Eladó ingatlanok 70 millióig (59291 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 291 db
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (47726944)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1538 m2
Szobaszám: 3
Lakás árán családi ház, full felújított állapotban ELADÓ! Eladó Kecskemét egyik legkedveltebb kertvárosi részén, Hetényegyház...
45 500 000 HUF
568 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cibakházai egyéb ipari ingatlan hirdetés (36353783)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó üzem terület Cibakházán! Eladásra kínálunk egy ipari területet 4783 m2-es telken Madarasparton. a telepen található egy 1...
69 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (25824924)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 1
Szigetszentmiklós méltán kedvelt környékén kínáljuk megvételre ezt a bájos házikót. Az Ádám Jenő sétány környéke csendes, nyug...
25 900 000 HUF
1 036 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (28334345)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Siófokon, a Cadet Házban! Tökéletes lehetőség, hogy a Balaton partján éljen vagy nyaraljon! Az eladó 41 nm-es lak...
69 000 000 HUF
1 682 926 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (39882335)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XIV. kerület, Zuglóban, a Szentmihályi úton 2 szobás, felújított lakás eladó, az Örs vezér tere közelében! 46 Négyzet...
61 900 000 HUF
1 345 652 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (48733169)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest XIV. kerületében, Zuglóban, a vasútállomás közelében egy világos, jó állapotú 1 szobás lakás rendezett társasház...
52 900 000 HUF
1 392 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (43255778)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 130 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy csendes, napfényes 63nm-es kertesház a Bókaytelep kedvelt részén, közel az Üllői úthoz! Egy igazi ritkaság a piacon...
69 000 000 HUF
1 095 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaegyházai családi ház hirdetés (74859944)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 422 m2
Szobaszám: 2
Dunegyházán eladó egy felújított, szigetelt, téglából épült családi ház, amelyhez minden oldalról kerítéssel védett, 422 m2 nag...
27 500 000 HUF
491 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (84494493)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Eladó Zugló zöldövezeti részén, a Szervián utcában egy világos, kiváló adottságú, azonnal költözhető tégla lakás! *** Zugló...
53 500 000 HUF
1 486 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Óföldeáki családi ház hirdetés (59769994)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 1515 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
*** Varázslatos, bohém otthon Óföldeákon *** Óföldeák központi részén található ez vintage stílusú családi ház, amely már az e...
34 000 000 HUF
314 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42999774)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fiatalos garzon a Kálvária tér közelében, ideális első lakás vagy befektetés! Budapest VIII. kerületének dinamikusan fejlődő ...
39 900 000 HUF
1 330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hosszúhetényi egyéb telek hirdetés (53146733)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: n/a
Eladó telek kishétvégi házzal Hosszúhetényben csodás kilátással! . Eladásra kínálunk Hosszúhetény egyik nyugodt, természetközel...
3 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mádi családi ház hirdetés (76275926)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 390 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tokaj-Hegyalján, Mádon 54 m2-es családi ház eladó. A ház egy parasztház jellegű kis ház volt, amihez lett a későbbiekben hozzá...
19 900 000 HUF
368 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szántódi lakóövezeti telek hirdetés (45493234)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: n/a
Eladó építési telkek szántód belterületén. Az eladó 5 db különálló telek mérete 593-953 m2, 1/1 tulajdonú, lakóház fejlesztésér...
86 451 EUR
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (73776253)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló adottságú, 3 szobás lakás eladó újpalotán! Valósítsa meg ÁLMAIT! XV. kerület, Drégelyvár utcában eladó egy 61 nm-es pa...
64 900 000 HUF
1 063 934 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (49421545)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy kiváló adottságú, 3. emeleti 2 szobás panel lakás zugló egyik legkedveltebb, zöldövezeti RÉSZÉN! Budapest XIV. kerü...
63 900 000 HUF
1 389 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti üdülőövezeti telek hirdetés (84189638)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1381 m2
Szobaszám: n/a
Dunaharasztin hétvégi ház / nyaraló eladó - nagy telekkel, fejlesztési lehetőséggel! Dunaharasztin, csendes zöld övezeti rész...
34 990 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (24375392)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó modern lakás zárt lakóparkban Szigetszentmiklós központi részén Világos, jól alakítható, azonnal költözhető lakás eladó ...
48 900 000 HUF
1 481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (19623649)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest Csepel Erdősor városrészében egy kiváló elosztású, 52 nm-es földszintes lakás! Ez a kedves otthon mindössze 15...
54 800 000 HUF
1 053 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonvilágosi lakóövezeti telek hirdetés (52719333)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1779 m2
Szobaszám: n/a
Somogy vármegye, Balatonvilágos, új parcellázású, 1779 m2-es, Lke-3-as övezeti besorolású, lakóövezeti telek eladó. Víz, villan...
43 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal