Eladó ingatlanok 60 millióig (49573 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 573 db
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (72447424)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Hont f. U. 47 Nm-es, 5. emeleti, 2 szobás, klimatizált, loggiás, kifizetett panelprogramos lakás eladó. a lakásban 2 sz...
44 900 000 HUF
955 319 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csépai családi ház hirdetés (49723991)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1028 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Csépa településen eladó egy 96 m2 alapterületű, földszintes családi ház, amely egy 1028 m2-es...
9 000 000 HUF
93 750 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tassi családi ház hirdetés (27553852)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1101 m2
Szobaszám: 2
Tass csendes, nyugodt belterületi részén eladó egy 75 nm-es családi ház, amely egy tágas, 1100 nm-es telken helyezkedik el. Az ...
37 000 000 HUF
493 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (57954584)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon saját kerttel Gyömrő szívében azonnal költözhető! Gyömrő központjában eladó egy 33 m²-es, első emeleti, világos ...
34 500 000 HUF
1 045 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi egyéb lakás hirdetés (86774424)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak az OTP ingatlanpont KÍNÁLATÁBAN! Kispest központi részén, a Kispesti Piac és a Lidl szomszédságában megvételre kínálok e...
34 900 000 HUF
1 057 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (32549639)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Üzlethelyiségként működő, lakássá alakítható ingatlan a IX. kerületben Ferencváros külső részén található ez a 63 nm-es (valós...
40 000 000 HUF
634 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunapataji családi ház hirdetés (33337944)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 186 m2
Telekterület: 1183 m2
Szobaszám: 4
Nagy családi ház eladó Dunapatajon ritka lehetőség ezen az áron! Ha tágas otthont keres megfizethető áron, érdemes megnéznie ...
21 000 000 HUF
112 903 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunapataji családi ház hirdetés (44973338)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 1715 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok Bács-Kiskun vármegye Dunapataj település központjában egy 181, 4 négyzetméter alapterületű, 5 szobás családi h...
13 900 000 HUF
76 795 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti lakóövezeti telek hirdetés (69453356)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 656 m2
Szobaszám: n/a
****Dunaharasztin közművesített építési telek eladó zöldövezetben**** Eladó Dunaharaszti csendes, zöldövezeti részén egy 656 n...
54 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli tégla lakás hirdetés (44323249)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Tököl központi részén, 4 emeletes téglaépület harmadik emeletén egy 2 szobás 49m2-es erkélyes, összkomfortos lakás. Az ép...
48 000 000 HUF
979 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (54453883)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1101 m2
Szobaszám: 2
37 000 000 HUF
493 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentlőrinci családi ház hirdetés (16347329)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 766 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy izgalmas lehetőséggel bíró, 3 szobás családi ház. a házban egy klíma is rendelkezésre áll, így a nyári hónapokban is ...
33 000 000 HUF
412 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Putnoki családi ház hirdetés (32545385)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 3
Putnok belvárosában eladó egy vállalkozásra is alkalmas családi ház 2 üzlethelyiséggel, nagy udvarral, gépkocsi beállási lehető...
6 500 000 HUF
54 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (29274483)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, azonnal költözhető lakás az Egyetem közelében - kiváló befektetés és otthon egyben! Eladó Miskolcon, az A...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (49943475)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Világos, felújított, erkélyes garzonlakás saját pincetárolóval - remek lehetőség otthonra vagy befektetésre Eladó egy 37 m2-es...
24 500 000 HUF
662 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (33431643)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 721 m2
Szobaszám: 4
Sátoraljaújhely 100 nm-es felújított családi ház eladó. Az összközműves, kő falazatú (85cm-es falazat) ingatlan a település cse...
37 900 000 HUF
379 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (97958378)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy azonnal költözhető, modern 3 szobás lakás Oroszlány kedvelt részén! Oroszlányban, a Fürst Sándor utcában, a 2. emel...
39 900 000 HUF
712 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (64283947)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás Győr-Adyváros, Kassák Lajos út. Győr közkedvelt részén, Adyvárosban, eladó egy 53 nm-es, másfél szobás, hallos elr...
52 500 000 HUF
990 566 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Visegrádi üdülőövezeti telek hirdetés (83385774)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2159 m2
Szobaszám: n/a
Eladó belterületi panorámás telek, üdülőházas övezetben, erdei környezetben közvetlenül tulajdonostól. Visegrádon Csukavölgy u...
15 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Visegrádi üdülőövezeti telek hirdetés (29332431)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2885 m2
Szobaszám: n/a
22 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal