Eladó ingatlanok 70 millióig (59292 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 292 db
Eladó Balatonvilágosi lakóövezeti telek hirdetés (52719333)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1779 m2
Szobaszám: n/a
Somogy vármegye, Balatonvilágos, új parcellázású, 1779 m2-es, Lke-3-as övezeti besorolású, lakóövezeti telek eladó. Víz, villan...
43 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Várvölgyi külterületi telek hirdetés (49168777)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 50849 m2
Szobaszám: n/a
Panorámás zártkerti telek Várvölgyön Eladó egy páratlan adottságú, panorámás zártkerti telek Várvölgy csendes, külterületi rés...
68 800 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (96442543)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, 2 szobás, erkélyes panellakás eladó 57 m2, azonnal költözhető! Eladó Budapest 3. kerületében (Békásmegyer) egy vi...
68 500 000 HUF
1 343 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pátyi külterületi telek hirdetés (84839644)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1390 m2
Szobaszám: n/a
Pátyon, a Mézeshegyen 1390 négyzetméteres telek faházzal, közművekkel eladó. Pátyon, a Mézeshegyen eladó egy 1390 négyzetméte...
52 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli tégla lakás hirdetés (88953444)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tökölön kínálunk megvételre egy 64 nm-es, földszinti, kiváló állapotú, 2 szobás ingatlant, amely jelenleg irodaként működik, de...
60 900 000 HUF
951 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi lakóövezeti telek hirdetés (43683344)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2291 m2
Szobaszám: n/a
Kivételes lehetőség a budai agglomerációban! Ennyi pénzért ilyen telket nem kap a közelben! Eladó Pomázon, a hegyoldalban egy...
30 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (35978272)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó egy frekventált helyen található üzlethelyiség szuper ÁRON! Budapest III. kerületében kínálom eladásra ezt a remek adot...
28 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44675924)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Kiváló ár-érték arányú, 56 nm-es erkélyes, csendes lakás eladó a VIII. kerületi Baross utcában, a Közszolgálati Egyetem köze...
58 500 000 HUF
1 044 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (32477567)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy kis kreativitás és munka, és ebből a lakásból könnyedén egy szerethető zuglói kincs születhet! Zugló közkedvelt részén, Ist...
65 900 000 HUF
1 220 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (23433573)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Rákospalotán, a Szilas parkban. Eladó egy 55 nm-es, 1. emeleti, 2 szobás, világos, átlagos állapotú lakás Rákospal...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45453737)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VIII. kerületében, a Corvin Plaza közvetlen közelében megvételre kínálok egy 68 nm alapterületű, magasföldszinti, 2 sz...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (33453558)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Az Otthon Start Program 3%-os fix kamatozású hitel feltételeinek megfelelő lakás! *** *** Fiatal párok, egyetemisták figyele...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (99794231)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Napfényes, erkélyes, jó állapotú lakás, a centenáriumi lakótelep új részén! 3 %-Os osp hitelre alkalmas! ! ! XVI. kerület, Cent...
69 800 000 HUF
1 246 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felcsúti családi ház hirdetés (37279935)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1582 m2
Szobaszám: 3
Felcsúton árnyas kertben, lakható parasztház eladó! Felcsút mellékutcájában áll a közel 100 éves, vályogból készült, masszív,...
49 000 000 HUF
556 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szári tanya hirdetés (57834334)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Szeretne egy körpanorámás házat a Vértes lábánál? Száron, eladó egy 2 szintes téglaépület! Száron, a faluszéli dombtetőn 195...
29 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Felcsúti lakóövezeti telek hirdetés (49367455)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a