Eladó ingatlanok 60 millióig (49557 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 557 db
Eladó Felcsúti családi ház hirdetés (29778398)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1187 m2
Szobaszám: 2
Felcsút központi részén eladó egy 1973-ban épített, sóskúti kőből készült 72 m²-es családi ház, 1187 m²-es, beépíthető telekkel...
47 000 000 HUF
652 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biatorbágyi egyéb lakás hirdetés (77323753)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Biatorbágy központi részén, a Viadukttól csupán 500 méterre, kínálunk megvételre egy 2019-ben átalakításra került, újszerű házr...
51 900 000 HUF
979 245 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kiskörei családi ház hirdetés (93244643)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 2155 m2
Szobaszám: 3
Tágas modern újszerű családi ház eladó Kiskörén Kiemelkedő lehetőség egy kiváló állapotú, 2019-ben épült, minden igényt kielég...
52 900 000 HUF
341 290 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biatorbágyi családi ház hirdetés (72321255)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: 3
Pecatavi nyaraló eladó, közel a tóhoz! Biatorbágy keresett üdülőterületi részén a Pecatónál eladó egy felújítandó nyaraló. Nett...
37 900 000 HUF
430 681 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki külterületi telek hirdetés (96959538)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: n/a
Tárnok újonnan beépülő részén! Tárnok öreg hegyen eladó egy 750 nm. Es külterületi telek. a telek bekerített, jórészt jelenleg ...
9 950 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri panel lakás hirdetés (45674874)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egerben belváros közeli, kiváló adottságokkal rendelkező, 2 szobás 57 nm-es, loggiás, panorámás lakás eladó! Rendezett, nyugo...
38 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (93437842)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Budatétényben, M0-tól három percre eladó, egy 50m2-es, kétszobás kis ház, 500m2-es telekkel. a ház jelenleg még zártkerti, oszt...
49 900 000 HUF
998 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi lakóövezeti telek hirdetés (79465655)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 573 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy 573 négyzetméteres üres telek a Borneves utcában. a telek minden szükséges közművel rendelkezik a területen belül: vi...
39 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kulcsi hétvégi ház hirdetés (94583266)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 418 m2
Szobaszám: 3
Kulcson, a Duna part közelében, kettő szintes, 38 m2-es, szigetelt hétvégi ház eladó, 418 nm-es telken. a ház adottságainak kös...
32 700 000 HUF
860 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baracskai családi ház hirdetés (94446511)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1934 m2
Szobaszám: 4
Eladó tágas családi ház Baracskán osztható telekkel, melléképületekkel, csendes környéken! Baracska központjához közel, mégis n...
55 900 000 HUF
430 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (35738466)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma