Eladó ingatlanok 70 millióig (59231 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 231 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (84533782)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten, eladó egy 57 nm, tégla építésű, teljeskörűen felújított lakás. a Klímával felszerelt, erkélyes és 8 nm tárolóval r...
54 990 000 HUF
964 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (95745726)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 977 m2
Szobaszám: 3
Nagykőrös Alszegi városrészén eladó egy 95 nm-es hasznos alapterületű családi ház. Az ingatlan praktikus elrendezésű, tágas, v...
45 500 000 HUF
478 947 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (54833341)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Napfényes, erkélyes, jó állapotú lakás, a centenáriumi lakótelep új részén! 3 %-Os osp hitelre alkalmas! ! ! XVI. kerület, Cent...
69 800 000 HUF
1 246 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsámboki családi ház hirdetés (78596977)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1019 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó ház Pest Vármegye Zsámbokon! Kedvelt, csendes utcában, kiváló környéken található. A ház 55 m2, kényelmesen kialakított...
30 000 000 HUF
545 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (43979781)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló adottságú, 3 szobás lakás eladó újpalotán! Valósítsa meg ÁLMAIT! XV. kerület, Drégelyvár utcában eladó egy 61 nm-es pa...
64 900 000 HUF
1 063 934 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komádi családi ház hirdetés (63554412)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 747 m2
Szobaszám: 2
Eladó Hajdú-Bihar megyei Komádiban egy 2 szobás felújítandó Polgári Ház. Az ingatlan jól megközelíthető helyen található, a köz...
10 850 000 HUF
96 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Derecskei családi ház hirdetés (94689947)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1048 m2
Szobaszám: 3
Beton alapra épült, dupla szigeteléssel rendelkező családi ház eladó. a külső falak és a födém jelenleg nem szigeteltek, azonba...
54 900 000 HUF
610 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (74219247)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, 2 szobás, erkélyes panellakás eladó 57 m2, azonnal költözhető! Eladó Budapest 3. kerületében (Békásmegyer) egy vi...
68 500 000 HUF
1 343 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli tégla lakás hirdetés (54484873)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tökölön kínálunk megvételre egy 64 nm-es, földszinti, kiváló állapotú, 2 szobás ingatlant, amely jelenleg irodaként működik, de...
60 900 000 HUF
951 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (44523595)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Etele Plázánál eladó 2. emeleti, jó állapotú panellakás. Hangulatos, erkélyes lakás kiváló lokációban a Bikás park közeléb...
69 900 000 HUF
1 426 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (97559613)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Etele Plázánál 8. emeleti jó állapotú panellakás tárolóval eladó! ! ! Világos, erkélyes lakás a Bikás park és az Etele Pláza ...
69 900 000 HUF
1 426 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (34147484)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Eladó Budapest XIV. kerületében, Zugló frekventált részén*** Zugló jól megközelíthető részén, a vasútállomás közvetlen köze...
52 900 000 HUF
1 392 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (53546374)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest XIV. kerületében, Zuglóban, a vasútállomás közelében egy világos, jó állapotú 1 szobás lakás rendezett társasház...
52 900 000 HUF
1 392 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (47387255)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
13