Eladó ingatlanok 60 millióig (49609 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 609 db
Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (51429577)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Károlyváros városrészen, 54 nm-es, 2. emeleti lakás eladó! a szigetelt társasházban található ingatlant két ...
41 000 000 HUF
759 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri lakóövezeti telek hirdetés (43225756)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: n/a
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Heves megye, Eger, Berva lakótelepen eladó egy 1000 m2-es építési telek, amely kivál...
22 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (97426477)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
41 000 000 HUF
759 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (53735632)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Győr-Moson-Sopron vármegyében, Levélen, modern lakások átgondolt műszaki tartalommal, jó minőségű beépített anyagokkal, új épít...
52 980 000 HUF
1 018 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai egyéb lakás hirdetés (53549437)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Pest Megye, Tura, új építésű, könnyűszerkezetes, kertkapcsolatos, sorházi lakás eladó! 60 Nm-es alapterületű, praktikus elrend...
53 900 000 HUF
898 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54234483)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Frangepán utcában befektetésre tökéletes lakás a XIII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó a XIII. kerület szívében, a közkedvelt Frangep...
55 000 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (72282957)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2854 m2
Szobaszám: 3
Sülysápon eladó, hangulatos, verandás, 2 szoba + nappalis családi ház, nagy 2854 nm-es telekkel! Az ingtlan az első része 196...
59 900 000 HUF
748 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55428396)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Különleges ajánlat: kettő berendezett lakás airbnb lehetőséggel eladó az Angyalföld kertvárosi részén található Mosoly utcában....
52 000 000 HUF
945 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (67943733)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern, galériás okosotthon eladó a 13. kerületben! a XIII. kerület egyik legjobb részén, a Visegrádi utca elején, a körúthoz k...
59 000 000 HUF
1 439 024 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (25923663)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 38 nm-es, 2021-ben épült garzonlakás! Megvételre kínálunk egy világos, jó elosztású, 38 nm-es garzonlakást modern, tégl...
53 000 000 HUF
1 394 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (12448437)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Szigetszentmiklóson egy 34 m²-es + 2 m² erkélyes, teljesen felújított téglalakás! Szigetszentmiklós központi részén, par...
45 900 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őcsényi családi ház hirdetés (33946578)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 1051 m2
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Őcsény központjától nem messze eladó 1051 nm területen 77 nm nagyságú, vegyes falazatú, családi ház. Belsőleges...
14 500 000 HUF
188 311 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (13335544)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető, erkélyes, 1+2 félszobás lakás eladó! Zalaegerszeg landorhegyi városrészén nyugodt környezetben 6. emeleti,...
37 900 000 HUF
676 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (73357416)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Zalaegerszeg belvárosában eladó egy 2025-ben felújított alacsony fenntartású, azonnal költözhető, 21 m2-es garzonlakás. A laká...
25 500 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi tégla lakás hirdetés (43538333)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló lehetőség Tiszaújváros szívében! 2. emeleti, klímás, másfél szobás lakás eladó! Eladásra kínálunk Tiszaújváros egyik leg...
22 500 000 HUF
576 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi tégla lakás hirdetés (26192284)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tiszaújváros egyik legkedveltebb és legnyugodtabb részén a Rózsa utcában az idősek otthona közvetlen szomszédságában eladó egy ...
32 000 000 HUF
653 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (85447634)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Panorámás rezidencia a bükk kapujában, ahol a város és a természet összeér! Eladásra kínálunk Miskolc egyik legkeresettebb és l...
33 500 000 HUF
609 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (35833299)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 651 m2
Szobaszám: 3
Eladó Miskolc Komlóstető egyik kedvelt, csendes és rendezett részén egy 100 négyzetméter alapterületű, vegyes falazatból (szili...
37 900 000 HUF
379 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (32577556)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 547 m2
Szobaszám: 3
Eladó Mezőkövesden egy 75 m2-es, 3 szobás családi ház, 547 m2-es telken. Az ingatlan szerkezetileg jó állapotú, stabil alapot...
42 500 000 HUF
566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (34956187)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal