés (52556274)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 3
Nagykanizsa észak-keleti városrészében eladó lakóház! Elkerített, saját udvarrésszel rendelkezik az a 115 nm-es, tégla építés...
25 000 000 HUF
217 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (44995242)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Befektetési lehetőség Gyálon. Készpénzes vevőknek! ! ! Gyálon a Pennyhez közel, ajánlom figyelmébe az alábbi családi házat, mel...
52 900 000 HUF
629 761 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi házrész hirdetés (78443495)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 2143 m2
Szobaszám: 2
Eladó házrész Szeged-Kiskundorozsmán! Kiváló állapotban lévő, utca fronti házrész várja új tulajdonosát Kiskundorozsma kedvelt ...
42 000 000 HUF
763 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (65757598)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 568 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
Debrecen Kerekestelepen, csendes, rendezett, aszfaltos utcában 568 m²-es építési telek, 60 nm-es, tégla építésű, teljes körűen ...
35 000 000 HUF
583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyáregyházai családi ház hirdetés (55332556)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 4
Nyáregyháza központjában szerkezetkész családi ház eladó! A Nyáry Pál utcában vált eladóvá egy 750nm nagyságú, körbekerített,...
47 000 000 HUF
370 078 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (48537941)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 959 m2
Szobaszám: 2
Egy hely, ahol meg lehet érkezni otthon a 4-es főút közelében Vannak ingatlanok, amelyek nemcsak falakból állnak, hanem történ...
27 500 000 HUF
639 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (87266839)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 893 m2
Szobaszám: 3
Kétgenerációs lehetőség monoron nagy telek, bővíthető ház, kiváló ELHELYEZKEDÉS Monor egyik csendes, családi házas utcájában, ...
50 000 000 HUF
427 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (55318977)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: 3
Monorierdőn közel az Általános iskolához, barátságos utcában eladó 57 m2-es, BETON alapra épült családi ház 554 m2-es telken. ...
44 990 000 HUF
789 298 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi lakóövezeti telek hirdetés (37383798)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a