Eladó ingatlanok 60 millióig (49263 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 263 db
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (78797976)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 462 m2
Szobaszám: 3
Eladó Szolnokon, a megyei kórház mögött lévő, 85 négyzetméteres, két szintes téglaház, amely ideális választás családok számára...
41 000 000 HUF
482 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (58324444)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1107 m2
Szobaszám: 2
Bicskén a belvárostól pár percre eladó egy 90 nm-es családi ház 1. 107 Nm-es telken. Az ingatlan hosszú ideje nem lakott, így...
36 500 000 HUF
405 555 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Győri panel lakás hirdetés (71783955)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Best of Ingatlan Győr- Ingatlaniroda eladásra kínálja Győr-Adyvárosban található 11 szintes társasház 11. Emeleti (legfelső s...
49 900 000 HUF
907 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (99293528)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ha olyan ingatlan keres, ahol nem kell azon töprengenie, hogy miből fogja kifizetni a felújítás költségeit vagy az új bútorokat...
49 900 000 HUF
792 063 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (62423384)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Győr egyik legkeresettebb városrészében, Nádorváros dinamikusan fejlődő környezetében kínálunk megvételre egy új építésű, 15 la...
47 382 000 HUF
1 316 166 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai lakóövezeti telek hirdetés (53452322)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: n/a
Álmodott már egy nyugodt, természet közeli helyről, mégis elérhető áron? Most megtalálta! Délegyháza közkedvelt Széchényi tel...
9 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (39242975)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza-Kistelekiszőlő övezetében, 3 szobás kb. 100 Nm-es 2 generációs családi ház eladó! - Nyíregyháza központjától egy ...
25 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (63841778)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 3275 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyházán, a Tokaji út övezetében, ipari és kereskedelmi, valamint vállalkozásra is alkalmas helyen fekvő, 2+1 szobás, kb. 9...
45 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (42476469)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1110 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-Oros övezetében, eladó egy 2 szobás vályog falazatú családi ház. A ház alapterülete, kb. 51 Nm, vályog falazatú, h...
23 000 000 HUF
450 980 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (45936456)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 890 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-Borbánya övezetében, 2 szobás szilikát falazatú, 71 nm. -Es Yamina cseréptetős, átlagos állapotú családi ház eladó!...
44 000 000 HUF
619 718 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori családi ház hirdetés (78448434)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 1709 m2
Szobaszám: 2
Napkoron, a központtól nem messze, vegyes falazatú ( vályog+tégla) 71 nm-es, 2 szobás családi ház eladó! a telek mérete:1709 nm...
38 800 000 HUF
546 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (75381392)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok, Miskolc, Szentpéteri kapuban, a Katowice utcában, 4 emeletes rendezett társasház földszintjén, 40 nm alapterü...
27 500 000 HUF
687 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (99274635)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított tégla lakás eladó Pécsen – Pákolitz István utcában! Pécs kedvelt részén kínálunk megvételre egy 35 m²-es, 1 szobás...
24 900 000 HUF
711 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi ikerház hirdetés (89479656)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2
Ez az ingatlan kiváló lehetőség azok számára, akik egy nyugodt környezetben szeretnének otthont teremteni maguknak, és nem riad...
58 128 000 HUF
968 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi üdülőövezeti telek hirdetés (52398685)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 811 m2
Szobaszám: n/a
Szeged-baktón széles utcában építési telek ELADÓ! Szegeden, a baktói városrészben eladásra kínáljuk ezt a kiváló elhelyezkedé...
24 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (77589644)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Napfényes, tágas lakás felsővároson azonnal KÖLTÖZHETŐ! Szeged Felsőváros kedvelt részén, a Retek utcában elérhető ez a 64 m²-...
56 500 000 HUF
882 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi ikerház hirdetés (55899432)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 710 m2
Szobaszám: 1