Eladó ingatlanok 60 millióig (49586 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 586 db
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (46654345)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc, Győri kapuban, 10 emeletes társasházban 9 emeleti, 2 szobás, lomkamrás, felújítandó lakás, kulturált lakóközösségben e...
24 800 000 HUF
486 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bogádi családi ház hirdetés (24876368)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 694 m2
Szobaszám: 3
Pécstől 5km-re Bogádon, a Virág utcában, 92 nm-es, egyszintes, különálló családi ház eladó. A ház két részből áll (72 nm és 2...
44 900 000 HUF
488 043 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (72453852)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-Kertvárosban, a Gyöngyös utcában, frissen és teljeskörűen felújított, 61 nm-es, 3 szobás, erkélyes, dupla klímás, 4/magasf...
58 900 000 HUF
965 573 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (64227542)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Pécs, Kertváros – Rózsadomb aljában eladó tágas, 79 m²-es lakás! 1989-Ben épült, tégla társasház 3. (Záró) szintjén kínáljuk ...
59 900 000 HUF
758 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mázai családi ház hirdetés (45473973)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Tágas terek, dupla garázs, stabil érték – MÁZÁN! Energetikai besorolás:E Mázán eladó egy kiváló állapotú, belső kétszintes c...
52 900 000 HUF
203 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (86327764)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Befektetők figyelem – ritka lehetőség az Orvosi Egyetem közvetlen közelében! Pécsett, a Szigeti úton, a pte Orvosi Karától mi...
42 900 000 HUF
997 674 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Harkányi üdülő hirdetés (45539293)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Harkányban az Erkel Ferenc téren 1. emeleti vezetékekig (villany, víz) felújított apartman ELADÓ. Az ingatlan teljes körű fel...
22 990 000 HUF
792 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári egyéb lakás hirdetés (94568346)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kaposvár belvárosában, de mégis csendes, nyugodt részen, a Honvéd utcában, 62 nm-es, 3 szobás, erkélyes, 4/2. emeleti lakás ela...
38 900 000 HUF
627 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb telek hirdetés (33224243)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3199 m2
Szobaszám: n/a
Pécs kedvelt részén a Kispostavölgyi úton eladó egy sík építési telek. Telek nagysága: 3199 nm Beépíthetőség: 30 % Saját magánúttal, nem összközműves. További értékes információkért keressen bizalommal.
22 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb telek hirdetés (93988257)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1051 m2
Szobaszám: n/a
Pécsett Pécsbánya városrészben, Hársfa úthoz közeli részén, az András utcában, csendes, nyugodt, családi házas övezetben, 1051 ...
12 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kacsótai egyéb ház hirdetés (53794576)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 812 m2
Szobaszám: 1
Gyönyörű környezetben Nagyvátyon a Horgásztó partján eladó egy teljesen felújított kisház, 810 nm-es telken, kocsibeállóval és ...
24 900 000 HUF
622 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (64677576)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-Kertvárosban, az Enyezd úton, jó állapotú, 51 nm-es, 2 különnyíló szobás, erkélyes, részben bútorozott és gépesített, 4/4....
42 900 000 HUF
841 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Geresdlaki családi ház hirdetés (97336243)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 675 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Geresdlakon 150 nm-es 5 szobás, kiváló állapotban lévő családi ház ELADÓ. A ház alsó szintjén egy 23 nm-es garázs kapott hely...
44 900 000 HUF
299 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (33233592)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-kertvárosban, a Krisztina téren mecseki panorámás teljesen felújított, 63 nm-es, 3 szobás, erkélyes lakás eladó! Energet...
57 900 000 HUF
919 047 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (37536965)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pécsen, az uránvárosi buszvégállomástól pár száz méterre jelenleg üzlethelyiségként működő utcafronti 50 nm-es ingatlan eladó. ...
37 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb telek hirdetés (51437699)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 647 m2
Szobaszám: n/a
Pécs-Újhegy alsó, keleti részén, a Deák Ferenc utcában, belterületi, összközműves, 647 nm-es, sík telek eladó. Közművek a tel...
8 500 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (91871759)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Liget Residence Lakóparkban kínálunk 2 db 28, 4 nm-es új építésű lakást eladásra. Az ingatlan kertkapcsolattal rendelkezik, k...
39 260 000 HUF
1 402 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb telek hirdetés (76329342)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2300 m2
Szobaszám: n/a
Pécs-mecsekoldalon belterületi, építési telek eladó. A telek az Erdész útról nyíló Bükkös-tetőről nyílik. A környék bővül, t...
19 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (58526232)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pécs-Kertvárosban, Aidinger János úton eladó egy 59 nm-es, erkélyes, 4/1. emeleti, átalakított, teljes körűen felújított 3 háló...
59 800 000 HUF
1 013 559 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (77978734)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs–Rózsadombon eladó egy jó elosztású, 2, 5 szobás lakás egy 4 emeletes ház 4. emeletén Az új, műanyag, hőszigetelt, redőnyö...
41 900 000 HUF
735 087 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal