Eladó ingatlanok 60 millióig (49552 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 552 db
Eladó Biatorbágyi ikerház hirdetés (49538242)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 2
Biatorbágy központjában, Budapesttől 20 perces autóútra, kiváló közlekedéssel, de csendes, nyugodt mellékutcában elhelyezkedő, ...
51 990 000 HUF
881 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (31486387)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Belső Erzsébetváros egyik csendesebb utcájában elhelyezkedő, kiváló állapotú lakás nyújtotta lehetőségeket. Ez a gondos...
36 990 000 HUF
1 422 692 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Cibakházai családi ház hirdetés (57952829)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1324 m2
Szobaszám: 2
Jász Nagykun Szolnok vármegye, Cibakháza településen megvételre kínálunk egy vályog falazattal épült 80 m2 es családi házat, 13...
23 950 000 HUF
323 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (79445296)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1832 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Az OTP Ingatlanpont kínálatában elérhető ez a háromszintes, szinte vízparti otthon Szolnokon, mindössze pár lépésre a Holt-Tisz...
42 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (85455294)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1832 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
42 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (29783574)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1196 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 1 órára és 70 km-re, Pest vármegyében, Tápiószelén eladó egy részben felújított, 65 nm-es ház. A beton alapzatú, ...
34 900 000 HUF
581 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (69938696)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 516 m2
Szobaszám: 2
Felújított családi ház eladó Tápiógyörgyén Budapesttől mindössze 75 km-re, 1 órára! Pest vármegyében, Tápiógyörgyén, a telepü...
24 900 000 HUF
350 704 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (58243739)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 459 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Polgári stílusú családi ház eladó - Budapesttől kb. 1 Órára, Pest vármegyében! Budapesttől mintegy 80 km-re, jó elhelyezkedés...
33 000 000 HUF
330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszatenyői családi ház hirdetés (31333234)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 787 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
ÁRCSÖKKENÉS! Tiszatenyő szélén, aszfaltos utcában kínálunk megvásárlásra 10 millió forintos IRÁNYÁR-on, egy erősen felújítandó...
7 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (17498697)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosban modern, fiatalos, minőségi és kényelmes lakás eladó! Akár azonnal is költözhető! A vásárláshoz Baba...
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (74258725)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Belvárosi 52 nm-es, 1 emeleti lakás alacsony rezsivel eladó. Nyíregyháza szívében, egy 2000-ben épült, rendezett társasház 1. ...
55 200 000 HUF
1 061 538 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (83298439)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1275 m2
Szobaszám: n/a
Nyíregyháza - Sóstóhegyen építési telek eladó! Nyíregyháza kedvelt kertvárosi részén, Sóstóhegyen, a Kemecsei úttól mindössze...
10 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírmadai családi ház hirdetés (94185233)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2651 m2
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás, 120 m2-es családi ház Nyírmada északi részén! Az épület 1986-ban épült, beton alapra, tufa és tégla falazatta...
29 000 000 HUF
223 076 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (84344374)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Baranya megyében, Pécsen, Uránvárosban eladó egy 2, 5 szobás, 4. emeleti lakás a Mecsek Áruházzal szemben, az Ybl Miklós utcába...
59 800 000 HUF
703 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lánycsóki családi ház hirdetés (98397314)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1307 m2
Szobaszám: 3
Csendes otthon nagy telekkel Lánycsókon Otthon Start hitelre alkalmas! Eladásra kínálunk Lánycsókon egy 93 m2-es családi háza...
28 000 000 HUF
301 075 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszentkirályi családi ház hirdetés (62773742)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2216 m2
Szobaszám: 3
Kiváló befektetési lehetőség Szabadszentkirályon! ! Eladó egy 3 szobás, felújítandó állapotú családi ház Szabadszentkirály közp...
15 500 000 HUF
193 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri panel lakás hirdetés (13734772)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eger Felsővárosában eladó egy 61 nm-es, felújított, 2, 5 szobás, erkélyes, panorámás lakás, amely egy liftes társasház 8. emele...
49 900 000 HUF
818 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Himesházai családi ház hirdetés (84363789)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1161 m2
Szobaszám: 3
Eladó sváb parasztház Himesházán Baranya vármegye Eladó egy 92 m2-es, jó állapotú, vályogból épült sváb parasztház a Baranya v...
30 000 000 HUF
326 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hidasi családi ház hirdetés (73167973)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Hidas központi részén? Kiváló lehetőség többgenerációs otthonnak vagy befektetésnek! Hidas frekventált, még...
52 500 000 HUF
375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (43516332)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tisza-part közeli, erkélyes panellakás Szegeden – költözhető állapotban Szegeden, a közkedvelt Római körúton kínálom megvételr...
56 900 000 HUF
1 034 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal